Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.757
Reaction score
29.625
Локација
Beograd
Mislim da smo dobili ono što smo i zaslužili, što se tiče ovosezonske Evrolige.

Milion puta pišem da se ražanj ne pravi dok je zec još u šumi, ali nekima ne vredi pisati ni milion i prvi put.

Ostoja je nabudžio cenu sezonskih karata i najavio F4, od tog F4 nije bilo ništa, videćemo sad kakve će cene biti za sledeću sezonu...

Na forumu se najavljivao lažov Mirotić i svašta još nešto, bilo je previše postova u stilu ove sezone osvajamo sve, zasad nismo osvojili još ništa.

Moderacija je dala naslov temi ,,Pad Berlina,, ali videsmo kako je i to prošlo.

Dakle previše kurčenja bez pokrića što se u sportu često završi baš ovako kako se nama sad završilo.

Bilo je i prepirki na forumu oko svega i svačega košarkaškog, ali najmerodavniji je košarkaški rezultat na kraju takmičenja ili na kraju sezone.
I eto, ovo takmičenje smo završili, sezonu još nismo.

Zajebano je bilo što smo prošle sezone umalo stvarno otišli na taj F4, pa smo svi očekivali da ćemo ove sezone otići bar malo dalje od toga, ali...nemam problem da priznam da su i drugi timovi imali solidne budžete, odlične igrače, i, jednostavno ove sezone, mnogi od njih, bili BOLJI od nas - a što bi to bilo nešto čudno kad smo u najkvalitetnijem kontinentalnom košarkaškom takmičenju.
A ni to nije baš tako malo.

Godinama smo sanjali da se u EL vratimo, evo, uz pomoć Željka, vratili smo se, a utakmice kao utakmice, nekad se pobeđuje, nekad ne, nekad su sezone uspešne, nekad ne, ali...tu smo.
I od Željka nemamo boljeg da i dalje nastavi da nas predvodi u toj EL.

Cenama sezonskih i pojedinačnih karata smo verovatno zauvek oterali sirotinju iz Arene, ali, očigledno je da ima dovoljno onih sa dubljim džepom koji i dalje mogu da pune halu, a i ono što je posebno bitno - dobili smo neku novu mladu i najmlađu generaciju navijača koja se ,,navukla,, na Partizan, i oni su neki naš zalog za budućnost!

Postali smo i neka vrsta turističke atrakcije, pa...nije da je to nešto što mene puno ,,dojmi,, - ali svakako bolje to nego biti pod nekim sportskim sankcijama...a verujte mi da pamtim i neka takva vremena...

Е сад мало и ћирилицом, можда неки имају проблем да прочитају латиницу:

У последњој утакмици ЕЛ, опет је ,,трибина,, искористила моменат да поквари утисак о Београду као одличном домаћину. Уместо да објашњавам зашто и како, написаћу где сам био вечерас:

Радио сам за време утакмице, а после посла отишао до неке пекаре, и видим испред неке момке, наше навијаче, причају о утакмици, мислим да је поменут и Рађа, итд...
И ја их питам, јесте ви Срби?
Кажу, јесмо.
Добро. Кажем, ја сам пореклом из Шумадије - код нас је обичај, кад ти неко уђе у двориште, понудиш га ракијом, или му даш слатко и воду, итд...ако је дошао као гост, ако није дошао са ножем, па био он четник, партизан, усташа, ти му покажеш да си домаћин, да си бољи од њега, или да си му раван...
Ако је дошао са ножем да те коље, онда и ти узмеш нож, пушку, да га истераш из дворишта.

Кукоч и Рађа су дошли у Београд, у Арену као ГОСТИ. А према гостима се прави домаћин и прави Србин, господин, друг, понаша онако како се са гостима у домаћинским, српским, господским, другарским кућама поступа!
Ја толико.

Сва та националистичка и патриотска усхићења, и одбране српства, то се, децо, не доказује на трибинама неке хале или стадиона...
Нити паролама којима прозиваш тамо нека два човека (и још Хрвата) који уосталом и нису ту. Хиљаду присутних Срба на двојицу одсутних Хрвата, макар и само паролом, велико јунаштво у пичку материну!

