Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Dobro, neka mene bude sramota. Ne naše igrače, što ih raspali cigani odučili od fudbala. Ja ne znam, šta ste gledali.. Sam Bog i Jovonović su nas spasili.. Bruke
Jesu, istina. Pritom si zaboravio da napomeneš da je njihov tim 3 puta skuplji, i možda duplo kvalitetniji koliko god se mi ložili ovde. I zbog toga čestitam našim igračima i stručnom štabu
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Izvukosmo bod kao kucu .
Sudiji sve zivo i mrtvo
Njima sve po redu
Vucicu i vazuri dumru!
Utisak da Arandjel ne postoji na terenu ostalima svaka čast.
Dal je realno da posle svakog kornera koji glupo napravimo primamo gol.
Nista oni nisu bolji nego nasa zadnja linija pogotovo bekovska je uzas
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Šta reći, sve bi oprostio ali dati krilnom napadacu dva zuta na takav nacin, pogotovo drugi zuti na njihovoj polovini kada mi napadamo i imao posjed?! Bod kao kuca, prvo mjesto na tabeli a sledecu ih dobijamo. Owusu mora biti zamjena Nathu u ovakvim utakmicama, nema tu dozu agresivnosti da zatvori pozadi kao sto je Belic zatvarao.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Jel ima neki snimak skandiranja žvalavom pa da mogu u miru i sa smeškom provedem ovu nedelju
Naravno da ima snimaka...Ne znam koliko se culo na prenosu, ali u rupi su culi svi...
Sto se tice izjave onog njihovog trenera koji je karijeru izgradio na zvezdanaestercima, tu bukvalno ne treba nista ni dodati ni oduzeti. U našem narodu se tako nešto jednostavno naziva šaban, sto bi rekao Krsma.
Nastaviti jako do kraja pa dokle stignemo. I slepcima je jasno da se tucemo protiv cele drzave, ali i dalje je najvaznije da se mi pitamo. Revolt na svu ovu kradju moramo pokazati na svim stadionima na kojima igramo. Ako smrdljivi vazura mora da cuti, tu smo mi. E mi necemo da cutimo, a miloje i njemu slicni mogu samo da nam popuse k...c!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.632
Локација
vaginamandibularia

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.526
Meni nije. Naša kontra za 1-2 me podsetila na onu Kleovu i to bi bio takav nož u srce smrdiji, ali jbg, nismo mogli da izdržimo. Tako da svako ko zamera bilo šta igračima nije dobronameran, ali bod slaviti neću. Više mi je drago što su oni nesposobni da namešteno dobiju, nego što smo mi pobegli sa giljotine.

Pitanje:
Odgovor:
Pa zato što ste glupi kao kurac. Možete da imate sve, ali ste i dalje glupi cigani.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.526
Svako to doživljava na svoj način. Ja konkretno i kada smo igrački bili slabiji od njih i to debelo nikada nisam u rupu išao po bod niti sam bio zadovoljan njime. A prvo mesto kao prvo mesto ne znači mnogo pošto do kraja ima još 13 utakmica u kojima će se tek gledati režije za Oskara.
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Jel ima neki snimak skandiranja žvalavom pa da mogu u miru i sa smeškom provedem ovu nedelju
Valjda ce da se nadje posto ga je bilo, al trebalo je jos vise...
I trebalo je vise dvoglas sa istokom, bas je odzvanjalo.

Najjace ipak fazon sat vremena posle tekme dok su nas jos drzali na stadionu, istok kad je poveo pesmu pederu u dvoglas sa jugom, Partizan sampion, pa posle jug...lepo bilo...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Beše ovo po redu 172. derbi koji igraju Serbi i ostali narodi i narodnosti...nekad davno ih nismo ni brojali, boleo nas je kurac koji je to derbi po redu samo da pobedimo...ako je to uopšte moguće - iz raznih razloga. Što naših, a što onih, uobičajenih, udbaško-maderaško-sudijsko-državnih. Tako nešto bi i sinoć. Očekivano.

