Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Од свих "медија" у Србији, једино је Спортски Журнал исправно пренео да је спонзор заправо Гаспромњефт (или НИС), а не руски Гаспром.
Када ФСС "пребаци" Црвеној з. 5 милиона евра, за то се сазна после годину дана, а када квислиншкој "управи" ФК Партизан пребаце 3,2 милиона евра - сазива се КЗШ. Само да не прича о томе како је у Охриду прихватио "Косово" у Савету Европе, и како ће Рио Тинто да разјебе општине Лозница и Крупањ.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Neka od najlepsih netaknutih prirodnih mesta se nalaze u selima oko Loznice i Krupnja. Prosto je neverovatno koliko tamo ima one iskonske ciste prirode da covek uziva. A zemlja je preplodna, nikne sta god hoces. Ali koga to briga, daj da prodamo otadzbinu za neku sicu, treba krasti, krasti, krasti. Kompletno drustvo obolelo od laganja i kradje. Sta onda ocekivati u sportu? Kod nas ne postoji koncept postenog sudjenja, prvenstva, sporta. Mi to kulturoloski ne poznajemo. Nemamo te sinapse u mozgu. U nasoj zemlji se odmah gleda ko kako moze namestiti. Zato smeta svaka dobra prica sa strucnim ljudima, jer je lakse biti nestrucan i mali secikesa koji ukrade kusur.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
,,Dug Partizana 50miliona,,
,,Ulaze strucnjaci za oporavak kluba,,
Uspeo je mamu mu jebem zvalavu,uspeo je da nam unisti FK Partizan!
Zlo od coveka ,semem mu jebem!
Ali i Partizan nas konacno pustio da udjemo u klub,pa jebem te usta,kao da ga ti nisi okupirao i sad si kao veliki spasitelj…kakva filmska prica…
 
Последња измена:

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
108
Reaction score
327
E sad kad vidite kako zvalavi onanise nad nama kad je u pitanju FK sa ovakvim bljuvotinama mozete da skontate sta je to sto ga toliko boli u nasem Kk u.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Boli ga jer je izgubio kontrolu. Projektovao je sebe u neko bozanstvo, u Tita, da se on sve pita i da od njega zavise i sreca i tuga u Srbiji. I sad dodje tu neki KKP da mu kaze da se ne pita on bas za sve u Srbiji. Narusava se kult licnosti. Ogromne su pare u pitanju u tom kolektivnom ispiranju sirokih masa gde je on prvo lice toga. Nema zezanja sa tolikim biznisom.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.769
Локација
underground
Koji je prag tolerancije kod celnika Partizana ? Jel kaze neko , ok izvinicu se stoti put, al sto prvi put mi se napusis kurca.
Btw ne znam imal sta u tome , mozda nema nista al u ime jsd se izvinio Tanaskovic a ne Ostoja.
Pratim dalje picka mu materina sizofrenicarska.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Dozvolio alfa 1 sns diverzantski tim alfa 2 sns diverzantskom timu da udje i proveri da li je alfa jedan usrao bas sve ili je mozda ostao jos jedan cist papir u nekoj fijoci. A alfa bivol ove drzave prodaje pricu, i to ne krezubim nepismenim glasacima, oni su odabno odradjeni.
Prica ide za realne grobare, za partizanovce koji navijaju za dzvedzdu u Evropi.
Srescemo se u paklu drugari, za Boga nisam vise siguran majke mi, iako verujem, ali djavo sigurno odradjuje svoj deo dila.
Jedino sto bih zamolio dezurnog na nebesima je da dozivimo bar malo pravedne osvete i u realnom vremenu na planeti Zemlji, a ponl krugovima pakla cemo se svakako cerati do vecnosti.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Sve moraju da ogade, i to je to.
Krece ozdravljenje kluba, rece i ostade ziv, bez imalo srama.
Srbijo medj' sljivama.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.671
Локација
vaginamandibularia
,,Dug Partizana 50miliona,,
,,Ulaze strucnjaci za oporavak kluba,,
Uspeo je mamu mu jebem zvalavu,uspeo je da nam unisti FK Partizan!
Zlo od coveka ,semem mu jebem!
Ali i Partizan nas konacno pustio da udjemo u klub,pa jebem te usta,kao da ga ti nisi okupirao i sad si kao veliki spasitelj…kakva filmska prica…
Znas sta je gore od nakaze pickouste?
Mongoloidi koji satro navijaju za Partizan a glasaju za njega i satelite mu.
Picketine koje cekaju neko drugi da oslobodi klub od ove nakaze i njegovih kvislinga.
Klub je onakav kakvim smo pristali da bude. Isto kao i zemlja.
I ne jebe nas kolektivno sve neki vlad cepes, neki henri osmi, neki tito ili slicno. Ej bre nikad jadnija i kukavnija sisica nije vladala ovim prostorima, govance pudlice iz parka, bednik kome su u skolskom klozetu pisali po faci
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.391
Reaction score
3.214
Локација
Tamo gde su Grobari

