Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Brka

    FK Partizan 2023/24

    Na kraju utakmice igrači Napretka se nisu ni malo obradovali, očigledno je i njih bilo sramota ovoga u čemu su učestvovali.
  2. Brka

    Kup Radivoj Korać 2024

    Sramota, konstantno gubiš od slabijeg od sebe, sramota..... Sramota, sramotaaaaaa, sramotaaaaaa.......
  3. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Željko Obradović je gospodin koji nijednom u svojoj trenerskoj karijeri nije napustio klupu u sred sezone i neće to da uradi ni u svom Partizanu. Tako da predlažem ban za takve nebuloze. Igračima se nadam da će jebati sve po spisku za sve do sada ove sezone i da će se sa određenim brojem igrača...
  4. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sramota, sramota, sramota....
  5. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ja verujem da smo mi sigurni za sledeću godinu u EL i da Željko to zna i da se samim tim zato povlače ovakvi potezi. Nisam nikakav insajder niti imam informacije ovo je samo moja pretpostavka. Uostalom jedino logično je da Partizan učestvuje u Evroligi bez nas je to takmičenje toliko ogavno da...
  6. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ponosan sam na naš Partizan! Na Željka Obradovića! Podrška i samo podrška!
  7. Brka

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Zbog takvog stava Matija Popović zaslužuje transfer u Dubočicu iz Leskovca ili u Bukovik iz Ražnja nadam se da će tako nešto i ostvariti.
  8. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Au šta je ljudi došlo da preispita Željkov rad i da ga smeni i to sve onako obrazloži lepo i realno. Jedna od stvari koja je nama potrebna je fer suđenje a ne ovakvo iživljavanje sudija. Smradu iz litvanije još jednom jebem sve po spisku, kao i celoj njegovoj ekipi.
  9. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pobeda ko pobeda, opuštanje na kraju, videćemo sledeće nedelje u kom se pravcu krećemo...
  10. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zato što sa fabrikom metalnih proizvoda iz železnika ne igramo derbi.
  11. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sramota je izgubiti od ove ekipe protiv koje smo večeras igrali, a ona nije evroligaška više je limenkarska.
  12. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Večeras se u Areni okupio najveći šljam i talog što postoji u Srbiji, protivnik Eurocup srednji nivo, gomila prosečnih idiota, epizodista kroz čitavu karijeru sa "trenerom" neznalicom koga je olizala krava. I umesto da obrišemo patos sa takvim protivnikom i pred takvom ruljom nas nema nigde. Ovo...
  13. Brka

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Teška sramota i teško ponižavanje navijača.
  14. Brka

    FK Partizan 2023/24

    Prodali ga ili ne Saničanin više ne sme da igra. Bolje sa igračem manje da igramo
  15. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nijedan Partizanovac ne treba da kaže faku za onog luzera. Odvratni su preko svake mere. Čak je i zvanični spiker u hali očigledno morončina, jer kako drugačije objasniti onakve urlike. Dobićemo ih kada bude trebalo i to će biti skroz drugačije utakmice. Večeras je zaista bilo teško očekivati...
  16. Brka

    FK Partizan 2023/24

    Hrabra zvezda izgubila od jesenjeg šampiona!!!
  17. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja sam više puta rekao da sam totalni amater i laik za košarku i kao takvom mi uopšte nije jasno šta ovi traže u Evroligi. Oni su sramota za Evroligu, a kako su ovakvi ciglari i antitalenti dobili 8 utakmica to mi tek nije jasno. Kako god od ove i ovakve Valensije smo bolji i moralo je da se...
  18. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo jedno ime znam Partizan Beograd! Ne postoji ništa lepše na svetu od ovakvih pobeda i od ovakvih večeri!!!!
  19. Brka

    KK Partizan - KK Olimpia Milano igrač utakmice

    Nikad teže glasanje, izabrah Kabokla, Kevina i Nanelija. Svi koji su igrali zaslužili su glas.
  20. Brka

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Rapsodija, poezija, pesma... Bravo Partizane, pokazalo se koliko je Milano dobar tim, a onda i koliko smo mi moćni, senku baca Aleksina povreda.
Top