Kolk'o puta sam ja bio na derbiju, nemam pojma. Mnogo. Nisam vodio evidenciju.

A juče mi je taj ugođaj počeo već susretom sa nekom Mađaricom kod ,,Konja, koja na mapi gleda gde je derbi, pa pomislih možda možemo i zajedno do tamo, ali njena turistička grupa je imala organizovani prevoz...o.k. razmenismo bar utiske o PFC-C.z. i Ferencvaroš-Ujpešt Doža, i ona mi reče da očekuje fudbal na ovom prvom. Ja joj rekoh: to nije fudbal - to je rat.
Ali, moram priznati da se sinoć na srpskom derbiju čak igrao i fudbal!



Dakle, mnoooogo puta je čika Goran bio na derbijima, ali u većini slučajeva, kad je to bilo u toj ,,rupi,, baš mi je tamo bilo teško da podnosim sav taj vašarsko-palanački mentalitet usiljene veličine, šarenila, crvenila, najvećeg kluba, te okruženje svih tih najvećih Srba, i tog najvećeg stadiona - a ono ustvari to je samo jedna iskopana najdublja rupa...

E tako bi i juče: te neka akcija ,,pišimo ćirilicom,, - te proslava titule njihovih rukometašica kojima na leđima piše Srbija, ono kao, klasika - zvezda-Srbija...pa onda OČAJAN izbor muzike preko razglasa od koga me je (bukvalno) zabolela glava, ne samo zbog teksta u stilu zvezda-titula i ti si zvezdo prva postala, i ostala, nego stvarno bre mnogo loša muzika...a i za (skoro) svaku stolicu zakačeni oni baloni k'o neki džinovski kurtoni...
Ružno. Nešto valjda i tužno.




E, ali, evo, priznajem, kad su im baloni otišli u nebo...nije ni bilo tako loše da poneki opandrčim iz sve snage da izbacim frustracije iz sebe...



A da, fudbal.
Uh, nismo dobro odigrali prvo poluvreme, ali ovi forumaši što za to optužuju Duljajevu taktiku, morali bi da znaju da taktiku možeš da igraš samo sa taktičkim igračima, da je njihov tim mnogo skuplji, brži, fizički dominantniji od našeg, i, ono što nisam znao u prvom poluvremenu je to da nije samo Saldanja rovit, nego i Zahid...
Verujem da je ideja bila da ih jebemo kontrama preko brzanjaca kao što su Aldo i Goh, ali...ni Natho ni Zahid nikakav pas nisu uspevali da pošalju tamo gde bi to ispalo kao neka kontra...
Neću danas o našim bekovima, nije vreme ni mesto za to. Ni o bekovima ni o defanzivi, ni o bilo kom u nekom negativnom smislu!
SVAKA ČAST MOMCI NA BORBI SAMI PROTIV SVIH I OSVOJENOM BODU KOJI JE U OVIM APARTHEJD USLOVIMA VELIKI KAO KUĆA!

Dadoše nam ovi i gol...
Ali!
Skoro ODMAH posle toga, naš Goh, sladak kao koh, i uporan kao Korejac, ipak je poslao jedan jedini zajeban centaršut, Kalulu je svojom kretnjom sjebao njihovog golmana, a Saldanja, ubica nasmejanog lica, šalje loptu u mrežu zvezdasrbije - 1:1!
Utisak sa Zapada je bio da bar pola stadiona nije ni videlo da je pao gol, njihovi su još slavili onaj njihov, naši pizdeli zbog istog, a i kad smo videli da je Saldanja kladioničar pogodio mrežu, nismo bili sigurni da li da verujemo svojim očima ili kvotama kladionica, ili da ipak još čekamo da li će sudija i VAR uopšte priznati da i Partizan sme da pogodi mrežu?!



