Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.945
Локација
Beograd
Poslije sage sa Mirotocivim, "usmenim dogovorima" i "obecanjima" vjerujem isto koliko i vidovitoj Dzemili i njenih 9 kasika kojima prorice. Vjerujem samo kad klub zvanicno objavi da je ugovor potpisan, a i tad sa velikom dozom rezerve dok ne vidim igraca na terenu. Mislim da sto se tice novinskih piskaranja o transferima KKP vazi ona stara narodna "Gdje ima dima, nema vatre".
Samo da se ne umeša gazda Đokina Druzila, e, onda smo tek najebali... :D
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.305
Reaction score
16.190
Локација
Beograd
To je neko ovde napisao pre par meseci, navodno je izvesno.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.006
Reaction score
3.778
Локација
Stvarno ne razumem čime je izazvao toliki revolt i bes kod većine forumaša Vanja Marinković. U najgorem periodu u novijoj istoriji KK Partizan je igrao i bio najmlađi kapiten, često i ponajbolji igrač, korektan, borben. Kasnije je nastupao za Valensiju i sada za Baskoniju i nikada ništa omalovažavajuće nije uradio niti rekao što bi predstavljalo nepoštovanje KK Partizan. Ove sezone nam je strpao 20-ak poena, pa se pljuvao ovde posle utakmice kako nas trpa i raduje se, ostavio sam video svakog njegovog poena gde ni u jednoj sekundi ni pesnicu nije stegao nakon nekog njegovog pogotka sa sarkastičnim komentarom uz video, moderacija me opomenula da ne provociram i ne produbljujem diskusiju oko toga. :D

Trenutno je on nama najbolji dostupni domaći bek na tržištu, bolji od njega je jedino Bogdanović koji je nedostupan i koji će verovatno da završi karijeru u NBA, a kleo se da će se vratiti u KKP. Ne kažem, ne mora da se vrati, ono što je uradio ciganima u sezonama 2012/13 i 2013/14 ću zauvek pamtiti, a zbog njegove košarkaške gracioznosti, elegantnosti i znanja ostaće mi verovatno naš omiljeni igrač u 21. veku, samo olako odbacujemo mogućnost da nam se vrati legitiman EL bek sa sjajnim telom, odličnim fizičkim predispozicijima, šuter koji može olako da bude i specijalista u odbrani i brani najboljeg napadača protivničkog tima, u najboljim igračkim godinama.

Smailagića bih zadržao svim silama, boljeg domaćeg krilnog centra nemamo, uz to momak ima 23 godine i iako je stagnirao ove godine, može biti jedan od glavnih igrača u narednim sezonama.​
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.105
Saglasan sam sa svime sto si napisao u vezi Vanje.

Dodao bih da se spocitava facebook status koji je napisao kad je imao 10-12 godina :D

Sto se Alena tice, ne. Ne moze u Zeljkovom sistemu. Treba da ide dok je vreme. Njemu prija vise slobode i improvizacije.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
344
Reaction score
1.797
Локација
Панчево
Stvarno ne razumem čime je izazvao toliki revolt i bes kod većine forumaša Vanja Marinković. U najgorem periodu u novijoj istoriji KK Partizan je igrao i bio najmlađi kapiten, često i ponajbolji igrač, korektan, borben. Kasnije je nastupao za Valensiju i sada za Baskoniju i nikada ništa omalovažavajuće nije uradio niti rekao što bi predstavljalo nepoštovanje KK Partizan. Ove sezone nam je strpao 20-ak poena, pa se pljuvao ovde posle utakmice kako nas trpa i raduje se, ostavio sam video svakog njegovog poena gde ni u jednoj sekundi ni pesnicu nije stegao nakon nekog njegovog pogotka sa sarkastičnim komentarom uz video, moderacija me opomenula da ne provociram i ne produbljujem diskusiju oko toga. :D

Trenutno je on nama najbolji dostupni domaći bek na tržištu, bolji od njega je jedino Bogdanović koji je nedostupan i koji će verovatno da završi karijeru u NBA, a kleo se da će se vratiti u KKP. Ne kažem, ne mora da se vrati, ono što je uradio ciganima u sezonama 2012/13 i 2013/14 ću zauvek pamtiti, a zbog njegove košarkaške gracioznosti, elegantnosti i znanja ostaće mi verovatno naš omiljeni igrač u 21. veku, samo olako odbacujemo mogućnost da nam se vrati legitiman EL bek sa sjajnim telom, odličnim fizičkim predispozicijima, šuter koji može olako da bude i specijalista u odbrani i brani najboljeg napadača protivničkog tima, u najboljim igračkim godinama.