:icon-rolleyes:

Исто као што се и ЕЛ не осваја курчењем по форуму док још такмичење није ни почело!
У спорту си најпаметнији кад ћутиш и радиш, а ако можеш или умеш нешто да покажеш - е онда то и урадиш на терену!

Џаба ти ,,ложење,, и прича пре (а вала и после) утакмица ако на њима ниси довољно моћан да урадиш нешто битније...

Јесмо ли бар научили ту једну лекцију за следећу сезону?
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.535
Pohvale za pobedu, Smit se lepo pokazao... Sta reci za ostalo, tuga... Ali to je valjda i ocekivano, drustvo nam je takvo, dosta ljudi bi prodalo veru za veceru... Nicega se ne stide...

Sa druge strane svaka cast ljudima koji imaju kicmu, sreca da ih jos uvek ima u ovoj i ovakvoj Srbiji... Nije sve tako crno...
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Dokaz koliko smo skurcali je da je doslo vreme da ja branim jug na koji uopste ne idem i to xy godina.

Dakle, pocelo je sve na prosloj utakmici kada je Milutinovu 70% hale pevalo da je picka ciganska jer se radovao kako se radovao protiv nas, proslavljao poene i sl., dok se osvedocenom ustasi i coveku koji je likovao nakon proterivanja naseg naroda iz Knina, na skandiranja da je picka ustaska, pruzila podrska. I ne samo to, juzna tribina je zestoko isprozivana da su cigani, da su sljam, da su se prodali, da su sns, cak su neki pisali da treba da crknu, itd. Koji jebeni apsurd.
Vidim da su pojedinci uvredjeni jer im se veceras pretilo sa juga...pa sta se ocekuje kad se ljudima jebe mater, kad se nazivaju ciganima, i sta sve ne.
Svi smo deo ovog foruma dugo godina, neki manje neki vise, i pretpostavljam da vecina nas ima odredjeno postovanje prema moderaciji ovog foruma, kao proverenim i dokazanim Grobarima. Ti isti moderatori, i ne samo oni, su ovde vise puta pisali da momci koji sada vode jug su cisti, ispravni, da i pored svojih mana imaju iskrene namere, da nisu placeni, itd itd. Ali bez obzira na to, ovde pojedinci konstatno pljuju po tim momcima, mogu slobodno reci klincima, konstantno se vredjaju i ponizavaju. Ti isti klinci su dobili zestoke batine od sns murije na Banovom Brdu zbog par baklji, bili hapseni, ali oni su ipak sns, jel da?! Ti isti klinci su prekidali skandiranje sa smradovima preko puta u Cairu ali se ovde brze bolje pisalo kako su oni ustvari ti koji se dovikuju sa govnima. Dobijaju etikete da su cigani zbog prethodnih generacija koje su vodile jug, i to vec postaje mantra, da cim nekom nesto nije po volji, eto to su odmah cigani i vucicevski klan. Lako je pljuvati i vredjati. Sa takvima koji non stop nesto seru, i to pogotovo junacinama sa foruma, ne da mi je zao sto navijamo za isti klub, zao mi je sto udisemo isti vazduh.
Mi se vecito delimo, stalno smo u nekom sukobu, stalno trazimo dlaku u jajetu, vecito kod nas nesto stalno smeta nekom...prokleti smo, nema dalje. I neka smo prokleti, jer bolje nismo ni zasluzili.
 

