Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.611
Локација
Beograd
Кад као обичан фудбалски клуб у једној Србији дугујеш 10 милиона евра можда имаш још неке могућности да и даље релативно успешно послујеш са својом фирмом, доводиш неки квалитет...исплаћујеш плате...

Кад дугујеш 20-30 милиона евра, то постаје ,,мало,, теже...

Кад дугујеш 50 милиона евра, то је скоро па немогуће...

А кад критикујете овај, садашњи Партизан, као да заборављате на те финансијске чињенице и ,,ситнице,, - па не можете од задуженог до грла тражити да доводи и има екстра класу у тиму и да ,,послује,, (игра) као онај Партизан од пре 5, 10, 15, 20...година који није био толико задужен и са таквом и толиком омчом око врата!

Побогу, људи, зар је то тако тешко схватити!

Па само један клуб у овој држави може да има бланко отворен рачун да троши колико хоће без икакавих последица. И, тај клуб нисмо ми!

Зар то можете да заборавите?

Шта сте реално очекивали од овог Партизана, једног овог и оваквог половног ,,Југа 45,, на почетку, на средини, на крају сезоне?

Дуплу круну, шта?!

Јеботе живот, па један Жоц не може у овом муљу и са бољим финансијским условима за склапање свог тима да освоји дуплу круну (па чак ни трофеј) баш сваке године, а вама је Дуљај крив што не престиже Жоца по том питању!

У КК доводимо НБА играче без колена па је то релативно о.к. да се пружа безрезервна подршка у хали, у ФК продамо два играча да бисмо уопште имали плате до краја сезоне и као замену доведемо резерву Чукаричког да нам буде штопер, и онда што тај штопер није боље реаговао против Чукаричког, да га не прође један Ђоле Хаубица...
Ето, није,и шта сад.
Изгубили утакмицу, јака ствар.

Изгубили па шта.
Нисмо срамно изгубили.

Али је срамно шта све овде може да се прочита!!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.769
Локација
underground
Ja jos ne mogu da verujem da neki posle 10 godina i 15 trenera i dalje misle da je trener problem.
Ukoliko osvoji 2 mesto Duljaj kolko god tanak bio , postici ce isto ono sto bi u ovim uslovima u najboljem slucaju postigao Klop. Plus pobedio je cigane sto ne znam da li bi Klop uspeo.
Sledece sezone tesko cemo biti i drugi ko god da bude trener ako stanje u klubu ostane nepromenjeno.
S druge strane taj isti Duljaj svojim izjavama je trn u oku upravi , a nesto ne znam da su predhodni treneri drmali kavez vazuri i vuceli.
Ono sto je sigurno je da mi "nemamo klub" , kao sto Duljaj rece ,a ako budemo "imali klub" , on ne bi ni bio trener.
On to dobro zna , pa njegovo ponasanje meni govori da mu je vaznije da "imamo klub" nego da on bude trener kad "nemamo klub"
 
Последња измена:

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Odbrana je najgora u istoriji Partizana. Godinama se ne dovodi kvalitet u odbrani da bi kurva lako uzimala titule. Bol u qrcu plus nekvalitet i to je to. Zgadili su mi se
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ne mogu vise procitati odbrana Partizana jer ona ne postoji . Jos kad vidim kapitensku traku oko ruke Svete jeza me uhvati.

Neki info za povredu jovanovica ima li sta?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Bilo je sezona gde smo imali najbolju odbranu u ligi, tako da ni to nije garancija da se ovde moze uzeti titula. Zapravo, drugo mesto je maksimum koji nam je dozvoljen. Sve i da Klop dodje u Partizan, titulu necemo uzeti dok je ovakva sitacija u zemlji. Razumem da je neko ljut na Duljaja, ali isto tako morate i vi razumeti da su ovoj ekipi promenjeni stoper i Belic, koji su bili srce Partizanove odbrane. Da nisu, Partizan bi proslu godinu zavrsio sa 20 miliona minusa. A nas nema ko da spasi kao sto kurvu vestacki drze u zivotu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.083
Reaction score
14.382
Локација
Kipar
Titulu sigurno necemo videti sve I da imamo Sitijeve igrace. Tu se svi slazemo. Ovde se radi o losoj igri koja ce nas sacekati u Evropi, jedinom takmicenju koje je vazno za nas.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Pre nekoliko kola, i to mislim posle neke pobede sam napisao, da me strah sta ce biti u nekoj evropskoj utakmici protiv iole ozbiljnog rivala.

Sad sam jos vise ubedjen da nam ne gine neka blamaza. Dacemo neki gol sigurno, ali primicemo 6
 
  • Like
Reactions: mvp

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Titulu necemo uzeti dok god gubimo male utakmice . Pogotovo u ovakvom ciganskom sistemu
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Utakmice protiv Čukaričkog,Napretka,Mladosti upravo pokazuju da je trener problem,tako je bilo i sa predhodnikom i sa favoritom većine sa foruma.Prvi ne možemo biti zbog razlike u finansijama i kvalitetu igrača,drugi jesmo zbog učešća TSC u evrokupovima.Izbor pojačanja kao da je radio neprijatelj.Čudno da dvojac koji je igrao na poziciji zadnjeg veznog ne ume da izabere igrače za to mesto.Vrhunac je Goh na prednjem veznom a igrač te pozicije na krilu,Natko na klupi.Kao ozbiljnom klubu nisu nam potrebni verski fundamentalisti ,ko nije sposoban da se posveti igri nije dobrodošao.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.091
Reaction score
5.053
Локација
vezenemam
A da preskočimo baražnu paljbu po treneru, "verskim fundamentalistima" i "promašenim pojačanjima", a da ipak pokušamo pričati o struci/nestruci?

