Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Na slici mi je dres delovao mnogo lepše nego uživo, ali što rekoste, stvar ukusa. Meni pruge i košarka nekako ne idu. Samo se nadam da nekome neće pasti na pamet da pokuša nešto kao AIWA dres. :D
Погледајте прилог 25545
Код мене обрнуто, много љепше ми је синоћ дјеловао, на сликама ми се чини да су их провлачили кроз филтере па бијела боја и није баш бијела.

Него зна ли се до кад ће бити у продаји ови дресови, друг би га купио, а нећемо на текме до дуплог кола.
 

Pane

Početnik
Учлањен(а)
27.03.2023
Порука
5
Reaction score
4
Локација
Sabac
Дрес изгледа феноменално,једина замерка ми је што се на кошаркашким дресовима грб светиње налази на десној страни
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Mislim da nema vise prugastih dresova u prodaji. Ako gresim nek me neko ispravi . Bilo je u Nisu na štandu , danas još S veličina preko neta i to je to . Nadam se da će pustiti bar još 5000 komada. Od dresa mogu čisto da zarade bar 40e. Tako da par stotina hiljada E nije za bacanje.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.572
Локација
Yaoundé
Дрес изгледа феноменално,једина замерка ми је што се на кошаркашким дресовима грб светиње налази на десној страни
Raspravljali smo o tome ranije... Ne znam u čemu je štos, ali to je nešto što nije novijeg datuma.

1977-78.jpg
1986 - 1987.jpg

Negde sam čuo da danas, navodno, Evroliga čak ima propise o mestu gde se mora nalaziti klupski grb, o položaju i veličini broja na dresu, ali ne znam koliko je to tačno. U sezoni kada smo postali prvaci Evrope 1992. imali smo grb na levoj strani.

1991 - 1992.jpg

U sezoni 2016/17. (i ne samo u njoj) kada je kod nas igrao Vilijam Hečer na dresu u kojem smo igrali evropske mečeve grb je stajao na sredini, što je po meni vizuelno možda i najbolje rešenje...

William-Hatcher.jpg

... ali je npr. na dresu u kojem smo igrali ABA, ponovo bio na desnoj...

normal_KKP-KARP_23.jpg

Pa, sad budi pametan kako se to određuje... :confused-smiley-013:
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Него зна ли се до кад ће бити у продаји ови дресови, друг би га купио, а нећемо на текме до дуплог кола.
Ja sam ga uzeo cim je izasao, ali koliko sam razumeo u Bg je svega 50 komada bilo u prodaji, za Nis i online ne znam, ali kako umemo da poslujemo sa dresovima, rekao bih da nece proizvoditi vise
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Molim vas ako se neko seca, da li je igde objavljeno koliko smo mi poreza uplatili od one akcije?

Jel pbg.news nesto pisao?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Evo ga javio se bolesnik. Javio se i direktno krenuo na Zoca. Iskreno sam zabrinut sada i za KK i za to hoce li Zoc ostati. Ovako je bilo i sa Duletom. Iskreno se nadam, da ako pocne da rovari protiv Zoca i krene da ga skida, da reakcija nas navijaca Partizana nece izostati kao kad su otjerali Duleta.
Mater mu jebem prica o tome kako drzava daje, pa dozvoli privatizaciju klubova onda klosarcino poremecena. Prodao je citavu Srbiju, drzavnu imovinu, Kosovo, a ne moze da rijesi status sportskih drustava. Vise je on imao koristi od Partizana, nego Partizan od njega. Bolesno, psihoticno radikalsko govno. Nigdje na svijetu nema da se predsjednik bavi jednim klubom, kao on nama. Jadnik onaj iskompleksirani, fuj.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Jeste evropska verzija Severne Koreje i imas vecinsko stanovnistvo koje je srecno sa takvim stanjem. To vecinsko stanovnistvo takodje ne vidi uzrocno-posledicne veze izmedju nepravde na jednom i jedenje govana na drugom mestu, jer su glupi pa misle da se pravna drzava moze praviti selektivno. I imas ovo sto imas u Srbiji danas. Kod nas je zakazalo obrazovanje 100 godina unazad i danas smo tu gde jesmo - stado koje jos ne zna da uredi sopstvenu drzavu.

Za zvaljavog je to savrsena ciljna grupa, da je izjebe dok joj oci ne ispadnu. Makar to bio i sopstveni narod. Upala mu kasika u med.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Pa prodje li mu ovo da i Zelimira natjera na odlazak, onda iskreno ko nas jebe sve zajedno i ne zasluzujemo nista nego da nas vode amateri i da nam srozavaju klub. Ukoliko se to desi, nemamo pravo nista ni da ocekujemo ni da trazimo. Da se kolektivno svi pomirimo da cemo u Aba ligi ispadadati u polufinalu, ako uopste i dodjemo do plasmana u playoff, da evroligu mozemo samo na tv-u da gledamo itd. Ako vec ne mozemo vlast da promijenimo, jer nas nema dovoljno, valjda nas ima dovoljno da ne dozvolimo da nam tjera trenere i igrace. Popizdio sam danas jako zbog svega ovoga, jer cini mi se da znam sta se sprema.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.723
Локација
underground

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Zvalavo izdajnicko govno je na ivici psihickog pucanja i zatvaranja u instituciju zbog toga sto su mu sve lazi dosle na naplatu. Zato pokusava da olaksa svoju unistenu i napacenu dusu uklanjanjem barem problema na koje eventualno moze da utice, a najveci mu je kako svi znamo Partizan. jebem mu seme
 
Top