Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
108
Reaction score
328
Mene iskreno zabole za ove govnare koji su dosli u agit prop svrhu. Nek smrde u svojim zivot ima i ne treba im davati na znacaju ni pljuvanjem niti bilo cime. Treba ih staviti na ignor i u areni.
A sto se tice tekme, raduje da je ekipa nasla i motiva i energije i pokazala postovanje i prema sebi i prema protivniku i sebe svrstala na kontra stranu od FMPa.
Videlo se da je falilo maximalnog fokusa i da ga je bilo ovo bi bilo +20.
Svidelo mi se sto je Zoc rekao sa Smita i da je pohvalio njegovo ponasanje i dobro je da je decko nagraden i samo neka nastavi ovako i bice od velike koristi do kraja sezone.
Za kraj eto i male utehe i da smo imali plus jednu pobedu opet ne bi prosli.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Хвала момцима на већим делом концентрисаној партији. Смит баш квалитетно одиграо и напред и назад, Камерунци стандардно добри, Зеку до душе излазило све могуће и немогуће из обруча... Добити ове мусавце је подвиг, никако нам не лежи њихов смећарски стил "игре".

Све у свему ове сезоне фалило је доста курчеве среће (готово нестварно шта нам је излазило из кошева целе сезоне усране а противницима улазило) али највише је фалило срца и то је то. Пласман јесте неуспех, међутим социјално дистанцирање од жгадије и бољи пласман од оног што не жели да дели народ (због чијег планираног уговора није парирана понуда за Лесора) мени даје неку сатисфакцију. Ипак останак највећег је велики, највећи плус клуба ове сезоне, како год се сезона и у аба лиги завршила. Хвала му што је ту, хвала му што води наш Партизан.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Utakmica odigrana bolje nego što sam očekivala, iskreno, rezultat nebitan ali pobeda, naravno, poželjna i ostvarena. Smit veoma pozitivno iznenadio, odličan bio večeras. O džukelama, kako je nas ostale nazvao jedan s tužne tribine, ne vredi trošiti reči, ali pokazivati kurac drugim navijačima Partizana, koji ne biraju takmičenje koje prate već su tu na svakoj utakmici, ili bar u većem delu sezone, dno dna. U svakom smislu. Mogli smo bolje, nažalost nismo, dogodine, Bože zdravlja, pamet u glavu...
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Iako se slazem sa postovima koje sam obrisao, ovaj forum nikad nece biti mesto gde ce se voditi rat izmedju juzne tribine i obicnih navijaca.

Kritike naravno, slobodno kazite svoj stav, ali bez ciganskih prideva.
Kako drugačije oslovljavati ekipu koja je danas jurila i pretila ljudima koji su skandirali pičkoustom nakon njihovih fašističkih pokliča? Čast izuzecima, ali najveći deo njih nisu tu zbog Partizana, već zbog svojih interesa. Zašto bi navijaču Partizana smetalo vređanje najvećeg zla u državi koje vec čitavu deceniju pokušava da nas ugasi?!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.412
Kako drugačije oslovljavati ekipu koja je danas jurila i pretila ljudima koji su skandirali pičkoustom nakon njihovih fašističkih pokliča? Čast izuzecima, ali najveći deo njih nisu tu zbog Partizana, već zbog svojih interesa. Zašto bi navijaču Partizana smetalo vređanje najvećeg zla u državi koje vec čitavu deceniju pokušava da nas ugasi?!
Prvo nemoj da lazes, niko nikog nije jurio zbog pickoustog to prosipaj tamo na n1 forumima.
Drugo, "fasistickih poklica" hahahaha znaci dino ustaso je fasisticki poklic kao da te pravila natasa kandic.

ko je zainteresovan mogu da ga povezem sa drugarom da sledecu utakmicu dobije megafon da povede sta treba da se povede. Garantuje da ga niko sa tribine nece dirati i imace obezbedjeno i advokate i sve sto treba,ako bude trebalo... molim da mi se ne odgovara na ovo, moze da mi se pise u inboks da ja samo prosledim broj od coveka a ostalo dogovarajte sami.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Maloumnici tapšu po ramenu i prizivaju Hezonju a Radja im smeta...razlika je ta da je Radja i kompanija sišla aa postolja jer su imali zadojenog gazdu ko i ovii sa tužne tribine i po naredjenju deluju...tužno
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Na jugu su vecinom klinci, obicni navijaci Partizana, ali vodje i ovi “uticajniji” koji su osmislili ovaj transparent i ovu sramotu su glupi kao tri kurca. Umesto da se bave glavnim temama, a jedna od njih je teranje uprave FK Partizan, oni izbacuju nekakav bezvredan transparent za Dina jebenog Radju? Ej bre?

