Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Za neki dan će rezolucija o Srebrenici, pa onda izbori gde će Oskar da ispoliva još dodatno ovaj narod, znači presrećan sam što kurva iz podbanjičkog fekalnog kolektora služi Oskaru kao melem na bulju što ga kokaju kojekakvi Makroni i Kurtiji, rapsodija crveno bele kurvetine u vremenu najgore izdaje i posrnuća ovog debilnog naroda
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Sramota za ove što nisu došli. Svaka čast ovima što su bili i svojim prisustvom uveličali ovu fantastičnu fudbalsku predstavu.
Jug fantastičan, nije se pevalo najvećem uništitelju SD Partizan, ali lep dan, bleja, drugarstvo, nisu ni cigane pomenuli, ali tu su opšte pesme protiv zvezde, sisaj zvezdo i zvezda kurva. Samo je Dino falio i sve bi bilo top.
Što se tiče izvođenja tima sa terena, pa ne mislite valjda da je neki igrač trebalo da povede saigrače u svlačionicu? Od SNS trenera se to ne može ni očekivati.
Partizan je prinet kao žrtva nasred marakane rođaci, dok razularena masa krade i istovremeno slavi. Mi smo samo dekoracija.
I dalje sam pri tom, SRAMOTA ZA OVE STO NISU DOSLI, mooozda sa 10000 vise ne bi bilo dekoracija. No, sad je kasno.
300 na zapadu i isto toliko na Istoku jeste poraz.
Razumem tebe, razumem ironiju, samo BILI SMO TAMO RADI PARTIZANA, ne da budemo dekoraciju.
Ovi nek slave, nek kradu, koga boli kurac?!

Nije dzabe - Kebino poreklo i moral Severine


Igracima veliko bravo, koliko znaju i mogu, dali su!!!
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Screenshot 2024-04-20 210622.png

Фантастично се уклапа у њихов смрдљиви профил Звездасрбија. Пицоусти фалио да дође и седне до ње.
Најјачи су они који очекују некакав фер третман док о држави одлучују овакви.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.443
Jebote mi i jebenom nadju moramo objasnjavati da smo pokradeni. Ljudi moji sta se desava ja pametan nisam.
Pretjerujete sa sudijama kaze Nadj?
A da ti majmune pretjeras jednom i odes zauvijek iz Partizana i pri tome da ti se zabrani pominjanje kluba? Da se izbrisu sve tvoje slike, da si ikad igrao.Govno jedno.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
575
Reaction score
3.084
Погледајте прилог 26643

Фантастично се уклапа у њихов смрдљиви профил Звездасрбија. Пицоусти фалио да дође и седне до ње.
Најјачи су они који очекују некакав фер третман док о држави одлучују овакви.
Slika i prilika prosecnog cigana , sav sljam Srbije navija za zvezdu
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
187
Reaction score
1.778
Локација
Beograd
Isto kao i na izborima kad su videli biračko mesto u Areni, odmah obustavljaš. Ovako im pridaješ na legitimitetu i ovo se desi. Nakon njihovog drugog gola napuštaš teren pa nek šutiraju na prazan gol. Oni bi se i tome radovali.

Problem je što ne smemo i tu se završava priča. Najviše mi je žao što ispaštaju momci, koji su stvarno pokidali večeras i što njih koriste za ove jeftine političke igrarije. Što je najtužnije, niti će ovo proći, niti će biti bolje.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
712
Локација
Beograd

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Mi da imamo upravu koja radi u interesu kluba, do ovoga ne bi ni došlo, jer takvi ljudi ne bi dozvolili da igramo u ovom blatu od lige, koju organizuje psihički najbolesnija osoba na svijetu, i to predsjednik države.

Mi da imamo ljude od integriteta, morala u upravi, oni bi davno istupili iz svih takmičenja koja imaju veze sa kriminalnim radnjama umobolnika Aleksandra Vučića. Igrali bi bugarsku ligu recimo, rumunsku, dok god je najveći umobolnik današnjice na čelu države.
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
Jebote mi i jebenom nadju moramo objasnjavati da smo pokradeni. Ljudi moji sta se desava ja pametan nisam.
Pretjerujete sa sudijama kaze Nadj?
A da ti majmune pretjeras jednom i odes zauvijek iz Partizana i pri tome da ti se zabrani pominjanje kluba? Da se izbrisu sve tvoje slike, da si ikad igrao.Govno jedno.
Sta ocekujes od lika koji dok Partizan igra kvalifikacije uzima daljinac od konobara i ladno prebacuje na drugi kanal i gleda drugu utakmicu.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
712
Локација
Beograd
Vi koji nakon ovakve ''utakmice'' analizirate nekakve igrače, stategije i taktike...otiđite da vam to neko pogleda.
S druge strane pristajući da igraš u ovom aušvicu od lige i dRžAvE i da igraš ovakve ''utakmice'' neka si vrsta saučenika. Znamo ko je firer,a znamo i ko je kapo našem logoru - tzv. uprava, meso sa njih živo otpadalo.
Da smo Klub ne bi se ni pojavili na kupu firera. No, nismo.
Drugi gol su dali nakon faula to je jasno ko dan. Vec ima 100 postova gde pise da smo pokradeni svima je jasno. Sto se tice same utakmice, Kovacevic ne sme da igra vise. Owusu je bio isto loš, ostalima svaka čast, dosta smo bolje izgledali nego u prošlom derbiju.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
206
Reaction score
1.191
Локација
Tamo daleko
Mi da imamo upravu koja radi u interesu kluba, do ovoga ne bi ni došlo, jer takvi ljudi ne bi dozvolili da igramo u ovom blatu od lige, koju organizuje psihički najbolesnija osoba na svijetu, i to predsjednik države.

Mi da imamo ljude od integriteta, morala u upravi, oni bi davno istupili iz svih takmičenja koja imaju veze sa kriminalnim radnjama umobolnika Aleksandra Vučića. Igrali bi bugarsku ligu recimo, rumunsku, dok god je najveći umobolnik današnjice na čelu države.
Da imamo drzavu, uprava dolazi kad je funkcionalna drzava kako treba po izboru navijaca, zalaganjem, finasijama, karakteristikama i da nabrajam dalje.
 
Top