Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654
Ne znam sta si ocekivao pa se cudis ovome, nisi se valjda nadao da ce suditi Srdjan Jovanovic? Cak me cudi da nisu delegirali Marka Ivkovica ili nekog slicnog proverenog Terzicevog specijalistu, posto Ostracanina nisam nesto zapazio u tom smislu, mada ce sada dobiti idealnu priliku da se nametne.
Zaboravio si već kradju u Nišu..svaka čast..
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Na ovog ako se pristane nemamo zasta ni izlaziti na masakriranje.
Penal za Cukaricki protiv nas koji je var ponistio jer bukvalno nije bilo nikakvog kontakta.
Penal za Mladost gat protiv nas kad je bilo 0-4.
Penal za Zeleznicar protiv nas.
To je samo ono sto se ja secam a moguce da je bilo jos jer smo 3 od 8 utakmica izgubili kad je on sudio.

Protiv Zeleznicara i Gata jesu bili penali, ali na ovo protiv Cukarickog sam zaboravio skroz, tako da povlacim sta sam rekao, hvala na ispravci. Dobro je sto izgleda da ipak nece on suditi.

Zaboravio si već kradju u Nišu..svaka čast..

Pa upravo zbog te kradje sam ga i ocekivao. Krasti Partizan je u ocima sudijske komisije pozitivna stvar, a ne negativna. Pritom se jos i dodatno preporucio sa dva penala koja je dosudio ciganima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd

Морамо да имамо на уму да смо једна породица, и...као у свакој породици, у нечему се не слажемо, у нечему се свађамо...али ту смо да се међусобно помажемо, волимо и поштујемо!

:napred-partizan:

п.с.
Која ће то лудница бити ако напунимо добар део ,,рупе,,! Па још ако успемо да тамо преживимо звездино пролеће, ВАР који се користи само по звездиној потреби, звезданестерце и судије специјалце!
Ма иди...

:shal

ЕДИТ:
Нисам успео да поставим видео снимак, а док сам га разложио на фотке, истекло време за измену поста па морам у новом...

Као што рекох, једна смо породица...био сам у Нишу на полуфиналу Купа (а сутрадан и на финалу) за кошаркашице, па нисам могао у исто време и на ЈНА у БГДУ да гледам наше фудбалере, и уђем у прес центар, кад видим тамо на ТВ-у, Партизан дао гол! А баш у исто време почиње и КЗШ, није ред да им свима окренем леђа и буљим у ТВ, а опет интересује ме и да видим како је пао гол, где ћу, шта ћу...лудница...

Све за Партизан! :shal

1. - 20240302_190646 - frame at 0m3s.jpg
3. - 20240302_190646 - frame at 0m4s.jpg
4. - 20240302_190646 - frame at 0m5s.jpg
5. - 20240302_190646 - frame at 0m6s.jpg
6. - 20240302_190646 - frame at 0m10s.jpg
7. - 20240302_190646 - frame at 0m12s.jpg
8. - 20240302_190646 - frame at 0m18s.jpg
9. - 20240302_190646 - frame at 0m23s.jpg

После у недељу, гледај кошаркашице уживо, онда читај на мобилном шта су урадили кошаркаши...како стићи да испратим све то што се дешава у породици...

:napred-partizan:
 
Последња измена:

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Nema vise istoka u Merkatoru, samo "jugozapad", ne znaju da li ce i kad biti istoka. Tako da ako neko ima istok viska placam iznad cene i castim pivo :D
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Zadnji info koji sam dobio, šire kapacitet Juga garavi, verovatno otvaraju još jedan sektor.
Ja sam sad bio do ticketline, jug je rasprodat, ne znam da l je u to ukljucen taj novi sektor. Po prvi put u zivotu idem na zapadnu tribinu, s toga ocekujem neki istorijski dogadjaj u subotu, nadam se u nasu korist :D
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.692
Reaction score
22.588
Локација
Beograd
Ja sam sad bio do ticketline, jug je rasprodat, ne znam da l je u to ukljucen taj novi sektor. Po prvi put u zivotu idem na zapadnu tribinu, s toga ocekujem neki istorijski dogadjaj u subotu, nadam se u nasu korist :D
Bukvalno je info od kada sam napisao, to je sa sastanka službi bezbednosti.
Zadnji derbi i možda čak i jedini kad sam bio na njihovom zapadu, a bila nas je mizerija na centralnom kada su Zvone i Šćepović rešili, a poluvreme proveli na klupi.
Trenutak kad su promašili penal je jedan od najlepših u derbijima koje pamtim.

Edit:
 
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.571
Локација
Yaoundé
Kakvo je ovo prezime, krv ti jebem?!
Da tema o Istoriji nije zatvorena, tamo bih pisao... Na Kosovu postoji selo po imenu Ostraće i koje se u XIV veku izgleda zvalo Ostrak, ali tekst koji sam pročitao ne objašnjava etimologiju. Setih se sa faksa, na Istoriji civilizacije, u antičkoj Grčkoj, Atini konkretno, postojao je institut zaštite države od strane potencijalnih tirana koji se zvao ostrakizam i što meni deluje da bi moglo biti u korenu imena tog mesta. Ostrakos je bilo parče slomljenog crepa, cigle, kamena, školjke... kojim su slobodni Atinjani glasali da li će tog nekog tiranina u pokušaju prognati iz svoje države.

Reč je vrlo specifična, taj toponim isto tako, a uzevši u obzir vizantijsku, odnosno grčku zaostavštinu na Balkanu, nagađam da neka veza postoji...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Jedini put kad sam bio na zapadu cigani me gadjali bakljama sa leve strane a Kimijevi sa desne strane.
To je onaj cuveni derbi sa 3 frakcije i balonom u obliku kurca sto su nosili do Vuletica. Posle balon krenuo ka nama i picvajz.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.216
Reaction score
33.540
Локација
vaginamandibularia
Da tema o Istoriji nije zatvorena, tamo bih pisao... Na Kosovu postoji selo po imenu Ostraće i koje se u XIV veku izgleda zvalo Ostrak, ali tekst koji sam pročitao ne objašnjava etimologiju. Setih se sa faksa, na Istoriji civilizacije, u antičkoj Grčkoj, Atini konkretno, postojao je institut zaštite države od strane potencijalnih tirana koji se zvao ostrakizam i što meni deluje da bi moglo biti u korenu imena tog mesta. Ostrakos je bilo parče slomljenog crepa, cigle, kamena, školjke... kojim su slobodni Atinjani glasali da li će tog nekog tiranina u pokušaju prognati iz svoje države.

Reč je vrlo specifična, taj toponim isto tako, a uzevši u obzir vizantijsku, odnosno grčku zaostavštinu na Balkanu, nagađam da neka veza postoji...
Znaci crepoje pa jos slomljeni
 

Лутар

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
2
Reaction score
3
Локација
Beograd
Top