Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Jeste kralju samo što je taj neko svaki put sa klubom na putovanjima, pa zna malo bolje od tebe i mene. A ti legendo ne trebaš braniti igrače i Partizan od mene.
Ps. Dihtung još nije za promjeniti, ne sikiraj se.

Pa sta je resenje?

Ne mozes na silu naterati nekog da pati, nervira se…

Hemija i/ili briga za rezultat se ne moze na silu napraviti
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.477
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa dobro i ne pokazujemo svi isto zabrinutost neće zbog loše serije biti snuždeni 24/7. To da li nekom znači će se tek videti.
A prošle godine posle reala kad nisu znali gde biju je bilo “šta igraju košarku ako ne mogu da se oporave od poraza”
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.609
Локација
Kipar
Kad se ljudi vrate sportu kao sporednoj stvari u zivotu mozda I bude nesto od uspeha. Ovako, dok se kosarka smatra pitanjem zivota ili smrti, lekom za promasene zivote I izgubljene nade, bice to velika patnja I jos jedna izgubljena zivotna bitka za sve koji tako misle.
Cuj, rekao neko da igraci ne placu posle poraza. A taj neko se verovatno bavio sportom ceo zivot pa zna kako valja posle poraza popiti tablu bensedina.
Opustite se ljudi I uzivajte u kosarci, i u pobedi a i u porazu, jer je klub u sigurnim rukama majstora ove igre. Imate priliku da svedocite istoriji jer se ovo nigde I nikada nije desilo da najbolji ikada, koji je mogao da bira zemlju, vrati u Partizan iskljucivo zbog ljubavi. Punite halu uvek I pomognite, to je ono sto nas razlikuje od navijaca rezultata.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Nikome na ovom forumu sport i Partizan nisu sporedne stvari u zivotu nego vrlo bitne i vrlo drage. I to da li cu ja kao navijac da se vratim sportu kao sporednoj stvari nikako ali bas nikako nece imati uticaj na to da li ce Partizan da bude uspesan.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.609
Локација
Kipar
Nikome na ovom forumu sport i Partizan nisu sporedne stvari u zivotu nego vrlo bitne i vrlo drage. I to da li cu ja kao navijac da se vratim sportu kao sporednoj stvari nikako ali bas nikako nece imati uticaj na to da li ce Partizan da bude uspesan.

Sveopsta kuknjava i trazenje krivca medju igracima I treneru posle svakog poraza svakako ne pomaze klubu verovao ti ili ne.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
prosle sezone sam x puta govorio ljudima/pisao na forumu da mi ne zasluzujemo Zeljka Obradovica
posle procitanih poslednjih strana na ovoj temi i dalje to mislim
da nije njega, sad bi se klali protiv ulma, slaska, Huventuda u evrokupu...
ali ljudi to ne razumeju, naravno da svima nama tesko i tragicno pada svaki poraz Partizana, ali saberite se malo... ovaj jedan trazi neku sok terapiju????? znamo svi na sta misli, ovaj drugi, treci, cetvrti se javlja iskljucivo posle poraza da pljucne na ekipu i Zeljka...
dostojanstva malo jebemu mater......
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
406
Reaction score
725
prosle sezone sam x puta govorio ljudima/pisao na forumu da mi ne zasluzujemo Zeljka Obradovica
posle procitanih poslednjih strana na ovoj temi i dalje to mislim
da nije njega, sad bi se klali protiv ulma, slaska, Huventuda u evrokupu...
ali ljudi to ne razumeju, naravno da svima nama tesko i tragicno pada svaki poraz Partizana, ali saberite se malo... ovaj jedan trazi neku sok terapiju????? znamo svi na sta misli, ovaj drugi, treci, cetvrti se javlja iskljucivo posle poraza da pljucne na ekipu i Zeljka...
dostojanstva malo jebemu mater......
Kada se poziva na odgovornost,sok terapije i slicno ne mora da znaci da se tera zeljko,jer to niko normalan ne bi uradio....ja bar trazim odgovornost za neke stvari koje sigurno mogu da se promene unaprede,a do sada nisu i ako su i vise nego ocigledne...
Tu mislim na zadnji napad,rotacija igraca,pristup igraca i slicno
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
“Šok terapija” se primenjuje kako bi se dobio kratkoročni boljitak/rezultat i kao takva ne postoji kao opcija u ozbiljnim sistemima. KK Partizan je mnogo veliki klub da primenjivao šok terapije na bilo kom nivou.
To je kad Javor iz Ivanjice smeni trenera posle 2-3 poraza onda klub odradi šok terapiju dodje novi trener jebe kevu igračima dobije dve za redom i onda izgubi narednih 10 i ispadne iz lige.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Tri teška poraza u nizu iza nas. Da je sjajno nije, ali ako ćemo da tražimo nešto pozitivno onda je mnogo bolje što su se desila sada, a ne kasnije u sezoni. I dalje verujem da će se kockice posložiti, jeste da vreme curi, ali igra se do poslednje sekunde.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Pa dobro i ne pokazujemo svi isto zabrinutost neće zbog loše serije biti snuždeni 24/7. To da li nekom znači će se tek videti.
A prošle godine posle reala kad nisu znali gde biju je bilo “šta igraju košarku ako ne mogu da se oporave od poraza”