ako ima negde jos ova njegova izjava brisite ovaj sns92 link. kako se covek ispisava po zdravoj pameti svih. prvi korak ka rasturanju fk partizan je napravljen. poslednja faza pred prodaju zemljista i raskucavanja sportskog drustva je otpocela. mnogo im smetamo u farbanju stvarnosti i kreiranju jednoumlja. preziveli smo tita, slobu i demokrate. ovog necemo. ni 100 godina nismo sastavili.

desilo se za naseg zivota...

vučiću šećeru..
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.083
Reaction score
14.382
Локација
Kipar
To je ta magija, sve skuplja pojacanja se dovode i sve vise igraca se dovodi a dug se smanjuje.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Znas sta je gore od nakaze pickouste?
Mongoloidi koji satro navijaju za Partizan a glasaju za njega i satelite mu.
Picketine koje cekaju neko drugi da oslobodi klub od ove nakaze i njegovih kvislinga.
Klub je onakav kakvim smo pristali da bude. Isto kao i zemlja.
I ne jebe nas kolektivno sve neki vlad cepes, neki henri osmi, neki tito ili slicno. Ej bre nikad jadnija i kukavnija sisica nije vladala ovim prostorima, govance pudlice iz parka, bednik kome su u skolskom klozetu pisali po faci
Ako je to tako, što ti ne rešiš taj problemčić i svi sretni? Što ti, junački, ne oslobodiš klub?
On je tu gde je, između ostalog, jer ga svi potcenjuju.
Za početak da mi smenimo Vazuru i Vučelića, da ih tučemo njihovim oružjem, tj pozivanjem na argumente njihovog gazde: treba da odu zbog 50 miliona duga.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.227
Reaction score
33.671
Локација
vaginamandibularia
Ako je to tako, što ti ne rešiš taj problemčić i svi sretni? Što ti, junački, ne oslobodiš klub?
On je tu gde je, između ostalog, jer ga svi potcenjuju.
Za početak da mi smenimo Vazuru i Vučelića, da ih tučemo njihovim oružjem, tj pozivanjem na argumente njihovog gazde: treba da odu zbog 50 miliona duga.
Vidim da postoji identifikacija
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Ako je to tako, što ti ne rešiš taj problemčić i svi sretni? Što ti, junački, ne oslobodiš klub?
On je tu gde je, između ostalog, jer ga svi potcenjuju.
Za početak da mi smenimo Vazuru i Vučelića, da ih tučemo njihovim oružjem, tj pozivanjem na argumente njihovog gazde: treba da odu zbog 50 miliona duga.
Kog bi ti da zameni udbasa I gmazuru?
Evo za pocetak uzmi advokate pa prouci statut kluba I zakon o sportu....prosvetli nas. Ovaj tvoj argument je nivo vrtic.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1

