Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. PFC_4ever

    Liga konferencija 2021/22.

    Taj Stanoje ima toliko kredita kod navijača... a i zaslužio je. Progutali smo Šamrok, kasnije Floru. Bilo koji drugi bio bi pod takvim pritiskom da bi verovatno morao da podnese ostavku istog trenutka. Ne možeš da se okrećeš ka tribini i svađaš se sa navijačima, daš izjavu u kojoj napadaš iste...
  2. PFC_4ever

    FK Partizan 2021/22.

    Razumem i nervozu i pljuvačinu ALI to samo može da nam odmogne. Tim je pokazao da može da uzme i titulu, u evropi je već napravljen lep uspeh. Puna podrška svima, jer, desi se i takav dan, i loša postavka igre. Ne može večito samo košarkaši da imaju bezrezervnu podršku, već to treba celo SD. I...
  3. PFC_4ever

    Liga konferencija 2021/22.

    E moj FK Partizane, i, e, moj Stanoje! U vremenu kada klub objavljuje i sklanja objave sa društvenih mreža, kad ne znaju da okače link kako treba, kad okreću glavu od Radovana Radakovića (!), onda kad je otišao Moca Vukotić... Ti se, Stanoje, eto, setiš šta ti smeta... Jel znaš da ta "negativna"...
  4. PFC_4ever

    FK Partizan 2021/22.

    http://buffstream.fun/webplayer.php?t=ifr&c=1711205&lang=en&eid=1148310&lid=1711205&ci=24&si=1
  5. PFC_4ever

    FK Partizan 2021/22.

    https://streamhd247.live/live-soccer-streaming-11.htm?sport=soccer
  6. PFC_4ever

    FK Partizan 2021/22.

    dajte link neki :D
  7. PFC_4ever

    FK Partizan 2020/21.

    ima li prenos na b92 sutra?
  8. PFC_4ever

    FK Partizan 2020/21.

    rekao bih nešto, a ne znam ni da li da kažem ni da li da ćutim. rekao bih, a malo je u stilu atheist rap-a kad govore o penalima, čuvenim... u vremenu kada je današnjica preplavljena tiktokom, u aprilskom danu koji je bio pod snegom, pandemija, očekivano redari govna ciganska... neočekivano...
  9. PFC_4ever

    Uprava i marketing

    ... a valja se :D
  10. PFC_4ever

    FK Partizan 2020/21.

    Bravo za Stanojevića i onaj povik na sudiju. Jbt, komentator "pripisuje neiskustvu" onaj start nad Nathom... Natho nije od juče pa da poludi tek tako, vidi se da je start nameran. Gledajte gospodina što ima instagram... Za ovakve klizeće startove, sacekusa u Alakince! btw Neću da budem u...
  11. PFC_4ever

    Uprava i marketing

    Tako je, sve što mi koji pratimo klub znamo, i on ke pomenuo. Prvi put javno neke stvari, ali mi ih znamo. Reko je ovoj njihovoj "vi bi da zakobski zvezda uvek bude prvak" i zaklopio je. Nije uspela nigde da ga ni poklopi ni ništa, iako sam utiska da je htela. Vuletić je pametan, ne znam šta...
  12. PFC_4ever

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Počnem da pišem, pa obrišem... šta god da se napiše, napisano je već, šta god da mislim, smišljeno je već... I tekst i rečenica sveli bi se na isto... Upravo i Ostoja -MARŠ GOVNA SNSOVSKA!!!
  13. PFC_4ever

    7DAYS EuroCup 2020/21

    kako rekoše u dokumentarcu, trening u 6h "ispiranje mozga"? ... nek se nose više, sa sve svojim social media akauntima, televizijom, lažnim covidom, sa sve svojim saopštenjima u 01:00 u nedelju, lažnim prodanim novinarom... ko ih samo sastavi ovakve u kk-u.... bukvalno slika sns kadra, sve što...
  14. PFC_4ever

    Uprava i marketing

    diže se zavesa da se ne gledaju pripreme bez pojačanja...
  15. PFC_4ever

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    koji raspad, ne pljujem zbog loših rezultata, jer oni su rezultati tog raspada, a najmanje su krivi igrači!
  16. PFC_4ever

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    https://i.imgflip.com/4sfmhb.jpg
  17. PFC_4ever

    Partizan i mediji

    2021. god. još uvek traje dokumentarac na tv o utakmici Newcastle-PFC, koji ne mogu da dočekam i ne počnem sa pisanjem, nekim svojim... jedva podnosim ovo da gledam, ne emocije, ovo je neko orgazmično ispoljavanje emocija nakon tol'ko godina - ne znam kako da objasnim... tokom celog dokumentarca...
  18. PFC_4ever

    Bokserski klub Partizan

    meni je puno srce, i moram da napišem, da moje mesto posle nekoliko decenija ims drugi put u istoriji nekog u Partizanu, ovog pita u boksu. pre je to bio fudbaler, levo krilo, mozda odigro jednu, vratio se nazad nakon polusezone, nostalgija :D
  19. PFC_4ever

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    znam da ima dosta onih koji imaju staru lutku preteču čempija... e sad... želim da je osvežim, da je dres crno - beli, ne žuto, i da zalepim lepo glavu i vrat... ali ne znam kako da to izvedem (a što se tiče bojenja, preporučite neke koje će da se uhvate za tu gumu, jer tempera se...
  20. PFC_4ever

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

    ali to je tačno za trujica, ko da gledam:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha
Top