Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Maksimalno se trudim da ne kažem prejaku reč ne zato što sam "novi član" nego zbog drugih obzira..

" Što se tiče toga ko je obezbedio evrokup, zaista nemam tu informaciju, Banovo brdo kaže da je uprava, oni koji misle suprotno neka iznesu svoje mišljenje. "
SUŠTINA.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.764
Локација
Žrnov
...
Ostavio sam komentar da je uprava KKP obezbedila Evro kup , ti smatraš ili ne da je to uradio neko drugi bez navođenja ko je to mogao biti.
I to je to, ne znam čemu dalja rasprava i šta pokušavaš da isteraš ovakvim tvojim komentarom.

Moguće da je samo meni tvoj komentar imao sarkastičan prizvuk u stilu "Ostoja je mag, a ne Saša legenda"

A prilično sam osetljiva na svako hvaljenje SNS uprave pa bih da isteram (kako ti kažeš) da li si ljubitelj SNS uprave ili ne.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Nisam ničiji ljubitelj ni SNSa ni uprave.
Izuzetno sam kritičan prema svemu i ne pripadam masi koja prima kasetu u glavu ili je sektaški nastrojena. Ako te baš zanima političko opredeljenje ono je demokratsko sa dugom tradicijom, pronađoh da mi je pradeda bio opštinski odbornik DS(bili i tada opozicija) između dva Svetska rata u jednom trenutku.

Jednostavno sam ostavio komentar, opušteno..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.764
Локација
Žrnov
Uopšte me ne zanima bilo čije političko, versko, sexualno ili bilo koje drugo opredeljenje, osim ukoliko nisi SNSovca :)
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.571
Локација
CyberSpace
@JasminaT to i nije političko, versko ili sexualno, nego (ne)moralno opredeljenje

a propo ove rasprave ko je obezbedio EC i zašto to (ni)je Saša Pavlović, mislim da je kašu zakuvao La Zic ( a ko bi drugi :icon-twisted:) svojim nejasnim post-om
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.288
Локација
Nickname
Partizan je EC obezbedio zbog imena i tradicije. Nema tu nikakve uprave, oni su samo posrednici. Ne znam što kk Telekom ne dobije dozvolu za EL kad im je već gazda domišljat čovek?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne treba zaboraviti da rat izmedju FIBA i ULEB-a i dalje traje a mi smo dio svega toga kao i ostali klubovi. Bartomeu nece prepustit fiba ligi sampiona nijedan klub koji bilo sta znaci u kosarkaskom svijetu. Uprava nije nista izborila nego je sklopila poslovni dogovor koji donosi obostranu korist i za nas i Bartomeua. On da je imao bolju opciju za pozivnicu sigurno bi nas iskulirao kao i u vezi pozivnice za EL ili dodjele A licencu svojevremeno.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.752
Reaction score
19.288
Локација
Nickname
Djordjiju je bitan lični profit a marketinški smo mu zbog svoje prošlosti korisni. Nemamo mi te pare da naknadno dobijemo učešće, ipak zanimljiviji smo mi nego recimo Neptunas ili Zelena Gora.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
To je ono sto mi mislimo da jeste, ali realnost nije takva..

Djordjiju drze ledja samo oni jaki ugovori koji je potpisao sa EL, sve ostalo je magla..
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Pa sredio Ostoja :cool:

upozorenje, prestani sa provokacijom!
Spejs
 
Последња измена од уредника:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
@Zlatiborpfc

Nama sigurno nije doso Djordji na vrata i rekao, evo vama WC za EC, imate vi ime i tradiciju.
Ne kazem da to nije imalo neku ulogu oko dobijanja WC, jesmo mi ime za mnogoo klubova u EC, pa i u EL, ali za WC su postojali pregovori i uprava je ucestvovala u njima.

i jos nesto, sve dugove koje imamo prema bivsim igracima je sredio neko drugi ( neki dobri ljudi koji bas vole Partizan ), uprava sanira uglavnom dugove prema drzavi ili bankama.
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ja se samo nadam da ce neki iskompleksirani (kako nas ovde neki nazivaju) Grobar doci posle ovog pizdoustog, da ih sahrani u svim sportovima i izbrise sa lica zemlje.

Proce i ovo njihovo, svakom zlu dodje kraj sto rece jedan covek meni izuzetno drag kome su ovom prilikom opet izvinjavam sto sam prekrsio zakletvu dacu dati ime sinu po njemu, ispao sam picka velika.

A kad prodje ovo sve, nadam se njihovom potopu za sva vremena.

Kad već želiš ovo prvo, onda se nemoj žaliti na pičkoustog. Isti k, samo drugo pakovanje. Ja ipak želim nekoga ko se neće mešati u sport i ko će oformiti deo budžeta za sport koji će se ravnomerno podeliti, pa da struka i igrači pobeđuju na terenu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
@Borha Pa da zivimo u miru i slozi i da zasija duga preko nas a jednorog da trckara preko nje... Mada imadosmo mi i te momente "ravnomerne" podele kako bese ono pokojnoj kurvi da se da isto novca kao i KKP bez obzira sto ona igra Evro Kup....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top