Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ja u ovoj situaciji i u ovim okolnostima prizeljkujem onog ex-Olimpija Portugalca koga sam pominjao, Alvesa... ili Gojko Sis...ovaj Kačar! I jedan i drugi bez kluba
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.477
Reaction score
4.942
Локација
Boka
Dobar trasnfer, Jevtovicu sve najbolje u nastavku karijere
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Posto mi je istekao edit na prethodnom postu, samo da dopunim! Ne zaboravimo onog Francuza iz Udinezea, Alexandre Coeff, koga je transfermarkt krajem juna preselio kod nas (vrlo ozbiljan izvor, a mi ovde kontali da je greska)!
U medjuvremenu mu je istekao ugovor i bez kluba je... mozda ipak nije to bilo tako slucajno, mada opet - stranac, limit i td...
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
O tome je danas govorio i trener Miroslav Đukić, kada je bio upitan za status Ognjena Ožegovića.

"Ako ode Ožegović, sigurno da moramo da nadomestimo sa još jednim špicem, jer smo videli u ovim utakmicama da Nikolić nije klasična devetka".

Prvo dovedeš igrača zato što misliš da je "devetka", pa tek onda kada ga platiš shvatiš da on to ipak nije.

Tako sam i ja otišao u market juče da kupim šunku, ali sam umjesto šunke uzeo kobasicu.. Tek kada sam kući došao, shvatio sam da sam se zajebao..
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Samo jedno pitanje, jel zna neko gde je nas SD Ivica Iliev, nema ga u poslednje vreme po portalima, da mu nisu oduzeli ovlascenja, pa nam Vazura opet radi prelazni rok?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dobro je , ode Jevta . Dobar dečko ali bolje da je upisao neki fakultet, nije on za fudbal.
Ostao je još jedan lažni igrač u našem sastavu , ako on ode ivicu neću pljuvati naredna 3 meseca :)

Sada kada bi nekako mogli da dovedemo 2 ozbiljna igrača u vezi , uh..
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Jevtovic nikako nije odusevio igrama u Partizanu, imao je dobrih utakmica ali je uvek radio posteno, cutao i ostavio utisak pristojnog momka koji zasluzuje dobre stvari u zivotu. Drago mi je da se naplatio, nadam se da ce i Bojan Ostojic isto uskoro. Ovo je finansijski klasicna trampa za Zdjelara. Jetovic podsecao na Branka Ilica koji je ipak klasa iznad. Nadam se da nam u mladjim kategorijama raste neki novi Duljaj, jer mi iz JSL mozemo da dovedemo nekoga ko je kvaliteta Radina i to maksimum.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dosta sam kritikovao Jevtovica bas dug period i mislim da je bilo opravdano, vremenom je postao solidan igrac za JSL uslove sa nekom ulogom u timu. Zasluzio je odredjeni respekt. Zelim mu puno uspjeha u inostranstvu. Izgubili smo dobrog izvodjaca penala sto moze biti kljucan nedostatak u plej ofu za LE :D

Sretno Jevto...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Neka je Jevtovicu sa srecom. Pristojan momak na terenu po ponasanju, nazalost ne podjednako i po znanju. Imao je i dobrih i losih izdanja ali opet je po meni ostavio korektan utisak. Sto se tice oprastanja dugovanja hvala mu ali sumnjam da ce klub imati neke vajde od toga.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Nek je srećno Jevtoviću u nastavku karijere.
Pamtiću njegov gol protiv Steaue , koji je nagovestio veliku radost..
Uzeta solidna lova za njega.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.760
Локација
Humska ulica
Nema tu nesto mnogo patnje za njim,usporavao igru i nije napredovao ni malo od one igre iz Pazara.Ono sto je tragedija jeste sto sigurno bolji od njega nece doci,nesposobnjakovici mu duguju 115.000 eura,ko zna koliko su jos kome duzni,resili su da nas unakaze ,a Partizan zaradio bar 40 miliona za dve godine (prodaje igraca + evropa)...sramota i bruka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top