Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.630
Reaction score
5.412
Aj Čutura, oladi malo.

Za par godina, daće Bog neće biti "tribine", pa ćeš sa nama simpatizerima da deliš bol, sem ako ne odjebeš od kluba, jer nema više prave priče...
Odjebacu kad umrem a mozda ni tad. Ja delim bol sa vama svakako, to sto ste vi zatrovani to je vasa stvar. Svi sve znate samo vas nema nigde... svaki kurac ovde moze da pise sta hoce urilje pfc jako zajeban nik. Samo jos da se javi da dodje da povede pesmu i bice skroz zajeban
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.432
Локација
Pozega
Ako nebudemo pametni neće biti ni kluba ni tribine. Ljudi shvatite mnogo je težak period pred Partizanom, moramo svi i "organizovani" i "simpatizeri" biti zajedno. Svi su se cigani ujedinili da nas potcene i ugase.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.071
Reaction score
3.992
Локација
Beograd
Pa dodji pa ti radi kako mislis da treba eno ostavio sam ponudu niko se nije javio.

Lako je kurcem gloginje mlatiti. Na Južnu Tribinu više loših komentara ima ovde od pojedinaca nego od strane cigana i svih drugih arhineprijatelja.

Ljudi ne shvataju koliku represiju trpe navijači Partizana, da za svako skandiraanje ide odmah robija, dešavanja u blokovima ne tako davno, etiketiranje po medijima i sva moguća "negativa" uperena prema njima. Opet, rade časnije i poštenije nego ikada, opet ih pljuju preko tastature, a kada vide nekog od ljudi sa tribine zaobilaze ih u širokom luku.

Ne idem na tribinu, iz ličnih razloga već neko za mene duže vreme, ali ovi momci imaju moje poštovanje.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.630
Reaction score
5.412
Ma ko zaobilazi, veruj mi da se javljaju,u fazonu "gde si brate" a onda dodju ovde i seru. Fuj.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ode jos jedna sezona niz vodu..
Niti se uprava smenila niti smo.osvojili titulu, niti smo uradili nesto u evropi.
Prava pravcata ikebana.. tu smo samo da dajemo neki legitimitet ciganskim titulama. Za sledeci vikend sta ocekivati, kad smo prosli derbi pred nikad vecom podrskom navijaca poslednjih 10-15 god odigrali onako lose, sta reci...


Bitno da se medjusobno prepucavamo i sejemo zlu krv, zato smo valjda i tu gde smo.

Sto se tice igraca, Owusu covek teski prosek znaci 5od 10 nikavu razliku ne pravi, a doveden je kao zamena Belicu, pa on ne moze njemu kopacke da nosi.

Severina izgleda kao da ide na streljanje svaku utakmicu, bez Saldanje mi nemamo tri suta na gol po utakmici. Odbrana kao da su prvi put stali na fudbalski teren
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.452
Reaction score
41.022
Локација
Žrnov

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
186
Reaction score
1.773
Локација
Beograd
Ja stvarno i dalje ne razumem kako neki pišu o Severini, Baždaru, Kovačeviću i Duljaju dok nam je Oskar veliki šef i dok su Vazura i Vučela na čelu kluba.

Čuj bačena sezona, u ovoj zabiti od države je svaki sekund bačen, ne fudbalska sezona. Možda neki ovde zapravo veruju u postulate brže jače bolje politike pa sve ovo vide kao fer sportsku predstavu u najpoštenijem fudbalskom takmičenju na svetu.

Klark Kent je onomad najavio 'hibridni rat', izgleda da su ga dobili. A i gosn Interpol se dosta dugo nije oglasio oko 'grobarskog' saveza.

Prilika za novu šampionsku titulu ili trofej Partizana će biti početkom juna.
 

fleshgordon

Početnik
Учлањен(а)
09.10.2020
Порука
10
Reaction score
34
Локација
kraljevo
Ajde da krenemo od nepovoljnih stvari opšte prirode:presednik,vlada, fudbalski savez, sudijska organizacija, sudije, mediji. E sada do nas: presednik, gen.sekretar-direktor, sportski direktor, očajna finansijska situacija, očajan skauting, na brzinu odrađen letnji i zimski prelazni rok, trener sumnjivih kvaliteta, pomoćnici sumnjivih kvaliteta, sukob navijača, loš kondicioni trener. Ima li šta pozitivno: ogromna ljubav navijača- do fanatizma, ljubav trenera i pomoćnih trenera , igrači raznih godina i veroispovesti. Mnogo malo pluseva u odnosu na minuse. Šta nam predstoji. Još više minusa , još gorih stvari, još veća saplitanja. Kako protiv?.Još veća ljubav, još veća podrška klubu(mislim samo na ime i boju kluba). Pevanje na svim mogućim mestima, podrška svakom našem navijaču, da li bio iz Bgd, Niša, Valjeva, Sirogojna , bilo gde. Stvoriti kult, da ako si hrabar, kaži ponosno svima da si Partizanovac. Neka ti se svi čude i misle da si lud, blesav, ali samo tako uz Božju pomoć možemo napraviti čudo , proći ovu Golgotu i svim svojim naslednicima ispričati sve gore nabrojano. Srećne nam rane junaci!!!
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Леп дан на трибини, за сваког ко кења овде за тако неке ствари препоручио бих му да се запути следећи пут на стадион, загреје дланове, раздере глас па нек онда пише после утакмице.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.753
Reaction score
29.618
Локација
Beograd
Povremeno sam na poslu pratio rezultat, znao sam da je 1:0, da je 2:0, da nam je golman povređen, Duljaj suspendovan za derbi...sledeći put kad sam pogledao internet - bio je već kraj utakmice i naš poraz od 3:2...
Međutim više od poraza me je oneraspoložilo reagovanje onih kolega sa foruma, kojima je (i ovaj put!) naš poraz poslužio da bace ,,drvlje i kamenje,, po našem treneru i fudbalerima...
Iz njihovih reči, ispadalo je da smo odigrali katastrofalno, da maltene nismo bili u stanju da šutnemo na gol...
Otprilike kao da nas je zadesio neki novi Nordsjeland...
Ali...rezultat meča ipak nije odavao baš toliko katastrofalan utisak...