Nikola78

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
34
Reaction score
162
Локација
down under
Ma oni bi i Bastiana Schweinsteigera zvizdali ako im neko odozgo kaze da je njegov deda bio nas neprijatelj i borio se protiv titovih partizana, a mi smo Partizan. To je taj mentalni sklop, srecom pa se nisu setili. A mogli bi i BMW da bojkotuju posto su oni proizvodili motor za avione koje su nemci koristili. A usput je Nemacka I podrzavala hrvatsku u toku rata, pa nek prodaju Audi I Golfove voze Ladu Nivu da bi bili korektni prema istoriji.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.704
Reaction score
22.692
Локација
Beograd
Zamisli šta nam je Amerika radila 1999. dok je KP kapiten, a Zek Ledej truje decu hipnotisanu da mu za potpis grejalicu daruju. A večeras američki hrvat najbolji na terenu, jebeni Matrix.
Krv ti božiju, šta sve neću da pročitam. A kad krene da se pederuje određeni, ti isti se prave da su na kosidbi na Rajcu, pa tobož' ne čuju...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Dokaz koliko smo skurcali je da je doslo vreme da ja branim jug na koji uopste ne idem i to xy godina.

Dakle, pocelo je sve na prosloj utakmici kada je Milutinovu 70% hale pevalo da je picka ciganska jer se radovao kako se radovao protiv nas, proslavljao poene i sl., dok se osvedocenom ustasi i coveku koji je likovao nakon proterivanja naseg naroda iz Knina, na skandiranja da je picka ustaska, pruzila podrska. I ne samo to, juzna tribina je zestoko isprozivana da su cigani, da su sljam, da su se prodali, da su sns, cak su neki pisali da treba da crknu, itd. Koji jebeni apsurd.
Vidim da su pojedinci uvredjeni jer im se veceras pretilo sa juga...pa sta se ocekuje kad se ljudima jebe mater, kad se nazivaju ciganima, i sta sve ne.
Svi smo deo ovog foruma dugo godina, neki manje neki vise, i pretpostavljam da vecina nas ima odredjeno postovanje prema moderaciji ovog foruma, kao proverenim i dokazanim Grobarima. Ti isti moderatori, i ne samo oni, su ovde vise puta pisali da momci koji sada vode jug su cisti, ispravni, da i pored svojih mana imaju iskrene namere, da nisu placeni, itd itd. Ali bez obzira na to, ovde pojedinci konstatno pljuju po tim momcima, mogu slobodno reci klincima, konstantno se vredjaju i ponizavaju. Ti isti klinci su dobili zestoke batine od sns murije na Banovom Brdu zbog par baklji, bili hapseni, ali oni su ipak sns, jel da?! Ti isti klinci su prekidali skandiranje sa smradovima preko puta u Cairu ali se ovde brze bolje pisalo kako su oni ustvari ti koji se dovikuju sa govnima. Dobijaju etikete da su cigani zbog prethodnih generacija koje su vodile jug, i to vec postaje mantra, da cim nekom nesto nije po volji, eto to su odmah cigani i vucicevski klan. Lako je pljuvati i vredjati. Sa takvima koji non stop nesto seru, i to pogotovo junacinama sa foruma, ne da mi je zao sto navijamo za isti klub, zao mi je sto udisemo isti vazduh.
Mi se vecito delimo, stalno smo u nekom sukobu, stalno trazimo dlaku u jajetu, vecito kod nas nesto stalno smeta nekom...prokleti smo, nema dalje. I neka smo prokleti, jer bolje nismo ni zasluzili.
Za Cair cinjenica. Strpano triput vise ljudi od kapaciteta i deo je samostalno poceo dvoglas sa ciganima, malo se i primilo. Nije povedeno to da se navija od strane ,,tribine''.

Sto se tice Radje, ogromna glupost. Sa koje god strane da gledam ne kontam. Prvo izvizdali ga, pevali pesme, ostatak hale reagovao, ajde, desilo se.

Ali ovo ponavljanje sa sve transparentom. Sa kim se takmici tribina i kome sta dokazuje? Ostatku hale navijaca Partizana? :D

Da ne spominjem da taj Radja nije smetao na oprostaju Divca, pa nije smetao na oprostaju Djordjevica (gde je i utakmica bila). Sad smeta :D

Jos bitnije, ako smeta Radja, sedam dana ranije je bilo najavljeno da ce doci on i Kukoc. Lepo predstavnici tribine kazu limaru i/ili Zeljku da im to ne prija, da ne bi zeleli da bude gost. Radja dobije temperaturu i sve OK.

