Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Kakva orkestrirna hajka na Želimira :buhaha
Nakon objavljivanja izveštaja od strane našeg kluba nastao je muk jedno 3-4 sata cigana svećom nisi mogao da nadjes na društvenim mrežama da nešto prokomentarišu.
Valjda su čekali instrukcije iz Stjepana Supanca i onda su krenuli:
"a jel, taj Ostojin izveštaj je kao tačan"?
"a odakle vam budžet za pantera, jel to u izveštaju?"
"a jel rumeni platio poreze i doprinose?"

Bukvalno ova tri "pitanja" vrte svi. Meni je najjače što je Ćokijev izveštaj tačan, ali sns-Ostojin nije :buhaha

E, da, a ako niste znali - i Želimir je Vučićev podržavalac :buhaha

Totalno im se srušio sneško i umesto da slave kup, oni se bave drugim temama.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Kakva orkestrirna hajka na Želimira :buhaha
Nakon objavljivanja izveštaja od strane našeg kluba nastao je muk jedno 3-4 sata cigana svećom nisi mogao da nadjes na društvenim mrežama da nešto prokomentarišu.
Valjda su čekali instrukcije iz Stjepana Supanca i onda su krenuli:
"a jel, taj Ostojin izveštaj je kao tačan"?
"a odakle vam budžet za pantera, jel to u izveštaju?"
"a jel rumeni platio poreze i doprinose?"

Bukvalno ova tri "pitanja" vrte svi. Meni je najjače što je Ćokijev izveštaj tačan, ali sns-Ostojin nije :buhaha

E, da, a ako niste znali - i Želimir je Vučićev podržavalac :buhaha

Totalno im se srušio sneško i umesto da slave kup, oni se bave drugim temama.
Treba im reci da puste nas i nase lazi nek objasne oni kako su platili dugove a nisu se takmicili nekoliko sezona i kako dva kluba od istog vlasnika mogu da se takmice u istim takmicenjima.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Moram pohvaliti, pored zahvaljivanja gradu i poreskoj, i ovu simpaticnu recenicu:

Takođe, KK Partizan Mozzart Bet se zahvaljuje Gradu Beogradu na mogućnosti da termine u Štark areni zakupljuje pod povlašćenim uslovima, kao i ostali sportski kolektivi koji reprezentuju Srbiju u međunarodnim takmičenjima.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Istog sam misljenja kao i ljudi koji pisu da nije slucajno izabrao ovaj trenutak da ustalasa psiha i ciganiju, ali se iskreno bojim za dve stvari:

- da Zeljko, kad ispuni svoj cilj da nas duze ima u EL, stvarno ode iz ovog mulja, jer vec cetvrti ili peti put za redom za redom Karaicic vodi utakmicu sa puno, puno vise ovlascenja, a mislim da to ne moze biti slucajno, nego da Zeljko ne ostavlja svoj Partizan bilo kome.

- psiho se previse naglo (11 sati posle Zeljkove konferencije) i agresivno ("napad na drzavu", jebem mu mater bolesnu) reagovao, i kad dodje red na pregled stabilnih finansija kod EL, i te kako moze da nam prodrma kavez zbog onih drzavnih 5- 6 miliona, i jos pride neka porezne kamate, blokade, sta vec moze da uradi, pogotovo kad mu i mali pbg.news vec izvadio kurac na sto.

Ali sta nam tesko, da dodje do tih 5 miliona i odradimo jos jednu navijacku akciju i skinemo psiha s kurca, prvi dajem novac, trostruko vise od prosle godine.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
U principu stanje u zemlji redovno. Plebs ima o čemu da mrsi muda narednih par dana, bolje o Željkovom napadu na Ustavni poredak nego o tome kako se u samoj zemlji lepo živi. Ispred pijace mini buvljak, samo što ne počnu ljudi po ulici nošene gaće da prodaju. Toliko nam dobro ide.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Na NovaSS novinarka jutros "shvata" da je sam dolazak Željka Obradovića u Partizan, državni projekat, država bira kadrovska rešenja, pa tako danas imamo Piksija u fudbalu, Željka u Partizanu... Isti gazda, ista govna, dal kurir, svinjformer, nova ili danas, svejedno.

Ona "shvata" jer je u drzavi svrbiji postalo normalno da zvalavi aminuje postavljanje I tetkice u skoli a kamoli trenera u svom arhineprijatelju od kluba.
Tuzno je sto novinari, nezavisni srBski mediji obrcu red stvari I umesto da pitaju zasto se predsednik drzave mesa u sve zivo oni to uzimaju kao normalno I kazu da je vucic odobrio povratak pa je samim tim klub koji Zoc trenira besplatno drzavni projekat.
Kao da je tesko zakljuciti da bi Zoc odavno postao trener Partizana da davitelj Jugoslovenskog Sportskog Drustva Partizan nije na vlasti.
Nazalost, odliv mozgova I devalvacija slobodno mislecih ljudi je nezaustavljiv proces u ovoj jazbini od drzave.
 
Последња измена:

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Ne znam jel moze da o tome sam odluci,ali mozda ovo moze sve sam Bodiroga da resi.Partizanu da licencu na 10 godina,fmp da kurac
Znas koliko se Bodiroga pita u toj EL? Isto koliko i ja i ti. Nula.. Shvatite da je EL vlasnistvo 11 klubova koji se pitaju za sve i svasta. Nista se on ne pita, nije de pitao ni spanski kepec kojeg su smenili bas ti klubovi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Koliko pratim rad Zeljka Obradovica, a na sceni je evo 30 godina, jednu stvar je moguce reci - Zeljko moze biti ovakav ili onakav, ali Zeljko ne laze. I mnogo puta do sada je rekao da mu je glavni cilj A licenca EL, na zadnjoj konferenciji je rekao "obecao sam samo jednu stvar, da Partizan bude stalni ucesnik EL".

Sta bih dao da vidim to i onda da lupi kurcem u sto i kaze ne igramo vise sprdnju od domace lige, a ABU sa razvojnim timom i juniorima.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Ne treba se pisati o licenci I bilo cemu drugom osim o otvorenom zlostavljanju kluba od predsednika drzave. Covek koji je po ustavu predsednik svih gradjana govori nebuloze o napadu na drzavu.
Svet treba da vidi kako se u 21. veku klub u rodjenoj zemlji brani od svog predsednika.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
497
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Znas koliko se Bodiroga pita u toj EL? Isto koliko i ja i ti. Nula.. Shvatite da je EL vlasnistvo 11 klubova koji se pitaju za sve i svasta. Nista se on ne pita, nije de pitao ni spanski kepec kojeg su smenili bas ti klubovi.
Onda mi jos vise nije jasno,kako svi ti klubovi godinama pustaju fmp da igra a zna cela Evropa o kakvom se kriminalnom klubu radi.Sto ih ne oteraju u tri pickih materina?
 
Top