I sve to u cilju da bi izazvali kakvu reakciju konktretno, aplauze i ovacije publike? Imbecili.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Maloumnici tapšu po ramenu i prizivaju Hezonju a Radja im smeta...razlika je ta da je Radja i kompanija sišla aa postolja jer su imali zadojenog gazdu ko i ovii sa tužne tribine i po naredjenju deluju...tužno
Rađa i kompanija su se mešali kada nisu morali u Kninu.Hezonja je klinac i sa time nema veze.Mrzim ih zato što su igrali protiv Partizana kao i sve druge.Šta je sledeče da ovacijama dočekujete Rakočevića i Teodosića
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Nije ovde u pitanju radja il neradja, nego kako pojedinci nemaju mozga, kako se prave podele ni iz cega. Ko misli da je to slučajno, ili iz neznanja taj je lud. Sto se tice ove price oko stranaca, veceras ih puna Arena, pogledajte i na instagramu svaki drugi snimak stranci, privilegija je biti u areni. Jedino sto da sam na njihovom mjestu malo bih se i razocarao jer atmosfera nista specijalno. Da nije pocetka meca, himne nista vredno pomena, pogotovo veceras zbog prepucavanja. Zna se da u areni nema atmosfere ako ne ucestvuju svi, ali porediti sad ovu atmosferu i 2010 nebo i zemlja. Jedino tad nije bilo ovih mreza pa da se dele snimci, nek uzmu malo vodje snimke sa tih meceva pa poslusaju sta se peva, pa ako ne mogu da zapamte zapisu u tel, kako se dize masa, kad idu ruke, kad kratke pesme, kad salovi, kad se svi skidaju, kad se bacaju majice u vis i slicne sitnice ko je bio nekad u Pioniru zna o cemu pricam i kakva je atmosfera bila ovo je sad go k. I te koreografije, znam da mi nismo kartondzije ali vec ako se pocelo sa tim ne znam sto su stali, pa one nekoliko sto su bile obisle su slike svet, imas 20000 svaki mec navijaca ne materijalizujes, nismo ni svesni kakva se tu reklama pravi.

Sto se tice terena, ko ne veruje nek potrazi moje poruke jos kad smo bili u vrhu, da cemo biti prezadovoljni ako udjemo ne u 8 nego u 10. Na sta je vecina vas napadalo, sa pricom pali se masina videcete vi u martu kad zeljko nasteluje formu. I evo videsmo tu formu. Ne da nije ekipa usla u formu da gazi i melje, nego 2 vezane utakmice nisu spojene da 2 3 igraca odigraju ekstra. Nismo imali 3 igraca da su u formi i istom momentu. Drugo igracima nije pronadjena uloga. Vidi se i veceras da i taj Smit zna kosarke, da nije bas toliki duduk, ni on ni Ponitka, koji se makar bori kao ni jedan nas, vazda je covek na skoku sasvim je korektno odigrao zadnje meceva, a sjetimo se da nisu mogli minut da dobiju 10 meceva. Igracima ne da nisu sakrivane mane nego su isti forsirali ono sto ne znaju, prvi primer panter na pleju 5 meceva izgubljeno zbog toga. Jos kad su ga provalili sad samo ga udvoje i to je to. I posle toliko meceva veceras ista stvar ko je tu lud ja ne znam. Na terenu Smit Avramovic i tebi Panter prevodi loptu ako je ne izgubi dodje u cosak 10 prednjih promena nama ode napad i sut u zadnjoj sekundi. PROTOK LOPTE 0! Takodje greska je bila onolika podrška navijaca i pravljenje od igraca nekakvih zvezda KOJI NISU VRATILI ZA PODRSKU NISTA! Ni borba ni nista, niko da se baci za loptu, da zasluze toliku podrsku, na nekim gostovanjima imali su vecu podrsku od domacina, gledam one snimke bukvalno ih mrzi da bace 5 da se pozdrave sa ljudima, glume neke zvezde a kad odu iz Partizana bice nista. Da je na polusezoni radila metla ko radmanovic zbog banane mozda bi se ostali trgli. Ako ti gledas kad ulazi Zeljko kakvo je to postovanje navijaca prema njemu, gledas koja je to legenda, kakvu imas privilegiju da te trenira i onda te boli k ne slusas sta ti nacrta vodis svoju politiku, ne postujes coveka, i onda ocekujes da neko tebe postuje. Ima tu i njegove greske, sto kaze Naneli masu je meksi nego nekad, sto potvrdjuje i ono kad im je zakazao trening pa otkazao na molbu njihovu. Krivo mi je jer ekipa nije pokazala 70 posto onoga sto moze
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.456
Локација
U Kinšasi
Južna tribina:
- ućutkava ostatak hale koji skandira protiv Vučića, desilo se pre transparenta
- transparentom proziva "pozere" tj. ostatak hale, a oni dolaze samo na evroligu, dakle pozeri
- propušta priliku da pomene cigansko skrnavljenje murala, a pominjali su ih kad su moljakali da im se daju karte za derbi
- izmišlja nekog spoljnjeg neprijatelja u trenutku kad se cela srpska štampa orkestrirano digla da objasni kako smo i mi i cigani imali katastrofalnu sezonu i pita se da li je to kraj za Željka Obradovića.

