Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Evo sad Kukoč lepo objašnjava, niko od igrača ne preuzima inicijativu, svi se povlače ka centru i onda nas i protivnik lakše odbrani. Jednostavno je, promašena selekcija. Loš mentalni sklop, plašljivi igrači. Ali to je teško predvideti kad praviš selekciju. A može i splet nesrećnih okolnosti da dovede do toga da se poput virusa strah proširi celom ekipom i onda domino efekat, iz goreg u lošije svaku utakmicu.
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Jbg, na momente odlicna igra, odlicna odbrana, al klasika, nekoliko pomracenja...neshvatljivo je da imamo toliko neupotrebljivih igraca, jbt sta je sa Nanelijem, Avramom, katastrofa.
Ima jos sansi, moramo 2 da dobijemo i da se poklope ostali rezultati. Napred Partizan!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Avramovic nas uveo u kontra ritam covek igrao 5 minuta 3 izgubljene lopte. Sut nas nije isao pa smo opet imali sve u svojim rukama. Ne znam kolika nam razlika treba da bi dobili lagano mec. Preslikan poraz kao u turskoj protiv efesa. Ljudi ce ovde da pljuju Pantera sta god uradio lik igra manje vise sam. 19 poena 2 skoka 5 asist ne znam sta treba vise da radi jedino da igra bez promasaja.

P.s. Ja 90 posto nikova ovde ne vidim kada pobedimo
Tačno je sve što si napisao za Pantera. Ali je tačno i to da je u svakom ovakvom porazu, kada se lomi u zadnja dva minuta, imao izgubljene lopte, promašene šuteve, nerezonske faulove.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Podrska momcima!
Njih pet je moglo da izdrzi 3/4 i to je to. Ostali nisu mi dosli. Pored startne petorke sa klupe smo dobili samo 3 (slovima tri) poena.
A vi sto prizivate Smita, pa zar ne vidite da ni aba ligu ne moze da igra.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.400
Tačno je sve što si napisao za Pantera. Ali je tačno i to da je u svakom ovakvom porazu, kada se lomi u zadnja dva minuta, imao izgubljene lopte, promašene šuteve, nerezonske faulove.
Panter ima jednu izgubljenu loptu ovo sto ti prepisujes njemu to se zove koska. Ono sto mu je PJ dodao ja tako ne bih ni najgorem neprijatelju dodavao loptu. Omasili smo mnogo otvorenih suteva pre svih Pj naneli i ponitka...nama vise trojki daju centri nego bekovi.
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Već sam arhivirao ovu utakmicu, kao da se nije ni igrala, a na Željku i igračima je da naprave analizu.

Nego, da vidimo šta dalje...

Rekao bih da je situacija i dalje sasvim solidno povoljna za nas.

Da bismo prošli dalje, treba nam da pobedimo Albu u gostima i Valensiju u Areni... i da Efes izgubi od Fenera (koji će da grize za tu pobedu) u gostima. Koliko god da smo večeras razočarani, meni sva ova 3 rezultata deluju i te kako realno. Inače, Fener je najbolja domaćinska ekipa ove godine u EL, imaju samo jedan jebeni poraz i to od FMP-a.

A da ne pominjem da smo i dalje u igri čak i za 9. mesto. :) Čini mi se da nam je za tako nešto, pored gore pomenutih uslova, potrebno i da Baskonija izgubi obe utakmice do kraja (Real u gostima i Virtus u gostima). Onda bi se napravio krug od nekoliko ekipa sa 16 pobeda, a sa svima njima imamo bolji međusobni skor.

Dakle, sledeći odlučujući mečevi za nas su:

4. april: Alba - Partizan (hoćemo dvojku)
5. april: Fener - Efes (hoćemo kec)
 
Последња измена:
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Nebitno je da li ćemo ući u plej in ili ne...mi karaktera ni pmaeri nemamo kad je najpotrebnije.
Onako baš sam razočaran...ovakva pomračenja uma nijedan naš tim nije imao.
Daj brate izgubite 20 razlike da se ne nerviramo, a ne da neki izgledaju u pojedinim momentima utakmice ko da igraju proriv Partizana.
Jel ciganska pička i Gos pošto se radovao ko dete na svaki koš i bunio il samo domaće prozivamo... A za onaj naeučenu pesmu vučića jer je Toni Kukoč na utakmici sam ponosan na grobare koji su poklopili tribinu da se nije čula ukupno 10 sekundi...
Ne znam sve večeras bilo na loše i zlo...
Željko koji ne veruje šta se dešava, a i kako da poveruje da profesionalni košarkaški tim pet minuta ne može da da koš...loša komedija smo...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Nemoj brate vidis da ima ovih uvredjenih cava koji bi da se zavrsi EL u Berlinu. Samo dolaze da komentarisu tacnije pljuju kada izgubimo.

Ovaj forum predstavlja pbg news komentare kad izgubimo.

Na kurac nabijem i tribinu koja proziva Radju. To je bio pravi velikosrpski potez.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Teško je, razočaran sam poslednjom cetvrtinom, onako izgubljenim loptama, losim napadima, ali idemo dalje.
Naši su, nemamo drugih.
Borba do kraja.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Bogu hvala da Najdžel i Milutinov ne štede sebe nikada protiv nas. I treba. Ne kao FMP 1 i FMP 2 gde se ishod unapred zna sto godina i i napred i nazad ili svi "njihovi" bivši igrači koji ljube grb na sred terena i redovno šutiraju 3-12. Dokle god budemo kukali kao pičke na to što neko igra jako protiv nas od bivših igrača i treba ovako da prolazimo.

Ona izgubljena lopta na 62:61 posle tajmauta je opis cele sezone.

Kad odigraš ovako mekano drugo poluvreme i stalno gledaš u sudiju celo poluvreme da ti svira faul i da te spasi, nisi zaslužio ništa više od ovoga.

Da li je bila JEDNA izmena u zadnjoj četvrtini?

Mučno i bolno.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Kakav kurac Nejdžel Gos, čovek pošteno odrađuje platu.
+13 na početku 4/4, Olimpijakos u bonusu posle 2 minuta, 20.000 Grobara iza tebe, Žoc na klupi, Milutinov na klupi, 13 skokova više ... šta još treba da bi pobedili?
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
P.s. Ja 90 posto nikova ovde ne vidim kada pobedimo

Ovo je donekle i logično, mnogo je lakše izraziti nezadovoljstvo jer se iznerviraš, imaš šta da kažeš za igru, greške, poteze, izmene, trud, sudije, navijanje.

Kada se pobedi, posle tri strana "bravo bre, a sad sledeća" to je otprilike to.

Mi i kad pobedimo generalno pobedimo jedva, ali je tada teže kritikovati igru i odluke jer eto, pobedili smo, pa da čovek ne bude negativac. Sada može da se napiše ono što se zaista vidi i misli.
 
Top