Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zex

    FK Partizan 2023/24

    Severina,novi Suma i Firminjo za siromasne. Ne znam, kako cemo izgledati, ali sam napaljen za veceras, kao da se Megan Fox skinula ispred mene.
  2. Zex

    Liga Konferencija 2022/23

    Ovo deluje ultradefanzivno na papiru.
  3. Zex

    Liga Konferencija 2022/23

    Ja iskreno strepim, da cemo uopste proci ove Maltezane (sta smo mi docekali!?). Nije mala stvar pobediti Levski u ovakvoj vrucoj atmosferi 1-2. A znamo da su neki tamo Maltezani izbacili Real sa Nisave:
  4. Zex

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja sam razocaran. Zasto nas nisu izbacili u 3. ligu? Zalba odma!
  5. Zex

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Po meni je Pukl najbolji sudija balkana pa i sire. Sudio puno vaznih utakmica u EL,SP itd. Poznat da ne podlegne atmosferi, znaci ne sudi domacinski. Cesto cak tera kontru domacoj publici. Sad, da li ce u atmosferi linca, u kojoj ne znam kako ce izvuci zivu glavu, ako cigani izgube, promeniti...
  6. Zex

    ПАРТИЗАН-Хувентуд 68:67 играч утакмице

    Ko je taj, sto nije dao glas Panteru sinoc :)
  7. Zex

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Verovatno su bolji igraci koje sad imamo od ove trojice gore, ali srce - kao ova trojka (cetvorka!)- tek treba da mi kupe! Srecno Mo!
  8. Zex

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

  9. Zex

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja razmisljam ovako: Ako Miku nisu produzili, docice bolji centar :D
  10. Zex

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Hvala Trinkjeriju sto je odabrao i doveo Codi Miller-McIntyre-a!
  11. Zex

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sve dok nisam procitao da je Amer, mislio sam, da je Finac po izgledu i imenu :D
  12. Zex

    FK Partizan 2020/21.

    Nece prema izvestajima. A ovo sa Natkom bi moglo ispasti jos zestok problem....ogranicenje stranaca nas bas jebe...
  13. Zex

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Negde sam procitao, da mogu da budu max. 4 stranca na terenu (sto je mini-pomak, posto do sad je bilo max. 4 u protokolu). To bi nam barem otvorilo opciju izmena Suma-Natko ili neke druge kombinacije, da bi svi stranci igrali. Ali svasta se pise, tako da ne znam, da li je to tacno. Mozda neko...
  14. Zex

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Mi i sad imamo problem sa visak stranaca zboj ultra-jebenog pravila ogranicenja na 4 (sto ima otprilike samo u Srbiji)....Banjak ce da ladi klupu na pocetku, pa ce zbog toga mozda kiksirati u evropi, kad ga ubace "hladnog" (mozda je to u interesu srpskog fudbala?)....ako dovedemo i izraelca ili...
  15. Zex

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Tesko cemo dovesti jos jednog stranca, posto sa Banjakom ih imamo vec 5, znaci vec moramo da rotiramo u njiva ligi, zbog debilnog ciganskog pravila sa max. 4 stranca...naravno taj broj nece da se poveca (i ako je najavljeno!) sve dok ciganima nije potrebno (a trenutno im nije)...
  16. Zex

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da, zvanicno je bio tad jos nas trener, ali sigurno je vec znao, da ce doci do razlaza...
  17. Zex

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mister, si bio na twitter profilu Trinkierija? Evo, okacicu ti. Reko, da je bilo nezaboravno vreme i da smo najbolji navijaci. Nije dovoljno? Mozda je trebao neko saopstenje sa razlozima odlaska okaciti? https://twitter.com/andreatrinkieri?lang=de
  18. Zex

    FK Partizan 2020/21.

    Najavili veceras u 18h pripremnu sa Trepcom uzivo na youtube kanalu FK
  19. Zex

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Ko zna, moze cak i da se ispostavi kao ludja prica nego ona sa Diarom...ili je ipak 5. liga Francuske jaca od 1. lige BiH? :D
  20. Zex

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Top