Ovde se razvijaju teorije da je ko zna sta iza kulisa :D

Mislim da je nesto jednostavno, iako glupo. Neke prozivke i nadsrbljavanje sa ciganima (kao, dolaze vam ustase u halu), pa mozda i prozivka kako simpatizeri izvizdase, pa sad da se pokaze stav. Pa i ako ima nekih zakulisnih varijanti, da je islo preko ciganskih prozivki i potpaljivanja. Mislim, nemam pojma, sad i ja lupam sta mi je najlogicnije u gomili budalastina.

A ne mozes da se nadsrbljavas sa ciganima, oni su najsrBskiji, to se zna :D

Velika besmislica.

Jos jedna glupost su baklje, koje su u EL kaznjive. Vise auto golova veceras. Zbog cega je atmosfera trpela vecim delom utakmice. Bar su igraci na kraju ispraceni aplauzom.

Korektna kosarkaska predstava na kraju. Sportski i posteno zavrsena sezona u Evropi. Dzelin Smit iskazao kandidaturu da ostane u sastavu dogodine na poziciji Jaramaza, odnosno treceg pleja.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.774
Leb te jebo...problem je Radja, ali nije problem vucic koji je od Srbije napravio mafijasku drzavu, koji je Srbiju prodao amerikancima, nemcima, francuzima, kinezima, rusima...koji je dozvolio pun kurac imigranata po Srbiji, koji napadaju i matretiraju ljude po Srbiji...koji je dozvolio razne kriminalne i paravojne formacije koje predvode "osvedocene" srbende poput bihalija i drugih sa "tradicionalnim" srpskim prezimenima...koji je prodao Kosovo siptarima, korak po korak u etapama, koji pre dva dana rece u Francuskoj da je Srbija do sada ispunila TRI obaveze iz Ohridskog sporazuma koji ON NIJE potpisao?! Pa sto sprovodi nesto sto nije potpisao?! Odose Gazivode, tablice, dinar...ali neka, nemojte vucka, jel da?! Nije problem sto nam Partizan unistava sistematski, nije problem sto nam je na tribinu instalirao ljude koji su zverski ubijali druge ljude, od kojih i one koji su zaduzili taj isti jug, nije problem da nema minuta cutanja i majica za Trlaju, Belgiju, Goksija, Kicu...ali je problem ako se ne ispostuje neko ko je zadnjih pet godina zivota "navijao" za Partizan...
Nije problem ista sadasnja i ondasnja vlast koja nam je unistila drzavu i koja po misljenje ide u ambasade po Beogradu, ista vlast koja je '99 naredila povlacenje vojske i policije sa Kosova ostavljajuci srbe dole na milost i nemilost siptarima kao glinene golubove...vlast koja nije dozvolila snimanje o ISTINSKIM JUNACIMA SRBIJE KOJI SU ISTU BRANILI NA KOSARAMA, jerbo su junaci ovde zapravo krimosi i ratni profiteri koji su se sa ratista vracali kuci punih slepera pokradenih iz kuca nesretnika bez obzira na nacionalnost...mogu do sutra ovako...ma ne, problem je jebeni Dino Radja!
Drzavo, spreci iseljavanje srba sa Kosova, a ne vide da se ljudi iseljavaju iz cele Srbije?! Da ce nas do 2050 biti manje od 3 miliona?! Jok bre, daj mi da Radji reknemo rec dve, a za ostalo glavu u zemlju kao nojevi!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.432
Локација
Pozega
PARTIZAN I SAMO PARTIZAN. Sve drugo pogotovu politika i slična sranja što dalje od stadiona i hala. Kakav D.R. kakvi bakrači, kao da nam je to jedini ili najveći problem u državi. Bilo šta je bilo, zaboraviti što pre ovu bruku od sinoć i teraj dalje. Malo nas ima da bi se oko bilo čega delili , nego brat za brata i da čuvamo naš PARTIZAN.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.644
Tribina kao tribina, milion puta pucala sebi u nogu, više se ni ne obazirem.