Naravno, višedecenijski (i viševekovni) aparthejd nad navijačima Partizana nastavio se i juče - kamera koja snima ,,predivne ,,ciganske,, ,,koreografije,, na čast i diku srBskoga roda, bila je uredno postavljena na krov Juga, ali NIKADA u istoriji Srba, na krov Severa NIJE postavljena kamera koja bi snimala i šta to rade navijači Partizana...
,,Ciganski,, komentator je mogao da urla i navija u TV-prenosu, ne i onaj naš.
SrBsko-državno-zvezdaško-demokratski je, a i sasvim prikladno, bilo u TV-prenosu što češće prikazivati i divan stajling i divno ponašanje njihovog trenera, ali ne i tako često, našeg, tog jednog ,,nebitno-nedostojnog,, trenera, to jest sina jednog običnog pekara!
I zato - evo bar mojih sličica sa mobilnog kao dokaz da i MI postojimo - Jug u svom sjaju, a Duki u velikoj radosti!
Državo, nemaš para za dve ravnopravne kamere? A?!










Inače, bila je to majstorsko-smrtonosna egzekucija Goh-Zahid-Kalulu, a ovima što pišu po forumu ko je bolje igrao, rećiću da i golman koji odlično brani spada u igru, da prečka nije gol, a i da je fudbal takav sport koji se ne zasniva SAMO na igri, nego i na rezultatu.

I tako...mene je glava već bila zabolela zbog ,,ciganske,, muzike, a želudac me je sve više čupao jer sam sinoć MORAO na posao, a kako da izađem iz ,,stadiona,, pre kraja utakmice???!!!
Ajde, bar sam se pomerio skroz do dna ,,rupe,, da bih se usmerio ka prolazu koji me vodi do vrha, odnosno izlaza...
I baš zbog toga sam bio u neposrednoj blizini crvenog kartona za Severinu. Ali uopšte nisam mogao da ukapiram zašto ga je dobio???!!!

Bio je običan duel, borba za loptu, za građenje lopte, sudijsko govno svira kao neki faul da bi ,,navlačio,, za njih, i onda - crveni karton! Ja sam mislio da je Seve možda nešto prigovorio, što je govnetu bio povod da nas ,,osakati,, ali NISAM MOGAO DA POJMIM da je crveni bio zbog onako mekog duela?! Morao sam da noćas čekam reprizu TV-prenosa da se uverim ZAŠTO BRE?!
Pri tom, kao što se vidi i na mojim sličicama, sudijsko govno je bio IZA tog duela, nije mogao dobro ni da vidi kako se on odvija, naša klupa se bunila čak i na sviranje faula, a na crveni karton su popizdeli, Natho je potpuno ,,poludeo,, - u besu je skinuo i bacio jaknu, spopao onog pomoćnog...čak i Bilja širi ruke u neverici...ali šta vredi... Kadija te tuži, Vučić ti sudi.









Posle toga, postepeno se penjem se na vrh ,,rupe,, da budem bliže izlazu, gledam na sat (mobilnog), nerviram se, ,,cigani,, nas protiskaju,, - govno produžava utakmicu 8 minuta (posle na reprizi prenosa vidim da je bilo i više), kasnim na posao (na koji ne smem da zakasnim), izlazim iz ,,stadiona,, na oko 3 minuta do kraja...
Napolju čujem navijanje pitam se šta se dešava, onda čujem gromoglasno navijanje Grobara čak tamo iza njihove upravne zgrade, sin mi iz ,,rupe,, SMS-om javlja da je ostalo 2:2! Šaljem mu nasmejani smajli!
Jer...
Ono što bi se reklo: lažna ,,Marakana,, sva u krvi, ali - PARTIZAN JE I DALJE PRVI! :shal :shal :shal

Svaki taksista kojeg sam molio i preklinjao da me vozi na posao ispao je govno prema meni, valjda traže nekog koga bi vozili negde mnogo dalje i lakše opljačkali? Ili su samo govna.
Ali nema veze, nisu jedini takvi u Srbiji. Ispešačih do Slavije. Sačekah gradski prevoz. Zakasnih na posao. Malo.

