Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. akiopaki

    FK Partizan 2023/24

    Фудбалско првенство Србије најмање има везе са фудбалом. То је једино такмичење на свету где само један клуб има 4 пута већи буџет од свих осталих клубова у лиги заједно. Ово се знало, и очекивало пре почетка првенства. зато, не очајавајте. Динамо Берлин 10 година није изгубио ниједну утакмицу...
  2. akiopaki

    FK Partizan 2023/24

    Јуче ме мало спуцао адреналин, од чекања краја утакмице које никада да дође. Стао сам иза семафора, па нисам ни знао колико има до краја. Још оно понижење на крају, када морамо да чекамо сат, сат и по закључани ... Само је фалило да нам пусте оне њихове дебилизме на разгласу. Желео бих, пре...
  3. akiopaki

    FK Partizan 2023/24

    Свака част играчима, овај бод је максимум који смо могли да извучемо. Цигани напаљени, и користили су нашу десну страну како су хтели. Ту морамо да се поправимо како знамо и умемо, јер је могао јако скупо да нас кошта бек који је испао 30 пута. Очекујем да је "управи" клуба већ очитана буквица...
  4. akiopaki

    FK Partizan 2023/24

    Вечити дерби најмање има везе са фудбалом. У тренутном односу снага, наши играчи би морали да одиграју у трансу, да буду бољи на терену за три разлике да би можда успели да одиграмо нерешено. Не надам се ничему, па опет ћу ићи на дерби ... Што се суђења тиче, задњих 5-6 година много више пратим...
  5. akiopaki

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Ево, да и ја кажем нешто за ЦББ: врло лоша, приватна школица фудбала, која осим злоупотребе грба, терена и тренера нема везе са ФК Партизан. Најбоље их дефинисао један власник школе фудбала: "хајде што су ми пре узимали добру децу, њих ионако не можеш да задржиш, али са овим ЦББ су почели да ми...
  6. akiopaki

    Партизан 2:1, ц. звезда, играч утакмице

    Могао сам да гласам за: Јовановића - одличне одбране, нарочито онај слободњак Марковић - за ону лопту што је главом избио на 0:0 Стјепановић - јер је мој комшија, и играо са мојим старијим сином у локалном клубу Белића - јер је јурио као блесав 100 минута Натхо - јер је мајстор Захид - јер је...
  7. akiopaki

    FK Partizan 2023/24

    Да пробамо да направимо аналогију са недавним изборима: Замислите да на изборима за Скупштину Србије група грађана "Без динара у џепу - Ко нас састави" добије 67% гласова, а СНС 33% ... Са фудбалске стране, не памтим када је ФК Партизан победио ривала са оволиким буџетом. Можда Шахтјор 2009...
  8. akiopaki

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    То, тренери-специјалисти, немаш то код нас. Никада није ни било. Осим за голмане, али они су неки свој свет. С тим да у Србији, па и у Партизану, мишљење тренера голмана се никада не уважава, у смислу ко треба да брани, ко је каквог потенцијала. То око посебних тренинга за позиције, се барем у...
  9. akiopaki

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Пошто се ништа неће променити у наредне четири године, да пробам ја да одговорим на питање "како школа ради". Пре одговора, мали увод. Оно што смо знали као школу ФК Партизан је постојало до 2018. Те године је дотадашњи систем срушен. До тада је један тренер преузимао генерацију када имају по 8...
  10. akiopaki

    Uprava i marketing

    Вулетић - исти курац као ова екипа марионета колективног назива "управа ФК Партизан". Само што су њега избацили из те приче. Што се скупа јуче тиче, ишао сам са синовима. Организација спонтана, људи који су дошли својом вољом, па из свега тога деловало помало хаотично. Викао је ко је шта хтео...
  11. akiopaki

    Uprava i marketing

    Поштовани Гробари, сапатници моји ... Није ме неко време било на форуму. Имао сам озбиљних личних несугласица са лицима из ФК Партизан који се одазивају на "Управа". Оно што је ваљда свима јасно и очигледно је како је нагло клуб урушен изнутра након те чувене титуле 2017. Ово, што је отишао...
  12. akiopaki

    FK Partizan 2020/21.

    Припрема утакмице Пролетера НС је и била да се пусти Миљковић што више са лоптом. Први пут када му је неко изашао у блок, било је у 91. минуту.
  13. akiopaki

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    По старој традицији, у мечу омладинаца Бродарца и Партизана, први улазак ривала у 16 је био и пенал за Бродарац. Судио је Лазар Лукић ...
  14. akiopaki

    FK Partizan 2020/21.

    Можемо ми да пишемо овде, и анализирамо, и опет у круг, али једна је јебена чињеница: наш клуб, клуб за који навијамо, је и даље државна фирма
  15. akiopaki

    Uprava i marketing

    Само приватизација, где би клуб преузео неки странац, без познаника у Србији, без познавања једне речи српског. Где би у клубу и око клуба радили фудбалски професионалци, а навијачи заиста навијали за Партизан. Све остало је исто срање, али само друго паковање.
  16. akiopaki

    FK Partizan 2020/21.

    Било је данас, Мариника Тепић јури Загорку Доловац да јој уручи коруптивни уговор Телеком Србија и Курира. Иако је у питању чист криминал, госпођа јавни тужилац је побегла вичући "нећу да се мешам, то је политичко питање". Тако и ова Линг-лонг, правимо-се-да-је-све-супер-лига. Иако је у питању...
  17. akiopaki

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Тај зелени вагон између помоћног и главног терена се иначе користи као свлачионица.
  18. akiopaki

    FK Partizan 2020/21.

    Шта год да буде, сигуран сам да ће дерби на ЈНА у 11. колу да буде без публике, а на пролеће на Крцун-арени са публиком.
  19. akiopaki

    FK Partizan 2020/21.

    Ја и даље не могу да верујем да неко у клубу очекује Лигу Европе са Витасом у екипи.
  20. akiopaki

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Надам се да разумете зашто нико од садашње управе не контактира Мореиру, Диару, Жуку, Клеа ... Они не познају те људе. Они их нису довели. Тако функционишу ствари када немаш систем, него само импровизацију. Само призивајте тако, ето нама Фабриција или Божинова. И то за странце, млађе од 18...
Top