Moguće da mi je promakla vest ranije, ali tek juče saznah da Italijan više nije u stručnom štabu.
Zna li se šta je razlog? Ponuda koju nije mogao odbiti, ili Duljajeva procena da ne doprinosi koliko bi trebalo?
Nisam siguran koja od ove dve opcije je poraznija po nas, verovatno ova druga ipak.
Imajući u vidu kakvi sve pilat"stručnjaci" parazitiraju godinama uz prvi tim...

Za ove malo više upućene u dešavanja - ima li Duljaj ikakve planove da pojača stručni štab, u junu npr., ili mu ne pada na pamet, jer tako smo/je u mogućnosti?

p.s.
bilo kakve priče o tituli su smehotres, i ove, i svih narednih godina, dokle god lebdeći smrdipuv bdi nad septičkom...Evropa, i samo Evropa, da kako-tako držimo glavu iznad kanalizacije, jedina održiva agenda za nas...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Prvi ne možemo biti zbog razlike u finansijama i kvalitetu igrača
Prvi ne možemo biti zbog cigansko napredne države i svega što nam sleduje zbog toga, kako na terenu tako i van njega.

Kad nam jedini problem bude što nam je Duljaj trener i što igrači tipa Saničanina uopšte primaju platu, bićemo normalan klub. Do tada su mi razni treneri, igrači, menadžeri ne bitan problem, digne mi živac na kratko dok se mozak ne vrati u realnost.

Ps. Oko Baždara sam nedavno napisao da vidim neki strah i loše stvari, ali izgleda da ću uskoro morati da povučem to što sam napisao, jer me mali sve više demantuje iz kola u kolo. Daj Bože da sam totalno pogrešio i da će se totalno osloboditi u jednom trenutku.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.291
Локација
Beograd
Moguće da mi je promakla vest ranije, ali tek juče saznah da Italijan više nije u stručnom štabu.
Zna li se šta je razlog? Ponuda koju nije mogao odbiti, ili Duljajeva procena da ne doprinosi koliko bi trebalo?
Nisam siguran koja od ove dve opcije je poraznija po nas, verovatno ova druga ipak.
Imajući u vidu kakvi sve pilat"stručnjaci" parazitiraju godinama uz prvi tim...

Za ove malo više upućene u dešavanja - ima li Duljaj ikakve planove da pojača stručni štab, u junu npr., ili mu ne pada na pamet, jer tako smo/je u mogućnosti?

Italijan je valjda bio glavni za defanzivu, tako da je potpuno logicno zahvaliti mu se na saradnji s obzirom na to kako ekipa izgleda kad se brani.

Sto se tice pojacanja za strucni stab, Duljaj se iscimao da nadje i dovede pomenutog Italijana, kao i Portugalca Fidalga, tako da nemam dilemu oko toga da li ce Duljaj hteti da dodatno pojaca strucni stab. Veci su problem ti “strucnjaci” koje spominjes koji su ocigledno nedodirljivi i niko ne sme da ih otera kakav god da im je doprinos.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Sve dok svaku sramnu igru naših fudbalera pravdamo, V i V i V su zadovoljni i opušteni.
A mi? Pa izgleda i mi. Nije mi baš najjasnije, ali tako izgleda.
Ja ne vidim nikog da pravda lošu igru. Svi vidimo da nam je igra katastrofalna i da nam je tim i stručni štab daleko od sjajnog. O klubu, kao cjelini, da i ne govorim.

Ali jbt, još uvijek ne mogu da vjerujem da ljudi misle da je trener, u našem slučaju, najveći krivac za to i da će njegova smena nešto značajno promijeniti. Mnogi kao da su se juče doselili i počeli da navijaju za Partizan. Nemam drugo objašnjenje.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.412
Čutura, nemam ja nista protiv tebe i tribine. Ja znam da si ti tu zbog Partizan i 95% drugih momaka. Mislim da pojedinim ljudima nije mjesto na toj tribini i to je samo moje nebitno mišljenje.
Pa ko je problem?

Ma mi dobro imamo i klub s obzirom na to ko ga vodi vec godinama. Sve ostalo je nevazno. Ono sto znam jeste da nam je duljaj doneo barem malo radosti da ih pobedimo u derbiju i to kad su 10 puta jaci. Proslih sezona nismo ni to imali. Meni ovih 10 bodova vise u odnosu na tsc iskreno malo a cigane ni ne gledam od kad su preuzeli prvu poziciju.ako ponovo izvucemo x u derbiju to ce biti ogroman uspeh za ovu sezonu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
366
Reaction score
1.565
Локација
Novi Sad
Za ove malo više upućene u dešavanja - ima li Duljaj ikakve planove da pojača stručni štab, u junu npr., ili mu ne pada na pamet, jer tako smo/je u mogućnosti?
Evo jedan neupućen ima da izjavi, da bi voleo da vidi Gaćinovića na našoj klupi, uz Duljaja.
To bi po meni bio idealan plot tvist, taman jer je Duljaj u potrazi za novim pomoćnikom, a Gaćinović podneo ostavku u Napredku nakon što mu je klub prodao bodove protiv Surdulice.
Može u junu, a može i od sutra što se mene tiče…
 
Top