Preživeh i ovaj derbi. :D

Razmislite malo koliko je teško našim fudbalerima i treneru da dobiju i prvu sledeću utakmicu, a kamoli da urade nešto više od toga!
I šta možete da im učinite da im bude bar malo lakše.

:napred-partizan:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.526
Razmislite malo koliko je teško našim fudbalerima i treneru da dobiju i prvu sledeću utakmicu, a kamoli da urade nešto više od toga!
I šta možete da im učinite da im bude bar malo lakše.
Ovaj deo je mislim svima jasan. Postoji samo sledeća utakmica protiv Napretka i to je sve što treba da nas zanima. Finale finala.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Rekao sam sinoc da je suludo u ovakvim okolnostima traziti dlaku u jajetu i komentaristi takticke greske ali moram prokomentarisati spinovanje da smo dosli po bod. Pa jebote onda bi poceli sa defanzivnom postavom a mi izasli sa najofanzivnijom mogucom.
Mislim da nas je najvise sjebalo sto smo poceli sa tandemom Ovusu-Zahid, ovaj drugi rovit a i inace ne moze mnogo u defanzivi, Ovusu lose odigrao a i nemoguće je ocekivati da radi i svoj i Zahidov posao.
Mislim da ovakve utakmice moraju da igraju fizicki najspremniji, svaka cast Zahidu ali bolje da je rovit usao u poslednjih pola sata.
Nakon gola za 2:1 neki su pisali na live chatu samo da sad Duljaj ne ubaci Scekica i parkira autobus i nije to uradio vec opet ubacio ofanzivne igrace (Severina, Bazdar). Tako da ciganska prica ,,dosli su po bod" ne pije vodu, ne nasedajte. Severinin crveni nas je mnogo sjebao, dali bi im jos jedan gol siguran sam.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
После (не)проспаване ноћи, морам изнесем неко своје виђење целог јучерашњег дана. После 13 година сам одлучио да се вратим на Југ. Иако у последњих годину, годину и по размишљам о томе. Јер видим колико је ова трибина напредовала, колико је све чиста Партизанштина. Еуфорија око утакмице траје данима (цигани не капирају да се ми не ложимо на титулу, иако сви потајно сањамо о њој). Еуфорија у смислу да ова екипа ратника на челу са Дуљајем, заслужује МАКСИМАЛНУ подршку на сваком кораку, јер момци гину за свети дрес, сваки пут га натопе крвљу и знојем. На самом скупу сам видео масу људи (можда и највећу у последњих 7-8 година) и колико су сви наложени да покидају гласне жице и да максимално подрже екипу. Епилог је никад пунији Југ, субјективно мишљење - можда од оног финала купа са сланином није био пунији. Исток малчице мање људи него иначе, опет због тампон зоне, запад стандардна бројка. Што ме доводи до субјективног закључка да је ово најмасовније гостовање у рупи у последњих 20 година. На терену се од почетка видело да је судија није дорастао оваквој утакмици, И да је ту једноставно по страначком задатку. О утакмици мање више нема шта да се каже осим да су играчи показали да апсолутно заслужују подршку о којој сам већ писао, да је ова екипа ратника саплитана на сваком кораку ипак успела да одоли 20 пута скупљој екипи, И сасвим је нормално да ће славити бод, кад су апсолутно (не)заслужено имали играча мање скоро пола сата. Цигани не би било цигани кад не би коментарисали то славље (а знали су у претходних пар година и они да славе Х на ЈНА, чисто да их подсетим). Елем, поента целог овог Мог писанија је да смо јуче навијачки потпуно прегазили сендвичаре, прво по бројности (ја не памтим да је њих икад било оволико на ЈНА), иако стандардно не обраћам пажњу на њих, нити се трудим да их чујем, јуче се (осим на 1:0 и 2:2) уопште нису чули. Још једном смо им задали домаћи задатак. А за Гробарију тек долазе бољи дани, у то сам убеђен.
 
Top