Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Dirigente, natam navam i rublov su dobili naslednike. Daklem, sns Grobari su se opredelili:pop
I Kecman brate, Kecman. Ovako je i onomad počelo. Sledeća faza je da nam se objašnjava zašto nije dobro za klub da ŽOC ostane, a valjda misle da će sve da se završi sa Žejko bon vojaž kao onda sa Generalom. Nadam se da smo se mi ostali opametili i da ni po koju cenu nećemo dopustiti da nam ova gamad otera i drugog (prvog) najvećeg koga smo imali. Ako je suditi po podršci u četvrtak mislim da su se malo zajebali. Željko će otići kad on smatra da je KKP spreman na to, a na nama je da bude još jača podrška iz utakmice u utakmicu. A Ostoja SNS smrad može samo da ga duva. I da sa njim osvojimo EL ostaće obična nazadnjačka gnjida.
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.096
Локација
Академија
Све док је Остоја председник, без обизра на резултате и буџете, не можемо сматрати да је наш клуб слободан и самосталан. Када на том месту буде, рецимо, Бодирога или Нордеус, е онда је то права прича. Битно је само да Жељко остане и испрати Остоју а да не буде обрнуто.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ajde kosarkaski navijaci da se malo manete preganjanja, nego lep dan, pa prosetajte do maleciganske, uzmite kartu za istok,zapad,jug.

Neka bar 30% arene predje u rupu, pa da bude nezaboravno.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
napredni ludak ne radi nista sto prethodno nije preracunato... Dula su nam oterali, jer iako je jedna od nasih najvecih legendi, ipak i kod nas ima ljudi koji se loze na tu udbasku verziju Srbije, nacionalizam i ta sranja... znao je on da necemo biti slozni oko podrske.
Sa Zeljkom je druga prica. Tu ne sme udariti.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Ja sa ove moje dinstance i druge drzave,normalno nemam pravo da realno diskutujem o vlasti,jer je to vas problem.Kazem namjerno problem jer mi se SNS politika ne svida i to ne samo u odnosu na sport i ne samo u odnosu na Partizan.Zeljko je svakako izdigao KKP do onog nivoa kakav zasluzuje i kakav su osnov utkali plejade igraca od Kice na ovamo. Mozda sada i vise,jer je kosarka atraktivnija u cijelom svijetu.Posle Zeljka sigurno i Savic ima velikih zasluga a predjednik kluba,kako kazete je nuzno zlo.Nisam siguran da ce dozvoliti da se porez isplati do kraja,jer mora da se ima osnov za prijetnju.Mene je strah i zbog hale,jer bez Stark arene nema sigurnog budzeta.Kako ce ici sa produzenjem ugovora to je vec pitanje za Ostoju bez obzira na pravu kosarkasku sliku kkojoj se divi cijala kosarkaska Evropa.Privatizacija kluba i sporta u tim uslovima nece biti dozvoljena a Zeljko predpostavljam, kroz intervjue i samostalan budzet kluba upravo misli na takvo neko vrijeme.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752

Прилози

  • IMG_20240303_171012.jpg
    IMG_20240303_171012.jpg
    4,1 MB · Прегледа: 81

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Evo ovako. Moje vidjenje:
Postoji klub...postoji business...i postoji stranka. Stranka patološki mrzi klub, ne statutarno, već u praksi, što je mnogo gora opcija, ali je business(kompanija) veći problem, jer pošto isti(ista) zavisi 99% od stranke, dolazimo do suštine...Njegov(predsednikov) redosled mesta prioriteta, sve i da hoće, u praksi, ne može držati klub stalno na 1.mestu, čak ni na 2., upravo zbog gornje nejednačine. Ali to nije nikakvo opravdanje, realno tražimo(mi navijači), dobar balans, svesni okoline i okolnosti, ali on za to nije realno sposoban....cenim da je to zbog omče oko vrata, u vidu svoga businessa(kompanije). Da je ipak, u nizu loših primera, manje loš, to stoji...mislim na bivšeg predsednika, i njegov business, pa je oterao Duleta...mislim i na business na planini kod Pirota, nesudjenog pojačanja...
Nemam ništa lično, protiv čoveka, ali činjenica, da je njegova karijera, na mestu predsednika KKP, mnogo puta donela štetu klubu, ili bar neadekvatno reagovanje, upravo zbog opterećenosti stvarima gore navedenim. Prost ili banalan primer, ili možda nije?, je čuveni klip, gde mu vrhovni lično, on, daje dozvolu, dozvoljava mu, da klub stavi na 1.mesto, i ode sa sednice GO stranke, na utakmicu svoga kluba...Pa tu se jasno vide njegovi prioriteti...u tom momentu, doduše...znači da ne bi dozvole, osta on na sednici...jbš. važan meč svog kluba.
Da je veliki Partizanovac, to jeste. Ne sporim. Vidi se to iz aviona...Ali i Grbović to jeste. I dalje. I Dačić je. I Ružić. I Tumba. I ... i ... ništa. Ništa za KKP i FKP.
Da zaključim. Nek on bude srećan, što se za njegovog mandata, desio Željko Obradović efekat(povratak). Koliki je udeo njegov, lično, u tome, nzm. Nemam inside info. Neka bude i 40%. I 50% čak. To, i samo to, (Željkov povratak), boji i rasvetljuje, izrazito sivu nijansu njegovog predsednikovanja, po svemu, i rez. i logistički i po svemu, pre Željka...Da li će Obradović imati vremena da tu boju i pozlati, videćemo...Ne sumnjam da gosn.predsenik to i želi, ali siguran sam da drugi baš i ne žele...Pitanje je izbora.
 
Top