Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Žao mi je što će se ova utakmica posmatrati kao izgubljena zbog naših grešaka, a ne u svetlu toga šta je dovelo do tih grešaka.
Na kraju, ne svira se faul nad Kaminskim, imaju 6 igrača u polju (ne računajući sudije) i nikom ništa.

Mi jednostavno u blatu ne znamo da igramo, i to je to.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Moje skromno misljenje je da sva takmicenja koja imaju veze sa ovom drzavom treba bojkotovati. Ovo je odavno vise od igre. Nema ovde ni K od kosarke. Kapitena nije htelo ali zapitajte se vi sta bi vi radili da ste igrali ovu "utakmicu". Zato ovi momci jesu profesionalci a ja nisam jer nema sanse da ne bi sudiju ugrizao za lice da vidim da me ovako jebe sve vreme. Nasim momcima sva cast a nasoj upravi sve najgore jer cuti, kao i svi u drzavi sto cute. Zemlja se raspada, osipa i prodaje i svi cute, zbog cega? Zbog 300evra mesecno? Svaki put kada me uhvati nostalgija ja lepo pustim neki nas kanal ili odgledam utakmicu Partizana i prodje me odmah.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Leleee.... Ova banda nas rutinira sad vec redovno..... Berlin leci sve rane!
 

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
53
Reaction score
120
Žao mi je što će se ova utakmica posmatrati kao izgubljena zbog naših grešaka, a ne u svetlu toga šta je dovelo do tih grešaka.
Na kraju, ne svira se faul nad Kaminskim, imaju 6 igrača u polju (ne računajući sudije) i nikom ništa.

Mi jednostavno u blatu ne znamo da igramo, i to je to.
Bravo, sve je rečeno!!!
 

ampadu

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
3
Reaction score
8
Локација
Pale
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Ovo je najsramotnija ekipa koju pamtim za svoje 34 godine.Em sta su bezmudi,em su neinteligenti.Samo jedan igrac ima pobjednicki karakter(Zek Ledej).Sa mnom su zavrsili za ovu sezonu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.221
Reaction score
33.597
Локација
vaginamandibularia
Limitirana ekipa i to je to. Izgledamo daleko gore na terenu nego kad je tek pocela sezona.
Da li su se pojedinci zasitili ili jednostavno nemaju dovoljno kvaliteta da pobede sesnaestoplasirani tim EL, ko ce ga znati. Sudjenje nista specijalno kako znaju da kradu za prigradjane, al i to verovatno zato sto nisu ni morali da pokradu za tri medalje kad mi sami ovako odigramo.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
163
Reaction score
359
Nista sto vec nismo videli ove godine.
Zeljko, ako resi da ostane, sto bih zeleo, mora kompletno (bez izizetka) novi tim da gradi, kako god da zavrsimo ovu sezonu.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ispada da je najveci promasaj sezone sto smo ostavili Pantera. Sve se oko njega vrti, ige nigde, a njega je islo na jednoj celog utakmici protiv Zalgirisa u gostima, i na nekoliko po poluvreme. Sudije su nas odradile u par situacija, ali realno Ledej nas je drzao neverovatnim sutem za 3 inace bi bio potop mnogo ranije.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.809
Treba biti pošten i priznati, jednostavno su bolji ove sezone. Zasluženo smo izgubili. Sklopili su bolji roster. Mi smo promašili pojačanja, starosedeoci su cele sezone loši. Retko imamo dva raspoložena igrača po utakmici, nikad tri ili više.
Akcije u napadu ne postoje. Večeras niko osim Ledeja ne može da pogodi otvorenu trojku. Panter nas pored promašaja u serijama, kad se lomi, čašćava i izgubljenim loptama. Nije mu prvi put. Ne nadam se više ničemu ove sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top