Apsolutno tacno. Da se briga pokazuje samo vidljivim gestovima, za mene bi moje okruzenje mislilo da me za mnoge stvari u zivotu boli patka.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ima i vise nego dovoljno vremena da se kockice sloze, i prosle godine smo igrali lose na kupu koraca. Pitanje je koliki je potencijal ove ekipe, jer realno je bilo vise talenta u prethodnoj, ali je roster bio kraci. Protiv svake ekipe osim Reala, imamo realne sanse za prolaz na F4 u 5 utakmica, (ne bih voleo ni Fener sa Sarunasom i njegovom odbranom koja ne lezi Zeljku), ali se svim ostalima tresu gace na pomisao da ne smeju da izgube prve dve utakmice kod kuce a da im dolazi Zeljko sa akcijama i specijalima na koje se nisu pripremali. Mislim da bi Pao, Monako, Oli, Virtus pa cak i Barsu mogli da prodjemo.

Najveci problem, i glavni kiks sezone je sto smo izgubili onog malog smrada na pleju, i to je jedino sto zameram upravi/Zoranu. Ako je istina da smo ga izgubili za tih nekih 70 hiljada evra, to je bilo nedopustivo, na stranu sto su i on i Misko dva smrada. Do toga je doslo jer mu nisu placane plate, i ako je vec do toga doslo, stavis brate na papir koliko on nama vredi u tom trenutku, a realno on je za nas kao projektovani prvi plej koji je tu vec 2 sezone vredeo milion evra, i pojedes govna koja si sam napravio. Ne meris sa miskom ciji je veci, i gubis takvog igraca, plus sve ostale njegove potencijalne igrace. Ne verujem da Smit igra ispod 600 000 otprilike.

Da je mali smrad na pleju ove sezone, da diktira tempo i zna sve akcije napamet, mi bi sad imali 3 pobede vise otprilike, igra bi izgledala dosta bolje, i ovde bi se pricalo o osvajanju EL. Imalo bi dovoljno vremena da se do kraja sezone i PJ i Kaboklo, i Kaminski podignu na potreban nivo i cao. Ovako jbg, sa 3 nova pleja i 2 nova centra mi smo vise nova ekipa, nego sto nismo, i treba vremena da svi kliknu. NBA igraci u 90% posto slucajeva tek u drugoj sezoni krenu da igraju na potrebnom nivou u Evropi.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.609
Локација
Kipar

I najveca greska skok Kordinijea iz auta kod kradje lopte Panteru posle cega oni postizu kos, pri rezultatu 77:75 za nas. Detalj koji je verovatno odlucio utakmicu.
Tu mi nije bilo jasno zasto se nije gledao snimak jer je aut bio ocigledan.

1707112521823.png

 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.879
Локација
Beograd
I najveca greska skok Kordinijea iz auta kod kradje lopte Panteru posle cega oni postizu kos, pri rezultatu 77:75 za nas. Detalj koji je verovatno odlucio utakmicu.
Tu mi nije bilo jasno zasto se nije gledao snimak jer je aut bio ocigledan.

Погледајте прилог 25375

Nije ništa svirano da bi moglo da se proverava...
 
Top