Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mister MVP

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • 1. Kako mu uspeva da se suzdrži da ne dohvati sudiju,kada ovaj krade na naše oèi, kada mu je ovaj e tu jako blizu.
    2. Da li bi ponekad "poprièao" sa njima a da ne bude nikakvih represalija ili reprekusija.
    1. Smatra li da je mogao da napravi više u svojoj karijeri i reprezentaciji?

    2. Da li je rivalstvo sa Jugoplastikom najjaèe rivalstvo sa ovih prostora, ikada?

    3. Da navede igraèa koji je imao muda (srce) kao on.

    4. Da li je taèno da je bio veliki fanatik i posle treninga samostalno radio do padanja u nesvest?

    5. Da li je Dražen najbolji igraè sa ovih prostora, ikada? I ako nije, koga smatra najboljim.
    1. Da navede po njemu najboljih pet igraèa, all-time petorku KKP, po jednog na svakoj poziciji od vremena kada je igrao pa do sada.

    2. Najbolji igraè protiv kojeg je igrao.
    1. pitanje za Grbu: Molim ga da iz njegovog ugla opiše dešavanja na finalnom turniru kupa na Rijeci (1988. ako se ne varam), u polufinalu, onda kada smo celo prvo poluvreme i na poèetku drugog poluvremena gazili Jugoplastiku i kad je onda krenuo preokret "žutih" u saradnji sa sudijama i trenutak kad mu se Buriæ iz Jugoplastike grdno zamerio...:)

    2. pitanje za Grbu:
    Da li smo u Kupu šampiona, u toj sezoni 87/88 kad smo otišli na F4 u Gan, pre toga u poslednjem kolu u grupi birali protivnika u Ganu (Makabi) time što smo pukli u Tel Avivu...pruživši, blago reèeno, prilièno problematiènu partiju? Da smo tukli Makabija, mi bi eliminisali Izraelce i igrali bi protiv Barselone u polufinalu...

    3. pitanje za Grbu:
    Gde su završile makaze sa EP u Limožu, makaze koje su odbranile Kiæu od ogromnog Menegina? :)
    Zamoliti Grbovica da evocira uspomene na prvo kolo prvenstva SFRJ u sezoni 1985/86 kada je u poslednjem minutu pri vodjstvu Partizana od pola kosa priznao da je aut za Borac, utakmica je igrana u Cacku, oktobar 1985, Partizan ipak pobedio. Pozdraviti najveceg sportsmena koji je nosio dres KK Institucija.
    Da li mu je trojka za titulu u finalu plej ofa 86 najdraži koš? Da li mu je Gan najveæa žal u karijeri? Po èemu pamti sudije iz bivše Jugoslavije, posebno Kuriliæa, Radonjiæa i Grbca? Kako se oseæao kada je saznao da æe pauzirati celu sezonu zbog prelaska iz Borca u Partizan, kako je doživeo tu godinu koju nije odigrao, s obzirom da je bio u punoj snazi? Sa kojim selektorom reprezentacije je imao najbolju saradnju? Koliko je promenio svoju igru uvoðenjem trojke u evropsku košarku?
    Postovani,prihvatam kaznu ali mi nije jasno kako KK Partizan i njegova eventualna pojacanja za ligu Srbije nisu za temu " Sport u Srbiji i Svetu » Košarka u Srbiji i regionu, ABA liga."
    Pozdrav druze....izvini sto te ovako smaram ali me zanima zasto je izmenjen moj post u delu o mladjim kategorijama?
    Hvala unapred
    Da pitam nesto, ako nije problem. Naime, posto smo i ja brat registrovani na forumu (njegov nik je markovic) greskom sam na temi radio mileva ostavio post preko njegovog naloga, nisam obratio paznju da se nije izlogovao, posto ulazimo preko razlicitih pretrazivaca, ja nisam video da je ulazio, navika, posto znam da sam retko ulazi preko ovog, video tek kad je post postavljen, pa ako je moguce da se obrise, da on ne bi imao problema zbog toga. izvinjavam se zbog greske.
    Uz izvinjenje zbog prekrsaja, nisam znao kako da izdvojim vest koja se tice nas.
    Ovo se vise nece ponavljati.
    Izvinjavam se,nisam znao kako da obrisem post. Nov sam na forumu a slabije se snalazim.
    моја грешка .. хвала на упозорењу ... задња ми је намера да гомилам постове ... и јесам читао форум али овај линк " Нађ Гледао Туреа " нисам видео ... пошто ми доделисте 2 пута казнене поене замолио бих Вас да ми кажете да ли и још колико имам права на грешку .. читао сам правилник форума али то о санкцијама нигде не нађох .. УЗДРАВЉЕ !!!
    Јел може један добровољан бан од 7 дана таман да на миру прославим празнике?
    hvala brate....vec su me obradovali fudbaleri a veceras slag na torti

    :ziveli
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top