Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.815
Локација
Beograd
"Čestimam Splitu na aposlutnoj zasluženoj pobedi, Igrali su neuporedivo bolje od nas. Zalužili su pobedu. Što se nas tiče, prvo što treba da uradim jeste da se izvinim svim ljduima koji su došli i gledali ovo neverovanto loše izdanje ekipe. Kad ekipa ovako izgleda, trener treba da se zapita i preuzme odgovornost i ja ću je preuzeti kao uvek. Velika bruka i sramota", rekao je oObradović na konferenciji za medije.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ja imam sezonsku i pružao sam im podršku kad god su debilno gubili. Više podršku od mene nemaju jer pisaju po imenu I grbu Partizana a to im podržati neću. Žao mi je Željko jer ga ne poštuju kao što ne poštuju ni nas koji izlazimo sa posla ,rizikujemo,trošimo novac.Sramota
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.631
Mi realno ništa nemamo od izvinjenja, niti nam isto treba od trenera pogotovo jer se ova sramota ponavlja već više puta.

Tačno bi ovdje najbolji efekat imalo par otkaza, da se ostali zapitaju da li su Bogom dani da se vuku kao sline po terenu i na taj način ističu nepoštovanje prema svim onim navijačima koji od usta odvajaju da bi ih gledali.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Širenje defetizma
Cemu sirenje panike, zasto bi Zeljko podneo ostavku?
Какве панике? Шта је с тобом? Ти као да си пао с Марса. После онаквог пораза у Болоњи, очекивали смо сви реакцију вечерас. А они су пружили најсрамнију партију последњих XY година.
Жељков израз лица је све говорио. Вечерас су га Савић и Остоја убедили да остане.
Ако изгубимо од Бајерна, убеђен сам да ће 100% отићи.
Зато у четвртак сви у халу. Максимална подршка. Очигледно је да су психички у каналу.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
969
Reaction score
4.322
Локација
Nis
Jedno je sigurno, ne namestamo utakmice. Podrska Zeljku i momcima...hemija trenutno nije dobra. Mozda izlet u Amsterdam sa gmazurom moze da poboljsa stvari...jebemliga
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Mislim da smo pogodili prvi i poslednji šut za 3 poena. I ti je bilo u prvom i poslednjem minutu utakmice. Dakle u preostalih 38 minuta mi smo pogodili 2/28 za tri poena.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Vreme je da Željko obelodani na konferenciji ko mu je i kako doveo igrače koji se nikako ne uklapaju u tim.

Zeljko ima apsolutnu moc kada je sportski sektor u pitanju, a sa apsolutnom moci dolazi i apsolutna odgovornost. Ako su rezultati dobri, glavni razlog za to je Zeljko, ako su losi, onda je najveci krivac Zeljko. Ne moze Zeljko da bude zasluzan kada su rezultati dobri, a kada su losi da ne bude kriv on nego igraci, limar, Savic ili neko cetvrti.

U svakom slucaju, racuni se svode u maju i junu, prolazno vreme je jako lose ali situacija jos uvek moze da se okrene u nasu korist. Samo sto nesto mora da se promeni u ekipi da bi se to desilo, sta treba da se promeni to vec ne mogu da znam, ali nadam se da Zeljko ima neku ideju.

Sto se Zeljka i njegovog odlaska tice, nadam se da je ljudima koji to spominju jasno kakve to posledice vuce sa sobom.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.400
Ako ode za mene je zavrsio za sva vremena.... a nece.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
1/3 igraca nije za Partizan,da l smo zrtvovali ovu sezonu,da bi nesto sklopili do godine,ja ne znam…
Ovo je smesno,kao prijateljsku utakmicu da smo igrali u recimo humanitarne svrhe..
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Nasi igraci. Da zagrizu. Mogli bi pocjepati 2/3 EL i kuci i u gostima.
Ne razumijem samo zasto im trebaju ovakva izdanja!? Ne sumnjam u Top8 ni dalje, ali ovo je bas neka sifra.

EDIT: Zanimljivi su neki momenti. Kao npr. kada je Scepanovic zamjenio Trinkija. Tim promjenjen sa 2, 3 igraca.. osjetno zvucnija imena.. medjutim, igra je nestala. Ni ovo isto ne razumijem. Kao da hemija neka ispari ili tih par novih ljudi toliko utice na preskoke u igri.
Znaci, zbunjen sam majmun u pustinji.
 
Последња измена:

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Željko Obradović je gospodin koji nijednom u svojoj trenerskoj karijeri nije napustio klupu u sred sezone i neće to da uradi ni u svom Partizanu. Tako da predlažem ban za takve nebuloze. Igračima se nadam da će jebati sve po spisku za sve do sada ove sezone i da će se sa određenim brojem igrača što pre rastati.
 
Top