Oprostili smo se od ovosezonske EL pobedom kako dolikuje, a sama igra veći deo utakmice je bila kao i cela sezona, kilavo. Sreća pa nije odlučivalo inače mislim da bi pola Arene iznosili sa nogama unapred. Sada ostaje da se ekipa regeneriše i da udarimo po ABA, pa kom opanci kom obojci.

Smit odličan, Frenk na trenutke deluje kao da može šta god poželi, Naneli naš ubedljivo najbolji igrač, Zeka ne slušaju one njegove "frljoke", ali doći će to na svoje kada bude trebalo.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
285
Reaction score
1.304
Локација
Čačak
Možemo li imati drugu temu za južnu tribinu, radju, pedera i ostala sranja? Jer za mene to nije ni Partizan ni Evroliga. I ako ćemo već o tome meni je najveći autogol paljenje baklji
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Mi kao narod nikad nismo znali da prepoznamo ko je najgori po nas i velicali najgore..hvala bogu neki prepoznaju a neki se opet prave ludi i ne vide. Vucic em sto je najveci neprijatelj Partizana on je najveci problem Srbije sto je brat napisao gore. Za Radju me boli kurac kao i za neku starletu koja ide i slika se na utakmici. Postalo je IN otici u Arenu kad je euroliga
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
337
Reaction score
1.766
Локација
Панчево
Dokaz koliko smo skurcali je da je doslo vreme da ja branim jug na koji uopste ne idem i to xy godina.

