Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jokic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Стварно сте краљеви, кад је прошло Рађа-вучић сад опет бакље на ред дошле :D Баш ће те бакље одлучити о лиценци, сигурно. Добро је па се нисмо "досјетили" звиждати химни ЕЛ, надјачавати је, или пак скандирати факју рефери. Какав је пост ЕЛ објавила за посјету, мени више дјелује да ће и те...
  2. Jokic

    FK Partizan 2023/24

    Може ли Вазура како да нас поведе храбро и достојанствено :puke:
  3. Jokic

    FK Partizan 2023/24

    Претпоставио сам и ја да није било, али због чега то није репризирано кад неке глупље ситуације прикажу по сто пута. Још каже коментатор повукли су линију :D
  4. Jokic

    FK Partizan 2023/24

    Ма ништа што би преломило утакмицу или имало неки већи учинак на исту. Стандардно надмено и не јебу нас ни пет посто као да смо Спартак или Јавор. Занимљиво је било да ми код другог гола нисмо добили ни један успорени снимак да ли је био офсајд или не. Вар је невјероватном брзином одрадио посао.
  5. Jokic

    FK Partizan 2023/24

    Писао сам у лајву да сам три дана славио кад је отишао из клуба, јер је био обична мува без главе, а сада већ страхујем да би могао бити наше појачање за напад на Лигу шампиона :pop Читаву утакмицу ми шансу нисмо створили сем пречке у Ковачевића у надокнади првог. И ајде да кажемо да смо у...
  6. Jokic

    Rukometni klub Partizan

    Јел и тебе подсјетио на Милутинова :D
  7. Jokic

    Rukometni klub Partizan

    Ау каква утакмица, каква борба. Судије нек пуше курац за седмерац на крају продужетка, а коментатор нек га пуши за читаву утакмицу, само што се не расплака у програму. Браво момци, КУП ЈЕ НАШ!!!
  8. Jokic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Сад само преживјети Рајка и Раду па да напа'немо ту Абу. Часно завршили ову сезону у ЕЛ пуну падова, а опет ту негдје.
  9. Jokic

    Rukometni klub Partizan

    https://www.mozzartsport.com/ostalo/vesti/intervju-ore-cirkovic-nisam-hari-poter-ne-zanima-me-drugo-mesto-partizan-mora-da-osvaja-trofeje/479385 Баш добар интервју.
  10. Jokic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Сутра часови љубави!
  11. Jokic

    Želimir „Željko“ Obradović

    Не знам брате шта имаш против мене :D ЈокСић јест гованце, али овај пут одличан текст.
  12. Jokic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Дај одбанујте и ове остале да додатно баце који апокалиптичан пост мало је ово.. Шта да радимо, да наставимо навијати и волити Партизан, или да престанемо сад јер су нас "изјебали" Реал и Фенер? Ко им јебе матер и једнима и другима и трећима, а и Српским новинарима који су спремно дочекали...
  13. Jokic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    У Берлину храбри Партизан осветио звезду! Има ли гдје такав наслов :D
  14. Jokic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    И да, да не заборавим да по хиљадити пут напушим Арену која чини ми се угаси тон из хале када спикер упозорава гледаоце да не бацају ствари на терен, односно на наше играче код тајм-аута. Говна вучићева јебо ли вас он.
  15. Jokic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Пушите га варвари!!! Убијају нас ове глупо изгубљене лопте и почетни Жељкови састави у 4/4 али дигли смо се и идемо даље. Коначно и шут прорадио, уз допринос већине битних играча. Узећемо ово у три утакмице, запамтите :navijac
  16. Jokic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Мислим да смо се синоћ требали и извинути Рађи што раније нисмо напустили Книн, него су ето морали се трошити са ослободилачком акцијом Олуја. https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1358705/Dino-Radja-jagnjetina-Kninska-tvrdjava-Franjo-Tudjman-Oluja.html И ко прати налоге ЈТ могао је знати да ће се то...
  17. Jokic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Не можемо и не требамо бити незадовољни синоћњом партијом. Прије свега Гробаријо :clap :clap :clap Шта је оно било живот ти јебем, игла није имала гдје да падне 20 минута прије почетка, а после тога је још бруку људи ушло, гдје су и како стајали само они знају :D Добар улазак у меч и...
  18. Jokic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    40 минута прије почетка хала је већ попуњена са неких 70%. Биће ово нови рекорд дефинитивно.
  19. Jokic

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Скоро је неко писао још мало па ће они "балони" за тапшање бити, ево вечерас ће :D
  20. Jokic

    KK Partizan - uprava i marketing

    За разлику од већине ја мислим да тренутно и није баш најбољи тајминг за продужење. Вјероватно се чека да се психопата мало умири и "заборави" на конференцију и шта се после догађало. Уговор сада би био трн у оку њему. А то се у С. Кореји не прашта.
Top