Smailagića bih zadržao svim silama, boljeg domaćeg krilnog centra nemamo, uz to momak ima 23 godine i iako je stagnirao ove godine, može biti jedan od glavnih igrača u narednim sezonama.​
Bes je izazvao najviše time što nije igrao kao Džordan dok je bio kod nas, rekao bih.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Kod mene lično bes je izazvao time što je u završnicama tih utakmica vršio pritisak na sudije i da radovao se na kraju tih utakmica ko da je osvojio EL. Ako se vrati imaće priliku da se pokaže, ako ne daleko mu lepa kuća.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.413
Reaction score
4.485
ovom timu veoma malo fali, bukvalno su potrebne sitne korekcije da klikne... sve ce to Zoc zategnuti, samo da se limar ne mesa....
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.195
Reaction score
7.054
Локација
NbG
Mozda vrhunskoorganizovanoj tribini zasmeta Vanjino izgradjeno politicko misljenje. Samo dok im stigne procena odozgo, znate iz mozga... Ne bave se oni politikom al na takve drugoserbijance proradi Baja mali Knindza u njima. Pa kad izdaju saopstenje sve da puca....
Pa kad dodje i jevropska utakmica eto njih, a eto i pesme. A ako gospodar ište i parole posvecene gresniku sto ne ljubi skute gospodaru im serBskome...
Al dobro je sve to, zamislite kako bi tek bilo da se bave politikom...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.972
Mozda je i dobra stvar sto smo se prosle godine "opekli", to je neka nova skola za Zeljka, jer ne verujem da je njega neko ovako prevario tokom trenerske kariere.

Da zavrsimo sa Aba sranjem, pa cemo da podvucemo crtu i analiziramo citav tim.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
437
Reaction score
2.855
Локација
Beograd
Ka smo već krenuli o Vanji...nije mi smetalo ni on ni Milutinov što su se ložili protiv Partizana, ni način na koji su se ponašali, više mi smetalo što su nas zatrpavali poenima(ali razumem ljude kojima jeste smetalo).
Milutinovu ono govno iz ciganmale, kome neću ime dà spomenem umalo nije kičmu slomilo, sa onim bolesnim "zahvatom", sve iz muke i jada...a vi ovde to zaboravljate(koliko je imao 18. 19?)
Vanja bio tu u najgorim godinama Partizana, i nije otišao kad ga je kurva zvala...eto radi podsećanja. Nikad mi nije bio omiljen, ali sam mrzeo što se od solidnog igrača očekivalo u onoj eri da bude Bogdan, ej a okružen uz svo poštovanje (uz napomenu da je Veličković, iako veliki igrač, došao povređen i imao tu strašnu povredu do kraja karijere), Šalićima i Tomićima...uz ponekog bisera koji je odmah odlazi tipa Gos... poslednji duletov igrač, koji je bio tu od sumraka do pred svitanje, po meni pošteno odrađivao sve uloge koje su mu davane...ali nosio teret očekivanja non stop u takvom, ne preterano dobrom Partizanu.
Nekako možda i zaslužuje da dođe u ovaj Partizan kojem je opet svanulo... ne znam da li dolazi ili ne...ali imaće puno podršku jer je igrač Partizana...
Eto ja bih pre svih voleo da vidim Lučiča u KKP ako se priča o povratnicima...ne znam zašto ali izgleda mi ko da Željko i Savić ni ne razmišljaju o njemu, i baš mi krivo. Tu količinu sreće bi eventualno izazvao povratak Bogija...
Svakako je sezona još u toku treba se okrenuti Budućnosti i plej ofu ABA, a o ostalom otom potom.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.410
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ja Vanji zamjeram to pretjerano ciganisanje u mecevima protiv nas. Sjecam se u jesen 2022, oni dobili mec, par sekundi do kraja, +7, +8 tako nesto, ide da zakuca, zakuca, okrece se ka saigracima i onaj kez od uva do uva i sa onim njegovim zvakanjem svake. Mozda pretjerujem, ali bas mi je zasmetalo.

Nepotrebno i u fazonu "sad sam vas j", ono seretski se smijao.

Milutinov se ciganisao jos gore. Skace na sudijske odluke, buni se tamo gdje nema potrebe.

Ako Vanja dodje, dobrodosao ali to mu ne mogu zaboraviti. Ne znam da li je bio ljut na klub zbog neceg ili ne, ali nije korektno.
I ta prica kod onog Luke i Kuzme kako je Pionir bio stalno prazan dok je on igrao mu nije korektna. Prvo, nije tacna i on to dobro zna. Sram ga bilo.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.723
Reaction score
23.291
Локација
Академија
Морате схватити да не доживљавају Партизан сви играчи на исти начин. Нису сви Новица Величковић. У широком дијапазону од Дејана Котуровића и Ратка Варде с једне, до Новице и Саше Павловића са друге, изређала се плејада разних ликова. Кога год Жељко сматра да може да допринесе, нека га доведе. Ако је то домаћи играч, још и неки наш бивши, још боље. Само не смеју да нам се понављају пропусти као са Анђушићем и Јарамазом, који не да нису оправдали очекивања него су дебело разочарали. Да ли ниси успели да се уклопе у Жељков систем или је нешто друго било у питању, не могу да судим. Шанса им је дата али је нису искористили.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.678
Reaction score
5.719
Pa nema tu sme / ne sme da se desi propust. To niko ne moze da zna kako ce biti. Eno dzejms 3 utakmice u plej ofu ne vidi se covek.
 
Top