Dakle, ko misli da ovo ima veze sa Rađom glup je kao tri kurca. Ko misli da ovo ima veze sa radikalskom politikom Karlobag, Ogulin i Virovitica, glup je kao kurac. Ovo je SNS ciganska politika, njima je interes Vučića ispred interesa Partizana. Što se mene tiče, to je jedan od smrtnih grehova za svakog ko se naziva Partizanovcem.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Nadali smo se potajno iskoraku ove sezone, ali jebiga, nije se dalo. Željko izgleda da čeka bar još jednog čačanina u hali sledeće godine, pa da se napadne i ta EL. Kad izlaze godišnje? Za sebe pitam.

Da li smo dobili Smitha za play off ABA? Bilo bi baš lepo. Potrebno.

Večeras solidna utakmica, malo jači trening. Za Pantera posebno. Provodi loptu, udvajaju ga, biju. Ali ne da se Kep. Reče da će celo leto raditi da se sledeće vratimo u PO. Gde nam je i mesto.

Zanimljiva minutaža domaćih igrača. Izgleda da se rotacija sužava, zateže.

Za kraj, ponosan sam što sam deo grupe ljudi koja nikad neće mlatiti potvrdno glavom na nebuloze koje neka tribina izbacuje. Njihov stav, njihova sramota. Razmišljaj svojom glavom, budi tu zbog Partizana. Jebe mi se za ustaše, partizane i četnike. Za Ratka Mladića. Za Rusiju i Ameriku. Nato ili bilo koje drugo sranje.

Partizan i sam Partizan.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Drago mi je što smo pobedili i što smo ispoštovali takmičenje, sebe pa i protivnika.
Protok lopte problematičan cele sezone, ali se nekada, čak i kada ga ima, stiče utisak da svaki pas kasni po pola sekunde.
Takođe smo nemali broj puta ove sezone imali kontre koje su upropašćivane a u kojima bismo imali lagan koš samo da su se oni koji prenose i trče s loptom brže i ranije istu prosledili dalje.

E sad Igokea, da uđemo jako, da ne bude šanse za protivnika...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Utakmice Partizana su jedino mesto u Srbiji gde se javno proziva predsednik psihopata, ali to ne dolazi "organizovano", već iz običnog naroda, a to zapravo pokušavaju organizovano da sruše.

Lepota je upravo u tome što su to normalni ljudi, ljubitelji košarke, porodični i hrabri ljudi. To organizovana tribina svakako nije, niti bi psiho imao problem da je organizovano, dogovorio bi se, platio bi, obećao bi, brzo se taj obraz proda.

I nije poenta u Radji, hrvatima, albancima niti grafitima "kad se vojska na Kosovo vrati...", problem je u tome što država to naredi pa se ultra-patriote tada sete "patriotizma". Tako se čekala reakcija predsednika i kada je počeo sukob Rusije i Ukrajine da bi i "naši" i "njihovi" znali kako da se postave na tribini, za, neutralno ili protiv.

Partizan je bio sloboda, biće ponovo.
 
Top