Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Realno, u kanalu smo. Najveći problem je energetski pad tokom i nakon derbija. Kao da su se igrači pomirili sa neuspehom. Tragično.
Ne znam šta se dešava sa Aranđelom ali dobro nije. Duljaj ponekad forsira igrače kad su van forme što je potpuno pogrešno. Filipović nije štih ali ni ne oscilira previše.
Ovusu je standardno loš ali, juče, za nijansu bolji nego na prethodim utakmicama. Nejasno je zašto ga malo ne rotira sa Kanuteom i Stjepanovićem iako su obojica pokazali ništa.
Baždar je prosek, malo je bolji nego pre, možda može još malo bolje ali, da se ne lažemo, neće biti meda od njega.
Neverovatno je da niko ko dođe u tim ne napreduje. Igrači su vremenom isključivo u padu forme. Najbolji su kad stignu ili debituju. To je činjenica za da se rokneš.
Dux nije trenerska klasa. Nepohodan je Partizanu u svakom pogledu, pre na poziciji sportskog direktora nego bilo šta drugo, ali za trenera nije. Žao mi je.
Sve u svemu, odsustvo energije i loša fizička sprema su evidentni. Pun mi je kurac pilatesa.
Treba nam neki elektro-šok. Ivić je slobodan, samo kažem, koliko god bilo nerealno. To su vlažni snovi. Ne ovaj sa severa.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
195
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Pa ovo nije penal druze. Prvo, lopta ga napucala a drugo jos važnije, napucala ga od tela, tj odbila se od njegovog tela. Sinoc sam silom prilika pogledao Hajduk - Dinamo, igrac Dinama sam sebe napuca u ruku, svi traze penal, skacu, sudija lepo pokaze da se napucao i da nema penala, svi se smirise. Sudija bio nemac neki. Nisam nikakav "realan grobar" ali ako se treba "hvatati" za nesto onda to ovaj "penal" nije.
Poenta je da se nekima svira mogucnost ili zelja da odigra protivnik rukom bez gledanja VAR-a, drugima se ni ne gleda VAR. Delim misljenje i po meni nije penal, ali ako neko moze da postavi igranje rukom Erakovica u derbiju i jucerasnjeg penala igraca Javora, slicno igranje rukom. No tako je to kada imas huligana u pokusaju kao vodju drzave.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.381
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ti stvarno misliš da je njihova razlika u ceni u tome što ovaj bolje trpi post?
Kakva je ovo paranormalna diskusija svi muslimanski igrači za vreme posta padaju po terenu od grčeva na svetu?
Čemu služi onoliki stručni štab sa sve mišom pilatesom krv ti jebem
 
Последња измена:

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Salah primi veeeeeliku platu i igra.
Našim igračima se obeća skromna plata, ne isplaćauje im se redovno (ili se uopšte ne isplaćuje). Igrači iz poštovanja prema treneru i navijačima, odigraju profesionalno nekoliko meseci, ali im na kraju pukne film pa ili pobegnu ili se sete da su na postu.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.028
Reaction score
7.682
Salah je raritet u tom pogledu..pogledaj intrvju sa Klopom na tu temu od pre 5-6 godina.
A možeš malo i da se edukujes kako izgleda Ramazan kod pravih vernika u Islamu i koji je to nivo posta, pa onda mlati gluposti.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.381
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Salah je jedini religiozni musliman očito koji igra fudbal pored Zahida. Fascinantno
U Skandinaviji je svaki drugi igrač prakticno na postu pa se ne raspadaju po terenu jer nije nuklearna fizika da stručni štab i kondicioni porade na tome.
Ovde pričamo o našem ubedljivo najbitnijem igraču uz Saldanju.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
195
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Ljudi shvatite da se od obecanja zeludac ne oseca pun. Sunce ti jebem, pre 30 i kusur godina si imao stan da koristis da sve placenim dazbinama kad igras za Partizan, kad si duze u klubu dobijes stan. Danas, jbg mozda i dobijes platu ponekad.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Realno, u kanalu smo. Najveći problem je energetski pad tokom i nakon derbija. Kao da su se igrači pomirili sa neuspehom. Tragično.
Ne znam šta se dešava sa Aranđelom ali dobro nije. Duljaj ponekad forsira igrače kad su van forme što je potpuno pogrešno. Filipović nije štih ali ni ne oscilira previše.
Ovusu je standardno loš ali, juče, za nijansu bolji nego na prethodim utakmicama. Nejasno je zašto ga malo ne rotira sa Kanuteom i Stjepanovićem iako su obojica pokazali ništa.
Baždar je prosek, malo je bolji nego pre, možda može još malo bolje ali, da se ne lažemo, neće biti meda od njega.
Neverovatno je da niko ko dođe u tim ne napreduje. Igrači su vremenom isključivo u padu forme. Najbolji su kad stignu ili debituju. To je činjenica za da se rokneš.
Dux nije trenerska klasa. Nepohodan je Partizanu u svakom pogledu, pre na poziciji sportskog direktora nego bilo šta drugo, ali za trenera nije. Žao mi je.
Sve u svemu, odsustvo energije i loša fizička sprema su evidentni. Pun mi je kurac pilatesa.
Treba nam neki elektro-šok. Ivić je slobodan, samo kažem, koliko god bilo nerealno. To su vlažni snovi. Ne ovaj sa severa.
Da, Duljaj sportski direktor, Ivic trener bi bila san snova kombinacija za sportski sektor.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.386
Reaction score
5.166
Локација
Beograd
Sutra na krovu igramo protiv Vozdovca. Jako mlada ekipa koja je uradila los prelazni rok, u drugom delu sezone jos uvek nemaju pobedu. Na poslednjih osam utakmica nemaju pobedu (6 poraza I dve neresene).

Nama su problem povrede. Duljaj je rekao da pored Kanutea I Saldanje mozda nece biti i Natka i Zahida (oducice se pred sam mec) jer njih dvojica nisu trenirali poslednja dva dana.

Sa Vozdovcem imamo dobre rezultate u postednje vreme, 11 pobeda zaredom I skor 25-1-4.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Nece valjda danas taj Vozdovac na nas da se vadi pa da nas pobedi. Mora da se do kraja regularnog dela sve pobedi vrag je odneo salu izgubili smo prvo mesto nemojte da dozvolite da nas TSC bude pred nas. Valjda nije drzava dala djaba dala pare za jevro licencu.Napred Partizannnn.
 
Top