Dakle, pocelo je sve na prosloj utakmici kada je Milutinovu 70% hale pevalo da je picka ciganska jer se radovao kako se radovao protiv nas, proslavljao poene i sl., dok se osvedocenom ustasi i coveku koji je likovao nakon proterivanja naseg naroda iz Knina, na skandiranja da je picka ustaska, pruzila podrska. I ne samo to, juzna tribina je zestoko isprozivana da su cigani, da su sljam, da su se prodali, da su sns, cak su neki pisali da treba da crknu, itd. Koji jebeni apsurd.
Vidim da su pojedinci uvredjeni jer im se veceras pretilo sa juga...pa sta se ocekuje kad se ljudima jebe mater, kad se nazivaju ciganima, i sta sve ne.
Svi smo deo ovog foruma dugo godina, neki manje neki vise, i pretpostavljam da vecina nas ima odredjeno postovanje prema moderaciji ovog foruma, kao proverenim i dokazanim Grobarima. Ti isti moderatori, i ne samo oni, su ovde vise puta pisali da momci koji sada vode jug su cisti, ispravni, da i pored svojih mana imaju iskrene namere, da nisu placeni, itd itd. Ali bez obzira na to, ovde pojedinci konstatno pljuju po tim momcima, mogu slobodno reci klincima, konstantno se vredjaju i ponizavaju. Ti isti klinci su dobili zestoke batine od sns murije na Banovom Brdu zbog par baklji, bili hapseni, ali oni su ipak sns, jel da?! Ti isti klinci su prekidali skandiranje sa smradovima preko puta u Cairu ali se ovde brze bolje pisalo kako su oni ustvari ti koji se dovikuju sa govnima. Dobijaju etikete da su cigani zbog prethodnih generacija koje su vodile jug, i to vec postaje mantra, da cim nekom nesto nije po volji, eto to su odmah cigani i vucicevski klan. Lako je pljuvati i vredjati. Sa takvima koji non stop nesto seru, i to pogotovo junacinama sa foruma, ne da mi je zao sto navijamo za isti klub, zao mi je sto udisemo isti vazduh.
Mi se vecito delimo, stalno smo u nekom sukobu, stalno trazimo dlaku u jajetu, vecito kod nas nesto stalno smeta nekom...prokleti smo, nema dalje. I neka smo prokleti, jer bolje nismo ni zasluzili.
Srceparajuće, zaista. Moguće da od suza, ganut ovakvim postom, ne vidim da pevaju Žvali. Ali ono, baš upadljiva tišina. Jedna od stvari. Ajde što ne vidim, nego i ne čujem. O genijalnoj ideji bojkota FK zaista ne bih. Kao i o tvojoj retardiranoj odbrani pretnji sa Juga običnim navijačima. Nemoj više, stvarno. Moderatori rekli da je jug ispravna priča? Nadam se da nam neće reći da skačemo sa terasa jednog dana. Jedan je isto tako rekao da nećemo biti drastično kažnjeni protiv Reala, pa bi šta bi. Pozdrav od junačine sa foruma koja non stop nešto sere (jedna od najjačih prozivki vas, najispravnijih Grobara), kojoj nije žao što delimo vazduh, jer smatram da ipak ima nade i za zabludele (osim ako su sns sekta, tu onda svaka nada umire), za razliku od tebe, koji si tako oštar i zajebano opasan.
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Srceparajuće, zaista. Moguće da od suza, ganut ovakvim postom, ne vidim da pevaju Žvali. Ali ono, baš upadljiva tišina. Jedna od stvari. Ajde što ne vidim, nego i ne čujem. O genijalnoj ideji bojkota FK zaista ne bih. Kao i o tvojoj retardiranoj odbrani pretnji sa Juga običnim navijačima. Nemoj više, stvarno. Moderatori rekli da je jug ispravna priča? Nadam se da nam neće reći da skačemo sa terasa jednog dana. Jedan je isto tako rekao da nećemo biti drastično kažnjeni protiv Reala, pa bi šta bi. Pozdrav od junačine sa foruma koja non stop nešto sere (jedna od najjačih prozivki vas, najispravnijih Grobara), kojoj nije žao što delimo vazduh, jer smatram da ipak ima nade i za zabludele (osim ako su sns sekta, tu onda svaka nada umire), za razliku od tebe, koji si tako oštar i zajebano opasan.
Totalno masis poentu onog sto sam hteo da kazem i sto sam napisao.
Da li mislim da se jug zeznuo? Mislim da jeste. Ja sam tom Milutinovu vikao da je p..., dok Radji nisam nista skandirao. Tako da je moje misljenje da je tribina bespotrebno napravila gresku. Ali da se zbog ovoga ljudi nazivaju pi...ma ciganskim, da crknu, da su olos i sljam... Pa zasto?! Cemu to? Za admine sam samo da primer, evo i ja sam cuo sa par strana da se momci trude iskreno i ispravno da vode tribinu. Naravno da imaju gresaka, naravno da se mnogi od nas nece sloziti sa nekom njihovom politikom, ali mi stalno trazimo razlog da opljunemo po nekom, da vredjamo, da se delimo, stalno nesto filozofiramo. I to gledam vec 20 i kusur godina od kad idem intenzivno na utakmice.
A za skandiranje zvalavom, da li neko stvarno misli, da u ovoj drzavi, sa ovakvom vladacujom partijom-sektom kakva nije vidjena na ovim prostorima, mogu ljudi da povedu to sa sipke bez posledica?! Pa 2 sata kasnije bi zavrsili u zatvoru i ne bi vise videli svetlost dana.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ajde, objasni, zašto onda mi ostali ne završimo u zatvoru? Msm, i ja se derem da je peder, pa? Da nisu nečim drugim zaslužili?! Zajebi, znaš, da se kurče i pokazuju kurac ostatku hale, sa sve osmesima, jer, jbt, oni su, pazi sad, navijači, koji dolaze samo na EL, a mi simpatizeri i semenkari, a povrh svega i budale napušene kurcem, što dolazimo na sve utakmice?! Daj, jbt, što se čekalo dve nedelje? Što nema parole za skrnavljenje murala? A to da su cigani, zna se na šta se misli... Mada ne znam ni da li je drugo mišljenje pogrešno, posle svega sinoć... O direktnoj kazni za Klub zbog paljenja baklji, da ni ne počinjemo, naročito u trenutku kada se bije ozbiljna bitka oko narednih učešća u EL...
 
Top