Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Drzali smo se do 13 marta, kako ne znam ni ja u ovim uslovima. Odbrana je losa nije nesto sto nismo znali ali ne bi ni sitijeva promenila stanje jer ovo sto gledamo vise od 10 godina nije sport
Eventualno Kristofer Hil kad bi pristao da nam igra beka mozda bi se nesto promenilo.
Glupo je sve ovo i komentarisati, glupo je bilo i od pre 10 godina.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Šta reći? Na žalost, zaslužen poraz. Previše smo ovakvih utakmica odigrali u ovoj sezoni, da bi se nadali tituli.

Duljaj sad ima snimak sa ove utakmice, pa može da prostudira kako se postavlja odbrana, kako se igra presing, kako se iznosi lopta, kako se bori za svoj tim. Naravno, mislim na igrače Napretka.

I da, to sam mislio od prvog dana kada sam ga gledao, to mislim i sada - Baždar nije igrač ni za Palilulac, a kamoli za Partizan.
Cekaj, zasluzen poraz, samo zato sto nismo dali 5 golova i odigrali kao Barselona iz najboljih dana?! A ovo pseto u plavom i ona govna u VAR sobi, to nista?! Jebem li im sve sto imaju, zasto ih neko ne napuca jos dok su na terenu, ja ne bih izdrzao,nema sanse! Krepajte, picka li vam materina ciganska, jebo vas peder u dupe prodano.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.597
Naravno da ce da nas kradu na svakom koraku. Naravno da nam nece svirati ocigledne penale sve dok Kucka ne osigura titulu. Zato se moralo odigrati iznad maksimuma na svakoj utakmici. A ne ovako jadno kao danas. Prvo poluvrijeme je bilo sramotno, vidi se da bez Zahida i Saldanje nismo tim ni za plej of. Drugo poluvrijeme par sansi, ali sve vrlo kilavo i na silu. A posljednjih 20 minuta nista. Nevjerovatno je kako, kad se mi nabijemo u sesnaesterac kao protiv Cigana, oni u svakom napadu nabace u peterac i svaki put njihov igrac dodje do lopte i mi cupamo kosu, a kad se protivnik nama nabije u sesnaesterac, mi ne mozemo ni polupriliku da stvorimo.

Usput, Arandjel Stojkovic je najgori desni bek u istoriji igre. Ocajan u napadu, jos gori u odbrani.

Bazdar je lopata od koju se lopta odbija i koja je jedino bila primjetna po debilnim faulovima kojima je presjecao nasu igru kad je jos bilo neke sanse da se ozbiljno pritisne.

Sranje.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ja sam šokiran.

Nemoguće da se ovo dešava u ligi koju vode ljudi koje je postavio vlasnik i gospodar čitave države čija deca plaču kada Zvezda izgubi.
(Za svaki slučaj su postavili svoje ljude da vode i naš klub.)

ps. znate li da se svakodnevno tukao na severu stadiona Zvezde? možda nije ponovio dovoljno puta, pa da naglasim.

Živeo Partizan.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Sanse, precka, stativa, ziceri, i pored svega toga KRADJA, ovo vise nema smisla ni gledati ni igrati, pa mi svaku utakmicu treba da budemo bolji za 3 gola da bi pored svega uspeli da uzmemo 3 boda, a u picku materinu sve!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
I posle ovog, još veća podrška igračima i Igoru!
Kad neće - neće, nemam niti jednu zamerku za volju, želju, ali jednostavno danas nas nije htelo i to je to.
Komentatoru jebem milosnu majku za konstatovanje da Partizan posle ovog ostaje bez titule.
ciganima i spajiću jebem mater, jer eto zato.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Penal i drugi žuti golmanu. Prekršaj na Owusu pre gola. Jednostavno Igor i ovi momci igraju sami protiv svih. Ovakvo prvenstvo nikada nigde nije igrano. Juče u Topoli prijateljska bez kartona da se dom penzionera spremi za vikend. Svi igraju za cigane, suđenje kriminal, cela država se upregla da spase sezonu crvenoj udbaškoj drolji.
 
Top