I sačekao sam snimak utakmice u ponoć, gledao ga do malopre...

Bila je to jedna tipična naša supernjivaligaška utakmica na vrućem terenu, mi u obavezi da igramo nešto i u želji za sva tri boda, i rival koji će da se zatvori i pokuša kontrom, dajući svoj maksimum maksimuma uvek protiv jednog Partizana, isto kao što i sudija, po pravilu neka :picka-ciganska: - uvek daje svoj maksimum PROTIV Partizana...

Igrali smo večeras koliko možemo i umemo, jesmo gubili, ali smo ih i stigli, a to što smo ostali bez pobede na tom stadionu, pa nije nam prvi put, svakako...
Nije tačno da nismo imali šanse i šuteve, jesmo.

E sad što neki stalno očekuju da smo (kao nekada davno što smo bili) novi Mercedes, iako smo (već duže vreme) zapravo samo polovni Yugo 45, i koji ne umeju da podnesu poraz ili život bez trofeja - to je očigledno njihov problem...

Kako su se navijači Partizana od onih koji su nekada bili u stanju da budu uz svoj klub i kad je mnogo teško pretvorili u neke babe narikače koje se samo žale i kukaju...
Kako, eto tako, valjda pronalaskom interneta gde svaka baba narikača može sebi da da oduška uz tastaturu...

Partizan traži jake ljude, ako ih nema uvek u timu ili pored tima (a uvek dolaze i takva neka teška vremena), onda bar MORA da ih ima među svojim navijačima, simpatizerima, pristalicama...

Jebo ti to da smo uz Partizan samo kad je lako i lepo!

Adi, jebi aparthejd u derbiju!

:napred-partizan:


 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Tezak folirant.
Pocev od proslave golova za koje deca vide da su bez energije i radosti vec samo predstava da se dodvori navijacima.
Do ovog kartona za koji se bas jako trudio da se malo skloni od reflektora pred derbi.

Cija je odluka bila da se za stopera mora dovesti bonus pa kakav god bio? Dovedosmo komada 2 za ozbiljan novac dok Medini dajemo platu da dolazi na treninge?
Zasto na stopera? Pa da ostane mesta da promovise svoje i kumove igrace.
Zasto da promovise igrace iz nase skole kad oni tamo nece njegovo dete da ubace u startnu postavu kadeta i nece da ga vode na turnir u Holandiji.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.849
Локација
Beograd
Леп дан на трибини, за сваког ко кења овде за тако неке ствари препоручио бих му да се запути следећи пут на стадион, загреје дланове, раздере глас па нек онда пише после утакмице.
Ne moze biti lep dan ako Partizan izgubi. Ne moze biti lepo dok god se sve ovo desava klubu u svim sportovima.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.087
Reaction score
14.409
Локација
Kipar
Iz njihovih reči, ispadalo je da smo odigrali katastrofalno, da maltene nismo bili u stanju da šutnemo na gol...
Otprilike kao da nas je zadesio neki novi Nordsjeland...
Ali...rezultat meča ipak nije odavao baš toliko katastrofalan utisak...

Odigrali smo odlicno protiv jake ekipe a rezultat je bio tesan. Slazem se da nije bio Nordsjeland i meni je vise licilo na Floru.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
FK Partizan je zarobljeni klub, a KK Partizan pola zarobljen. Nazalost nama sada Igor Duljaj nam deluje kao da je Jirgen Klop, a Kalulu, Kanute, Goh, Severina i veliki Owusu kao da su vedete evropskog fudbala. Neko u nekoj kulturnu , demokratsku izemlju u kome vlada pravo za ovo posrtanje i veliko zaduzenje u klub bi odgovarao i to debelo, ali ovde se prave truli kompromisi ti jkradi i sistematski unistavaj klub a ja cu da zavaram oci sa sitnim sponzorcicicma i placanje dali licence ili neke kazne a u krajni slucaj i oprosticu ti i danak. Oni koji cute do sada neka cute i u naredni period jer od takvih ljudi leba nema. Nadam se na sve se vraca sve se placa bice FK Partizan ponovo tamo gde pripada ama sa novo rukovodstvo koje zna sta treba da se radi sa klubom. Zivim za te dane kada je Moreira, Dijaraaa (ubica cigana) Kleo, Leonardo, Djurdjevic, Tawamba, Everton Luiz, Zuka , Vukic, Ilic, Ivic, Umar Sadik....... koji su ostavljalji srce na terenu i doneli nam puno radosti.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Леп дан на трибини, за сваког ко кења овде за тако неке ствари препоручио бих му да се запути следећи пут на стадион, загреје дланове, раздере глас па нек онда пише после утакмице.
Izgubili smo,verujem da vam je bilo lepo na tribini.
 
Top