Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dossao sam da napisem da mi se svi realni napuse kurca… jer najvaznije je da je Zeljko promasio sa izborom igraca, nije rekao Panteru da pravi faul… U usta vas jebem, pisaju po nama sa svih strana, i onda je svako drugi kriv a ne ovo govno sto vodi ovu zemlju…
  2. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Nista gore nego pljuvati nekog ko te hlebom hranio Jad i beda… Nije mozda pomislio da je do njega?
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Njima je domacinstvo prebitno pogotovo sto zadnje kolo gostuju Olimpijalosu i ako ostvare dve pobede mislim da mogu da ih preskoce i budu 4.
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja izuztno postujem bivse igrace koji daju max protiv nas al bez kreveljenja zaljenja i sl. Znaci da te postuju. Drugo, 3/4 smo odigrali vrhunski, pogotovo 3/4 gde smo odigrali na max ali 5 igraca koje je igralo veceras nije imalo snage za vise… Ljudi mi smo dobili od igraca sa klupe 3 poena…...
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Glava ce mi puci
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jedan savet i jedna digresija. Savet, ako ne vidis nista dobro, i mislis da je real bio veceras na pola gasa, nemoj vise ni da gledad do kraja sezone. Koliko je tek razocarajuce kad se gleda sezona kad smo bili prvaci Evrope, ili mozda da glrdamo onu kad smo bili 8. u ABA?
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Meni zadnje dve ytakmice mi na nesto i licimo… Kaminski i Kaboklo najzad nesto isporucuju… jebi ga… Daj sad grcke Cigane da probamo da deknemo pa onda redom… I nerealni ste mi, ovaj real je prejak, pruzuli smo dobar otpor drzali se u utakmici… kao da smo izgubili od Albe pa krene naricanje…...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    To… Sa ovom igrom dobijamo lagano sve ekipe oko nas… Samo da opet ne potoneko kao posle prve
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    @Oki Sto da ko postavlja, kad si ti na sve odgovorio
  10. KK Partizan - uprava i marketing

    Ne verujem da bi Ostoja propustio priliku da se pohvali da je Zeljko stvarno potpisao
  11. KK Partizan - uprava i marketing

    Da ako bude odlazio otici ce zbog jednog coveka ili par ljudi od kojih nijedan nije Vucic
  12. KK Partizan - uprava i marketing

    Eo Grbovic vrlo specificno odgovara na pitanje ima li problema na relaciji Ostoja-Zeljko… I naravno mora da pomene Vucica…u usta ga jebem
  13. FK Partizan 2023/24

    Ovo vazi za sve utakmice/sportove Niko ne veruje da mozemo dobiti Barselonu a onda drvlje i kamenje na igrace.. Primera je milion
  14. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Postali prvaci evrope, dva najbolja beka evrope nisu medjusobno komunicirala van terena… Ljudi su prosto zaljubljeni u te price, a ja mislim da je ovde prosto problem sportski, igraci bi hteli ali ne mogu da isprate zeljka, desavanja u prelaznom roku, povrede itd itd… Svi vole neke teorije...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa jes… i taj Bajern ce imati svih 5 pobeda do kraja Jebote ljudi aj lagano, razmisljajte malo
  16. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    @Batigol Kvalitet ne na moze da nadomesti manjak kocentracije i manjak zalaganja
  17. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pa jer nisu znali sta sa loptom…
  18. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sramotna igra i bezobrazluk pojedinih igraca… Kako ih nije sramota trenera pre svega i navijaca
  19. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja sad navijam da budemo 10ti… moramo da se borimo, i ja momcima na zelji sinocnemam sta da zamerim, odbrambeno smo juce stajali odlicno, to sto su njima usle trojke, jbg, ali energija mi se svidela… Neko super napisa, ovo je po meni bolje odigrana utammkca nego u bg protiv njih, ali licno i...
  20. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Veceras odlicna energija u odbrani… meni dobra utakmica sa nase strane pogotovo ovih “drugopozivaca” Igrali smo protiv odlicne ekipe sa odlicnin trenerom… Mogli smo pobediti, nismo, samo ekipa sad da nastavi sa ovakvom energijom na terenu
Top