Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Psovanje/Vređanje Urednika ili Admina
Ko je cigan u moderaciji sto mi brise poruke?
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Ja sam skapirao da Zeljko od nas ide odmah u penziju ,to znaci minimum jos 5 godina kod nas!
Ne daj se majstore!
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
306
E pa lepo. Strasti se stisale. Ne zna da li je Ostojino maslo, ako jeste svaka cast. Sad je bitno da ekipa radi u miru. Da ima jos nekog igraca u rosteru za treninge bilo bi idealno. Previse smo igraca dali za tešku. Moglo je to malo da se krati.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
@acaca1
Okaci izvor te izjave ovde do 20h. Vidim da si online.
Pročitao sam vest na Facebook,pokušao sam da je nađem ali nisam uspeo.
Ne mogu da se setim koji portal je bio.
Bio je tekst,slika Ostojina gde kaže da je budžet 20 miliona za sportski sektor I da je plaćen porez i ostatak od još 5 i nešto miliona će biti plaćen do kraja godine.
Ja sam shvatio da je to neka ekstra lova a vidim da su i smradovi preko puta se uhvatili za tu priču i po twiteru vrte cifru od 29.
Čak sam se i prepucavao sa njima oko toga.Tamo sam pod svojim imenom i svi mogu videti to.
Zato sam i pitao ovde.
Niti sam cigan niti provokator.
Jbg ako ovde ne mogu da postavim pitanje koje mi nije jasno banujte me.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
evo ga izvor. Limar prica neodredjeno da ne mozes da uhvatis je li ili nije. To je ova tvoja prica.

 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Željko bez 10. evrotitule u penziju otići neće!
Ovo i jeste problem, ali i resenje cele price. Ako psiho hoce da se resi Zeljka, obezbedi stvarno budzet to jest iskesira sad iz batinog dzepa petorku za prvi dan letnjih priprema, f4 u Areni, podrazumeva se, uzmemo nasu drugu titulu, i Zoc odjase u sumrak u velikom stilu.
Haluciniram malo, pusta mi auto na iberlauf pa sam kontaminiran u glavu.
Ono sto znam je da ce nama sutevi poceti da ulaze, u medicina za psiha leka nece naci. Koliku god moc imao i zlouopotrebljavao, on je u sustini jedno neuhranjeno i maltretirano mladunce hijene koje je zraslo u neuhranjenu odraslu traumatizovanu hijencinu.
I teze mu je nego svima nama,koliko god bio " iznad nas ".
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
Razumeo sam. Zato i kazem.

Nijedan od dvojice spomenutih nije registrovao da limar postoji uopste.

Smirilo se jer se videlo da izaziva suvise turbulencija i reakcija.

Naravno, ne sumnjam da je i limar gledao da umiri sta god moze i podidje gde treba. Samo mislim da mu preuvelicavas znacaj nekoliko stotina puta :D
 
Top