vučiću šećeru..
Ma bice koliko oni kazu. Bukvalno ce doci i upisati olovkom broj i ima toliko da bude. Drzave vise nema. Ima samo SNS pleme sa poglavicom aposlutne moci. Ovaj narod to voli. Voli da ima poglavicu. Da ima tatu. Da se neko kao brine za njega. Jer smo slabi i preplaseni. Nismo se pomerili od srednjeg veka, pleme smo i dalje.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.028
Reaction score
7.682
Meni je jedna stvar neverovatna, da nasi navijaci ne mogu da shvate jednu stvar. Ne idemo mi Kukocu i Radji na noge (usput prvi je govnurda od coveka, dok je drugi mnogo dobra osoba), vec oni nama. Ne dobija ovacije Jasmin Repesa u Beogradu, nego Zeljko u Zadru. Ne ljubi Zeljko ruku siptarima, njego njemu turcin kog su umalo lincovali u Istanbulu zbog toga. Kad te i neprijatelji cene i postuju, to dovoljno govori o tebi. To sto je neko proteran uz Hrvatske, sto je nekom clan porodice nastradao u ratovima je svakako velika tragedija i nasa grobarska braca koja su kroz to prosla zasluzuju razumevanje. Jer neki od njih, ustvari ogromna vecina ne mogu ljubav prema Partizanu da stave iznad mrznje prema onima za koje oni misle da su krivi zbog licnog gubitka. I ne vredi da ja njima pricam kako su ustvari za to odgovorni oni koji su im danas ideoloski uzori. Ne, ne tvrdim da je Srbija kriva za bilo sta, bas naprotiv, ali oni koji se najvise busaju srpstvom su najveci izdajnici istog. Ista prica kod Hrvata. Preobucene komunjare kojima je rat trebao zbog ocuvanja licnih pozicija. Pa ratni zlocinac seselj sazove tribinu 80-ih, a uvece udbi dostavi spisak ljudi koji su dosli da ga slusaju. Od 1990 kad je prvi put u americkoj ambasadi primio 200.000 dolara da nas ocrni sto vise moze svojim divljackim i ratnohuskackim ponasanjem, uspeo je nazalost proizvesti (sa udbom naravno) odredjen broj ideoloskih sledbenika koji su potom zaveli jedan deo naseg naroda, uglavnom onaj kojeg su svojim delovanjem najvise i upropastili.

I ovo, jugosloveni i cetnici, pa nabijem vas na kurac sve, niste bili ni u mudima tad, mozda ni vasi ocevi, a jedete govna i delite se. I tu padate na razumevanju osnovne stvari. Onoga sta Partizan ustvari jeste i sta predstavlja. A to cete razumeti kad vam Bog otvori oci (naravno morate zatraziti sami), ili ajde da ne iritiram ateiste, kad razmislite svojom glavom i shvatite da je jedina podela koja postoji ona na ljude i neljude. Sve ostale su lazne.
Dakle nije Partizan samo predstavnik Jugoslovena ili Srba, cetnika ili Partizana, hriscana ili muslimana. Prve ili druge Srbije (usput i jedni i drugi su govna koja kohabitiraju i parazitiraju na ledjima trece, one koja ne priznaje podele). Partizan je utociste i ideal dobrih ljudi, ljudi koji misle svojom glavom, onih koji su odavno preskocili taj evolutivni kanal i shvatili da niko ne moze biti bolja ili losija osoba po stvarima na koje nije mogao da utice - mesta rodjenja na primer.

I nisam ja nikakav pacifista, prosao sam sveta, i hriscanskih i muslimanskih zemalja i nekih trecih. I sad sam u jednoj muslimanskoj zemlji duze vreme. I naravno da cu se odazvati ako mi je zemlja napadnuta, kao sto su mi i djed i otac, a i ja 99-te, ali necu dozvoliti da mi govna i oni zavedeni formiraju misljenje.

Ziveo Partizan.
Nisam skoro nista bolje pročitao. BRAVO!
 
Top