Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Isto tako ja ne razumem zašto ćoravo govno trpe Slovenci, Hrvati... u ABA. Hajde što mi "moramo", ali za njih mi nije jasno.
Zato sto je AV glavni finansijer ABA i pustio Covica da se za sve pita. Slovencima i Hrvatima ocigledno nije prioritet klubska kosarka, tu su pro forme.

Tegeltija je pisao cesto o tome.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.665
Ucena novcem..Telekom je nosi oko 80% sponzorstva za ABA..
Pocinje polako sveopšta mržnja koju osecam ka musavcima i svima njihovim da se preslikava na celu smrdiju...
Da imam nukleraku aktivirao bih je u svom krilu samo da govna nestanu više :picka-ciganska:
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Skoro sam pisao o tome da se Tegi "pustio sa lanca", konferencija Željkova posle finala, a onda i objavljivanje izveštaja kluba i saopštenje koje je verujem činilo kvake na Andrićevom vencu. Konkretno, verujem da je došlo ono vreme koje svi priželjkujemo.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
316
Ne ide ovo ni nama ni "drzavu" u prilog. Morace malo da se spusti lopta. Najmanje sto nam treba sad je pravljene dodatnih tenzija na sve ovo. Imamo olose za neprijatelje a ni njima ne ide u prilog dodatno zaostravanje i pravljenje novih neprijatelja pred izbore.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Klub mora da iskoristi sansu jer su navijači u totalnom ludilu za KK Partizan.Kupis loptu Zeljko i igraci se potpisu i prodas nama u dijaspori za $300 ili dres ili neku majici naravno sa potpisima.Ja nemam nikakvu sansu da gledam uzivo Partizan ali da kupim suvenir i te kako hocu.Sa svakim dolarom extra mi smo dalje od drzavnih sponzora.
NAPRED PARTIZAN
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Pešić smradina objavio spisak igrača za reprezentaciju... Naša 4 igrača, Jare, Balša, Aleksa i Trifa, a kurvina samo 2 igrača! Mater im jebem, da im jebem prokletu. Sad, kad se lomi sezona, traže naša 4 igrača, dok kurvu štede i čuvaju. Stvarno.... u..ti, spaliti, ciganima traga ne ostaviti. Nema druge! Da je pravde, klub ne bi trebalo da pusti ni jednog! Nek im čović Vesna igra... Puuu smradine
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.745
Локација
underground

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Lepo lepo.
@The_B
Sad pošto su svi isti, da vidimo da li su nešto slično objavili pink, informer i slični.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Tačno su krenuli da sipaju ko blesavi u kurvu kada je Željko došao u Partizan. Usrali su se. Pogledajte donacije prošle i ove sezone. Što više sponzora i prihoda od karata mi privučemo oni dobiju srazmerno toliko od pedera. I onda Žoc državni projekat...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Po ovoj njihovoj grafici fmp ima prihode od 105%.
Država 59,9%, sopstveni prihodi 45,1%.

Magija!
 

Прилози

  • Screenshot_2024-02-19-17-42-07-805_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-19-17-42-07-805_com.android.chrome.jpg
    670,4 KB · Прегледа: 87

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Pih, propade im skandiranje, a bas su se potrudili. Nista, nazad na fak ju referi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Izdvojio bih ovo, a pogotovo posljednja dva pasusa. Hoce li ko priupitati za FMP? I sto su dijelili karte i dnevne i sezonske preko tih drzavnih sponzora svima redom?


To znači da je u tom periodu Partizan uspeo da procentualno više novca zaradi nego dobije od države dok je na drugoj strani taj odnos bio obrnut.

Kod Zvezde možemo primetiti i jedan zanimljiv podatak.


Dok je u ovoj sezoni dobila duplo manje od Partizana jer je prema objavljenim izveštajima Partizanu dato šest miliona (tri miliona od toga još nije isplaćeno), prošle sezone je Crvena zvezda dobila 11 miliona evra državnih sponzorstava, naspram pet koliko je otišlo u suprotan tabor.

To je dramatičan pad dražvnih ulaganja koje je prema tim podacima ove godine najmanje u poslednjih pet sezona.

Ipak, u tom izveštaju nisu uračunata tri miliona evra koje je Košarkaški savez Srbije uplatio Crvenoj zvezdi krajem prošle godine za funkcionisanje kluba, a taj novac je KSS dobio od države, pa je suštinski i taj prihod državnog porekla.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Istog sam misljenja kao i ljudi koji pisu da nije slucajno izabrao ovaj trenutak da ustalasa psiha i ciganiju, ali se iskreno bojim za dve stvari:

- da Zeljko, kad ispuni svoj cilj da nas duze ima u EL, stvarno ode iz ovog mulja, jer vec cetvrti ili peti put za redom za redom Karaicic vodi utakmicu sa puno, puno vise ovlascenja, a mislim da to ne moze biti slucajno, nego da Zeljko ne ostavlja svoj Partizan bilo kome.

- psiho se previse naglo (11 sati posle Zeljkove konferencije) i agresivno ("napad na drzavu", jebem mu mater bolesnu) reagovao, i kad dodje red na pregled stabilnih finansija kod EL, i te kako moze da nam prodrma kavez zbog onih drzavnih 5- 6 miliona, i jos pride neka porezne kamate, blokade, sta vec moze da uradi, pogotovo kad mu i mali pbg.news vec izvadio kurac na sto.

Ali sta nam tesko, da dodje do tih 5 miliona i odradimo jos jednu navijacku akciju i skinemo psiha s kurca, prvi dajem novac, trostruko vise od prosle godine.
Iskreno ne verujem da će da ode...ali ako se to ne daj Bože desi, ponavaljam, ja ne smislim da će to biti tako, siguran sam da će ostati u klubu na nekoj funkciji a ako on verujem Karaičiću ili kome već, onda trebamo i mi. To je neko moje razmišljanje.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Au, Partizan.net tvit je carski! Ne pratim nesto preterano mreze ali me zanima kako su objave brojki delovali konkretno na njihove, da li je neko ispratio?

Sto se Zeljka tice mislim da je svako od nas nesto izvukao iz njegovog obracanja. Ali ono sto je kod mene ostavilo glavni utisak jeste neki licni rolerkoster kojim ne pamtim da sam se ikada vozio. Od poraza koji bi po svoj logici i prirodi trebao da pece i boli danima ali koji zaboravljas bukvalno pola sata posle utakmice i obracanja Zeljka, preko neke strepnje i "desifrovanja" njegovih reci pa sve do neke ispunjenosti i ponosom 24h kasnije. I sada mi trebamo ciganima da crtamo da je najveci? Pa oni sami crtaju definiciju najveceg a da toga nisu ni svesni. Ej, pa oni su Zeljkom preokupirani, jebes osvojen trofej.

Naveli su ovde mnogi neke delove iz Zeljkovog izlaganja a mene opet najvise raduje onaj deo o tituli u ABA ligi i "znam ja gde sam dosao i sta znaci ovde osvojiti taj trofej". Zna on vrlo dobro kako je Partizanu u danasnjoj Srbiji i ja zaista verujem da on klub ne bi ostavio pasijim sinovima tek tako. Zeljko je nas i mi smo njegovi! I on to zna a nase je samo da mu to i dalje iznova i iznova dokazujemo.

Pucaju me emocije ceo dan!
 
Top