Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ja mislio da sam jedina budala koja ce biti tamo medju onim bolesnicima. Dobro je pa bar znam da nisam sam
  2. Liga Evrope 2015/16

    www.fromhot.com, tu ima dosta linkova i uglavnom dobro rade.
  3. Uprava i marketing

    Evo retko se javljam ovde, iako sam odavno registrovan, pratim sve. Postavio sam pitanje na forumu juznog fronta, a evo i ovde da kopiram. Tamo sam registrovan od janura 2014... I stvarno vas sve pratim, i jako cenim samo ne pisem nikada, ali sada ne mogu da izdrzim: "A kada ce se oglasiti...
  4. Liga Evrope 2013/14

    Informacija o kartama: Iako je gostujuci sektor bio rasprodoat jos pre par dana, sad sam slucajno otisao da proverim i pustili su jos karata u prodaju za nas sektor (mozda povecali kapacitet, ili im vratili ovi nasi iz kluba nekoliko karata). Tako da Grobari iz CH i okoline sto bi vec neko pre...
  5. Liga Evrope 2013/14

    Zivim od 1991 u CH. Poprilicno sam redovno kada stignem na utakmicama na JNA i u Pioniru... ali mislim da je prvi put da se desi da nam napokon padne neki tim iz svajcarske! Jedva cekam revans, ovo je odlican rezultat kada se pogledaju okolnosti. A svajcarci su odusevljeni Beogradom i nasim...
  6. FK ĐurGarden 2011/12

    Ne znam da li je prava tema, postavicu ovde pa premestite ako treba. Treba mi neko ko zna nekog iz FK Partizan licno, uzimam preko VIP Rentacar auto, a u slucaju poznanstva nekoga iz partizana ne treba depozit. Javite mi na pm. Osoba koja mi izadje u susret dobija 100 eura od mene... EDIT...
  7. Liga šampiona 2010/11

    Sanjao sam da cemo povesti 2-0 i da ce oni stici do 2-2, a da cemo ih na penalima dobiti.... Pre tekme sam to ispricao bratu, nije mi verovao.... Kod 2-0 za nas sam mu rekao da cemo primiti jos 2 i pobediti na penalima... Rekao je da ne baksuziram... I sta se desilo? Ono sto sam sanjao!!!! Hvala...
  8. Prelazni rok, leto 2010

    Po meni je Zivkovic sasvim solidan golman, i treba njemu pruziti priliku da se dokaze... Ipak je on jos mlad i moze jos da napreduje. U svakom slucaju je bolje resenje od Radise. http://www.youtube.com/watch?v=sgp8p6CAH1k&feature=search
  9. Liga šampiona 2010/11

    Ne mogu da verujem da neki pljuju nase igrace... Odigrali su odlicno, sto se tice nasih mogucnosti.... Ocekujem pobedu u belgiji... Ne pljujte nase igrace, scvi su bili solidni, ili makar odlicni, jedina slaba tacka je bio radisa ilic...
  10. Evroliga 2009/10

    Без жалбе Барсе... Барселона се још није жалила Евролиги и, највероватније, за такав корак се неће ни одлучити, сазнаје Радио-телевизија Србије. Стручњаци "блаугране" у четвртак четири сата прегледали снимак. Коначна одлука у петак. Барселона није више толико сигурна да су судије одредиле...
  11. Evroliga 2009/10

    Ja sam hteo da snimim reportazu na sos-u, ali mi riknuo sos... Neka snimi neko ako moze...
  12. Evroliga 2009/10

    Kada ide reportaza na SOS-u? Pokusacu da snimim.
  13. Evroliga 2009/10

    Prenos Partizana ovde: http://www.fromsport.com/video-136817.html odlican kvalitet slike i tona.
  14. Liga šampiona 2009/10

    Bice na prvom programu RTS-a. 20:10 Фудбал-Лига шампиона, квалификације, специјална емисија 20:40 Фудбал-Лига шампиона: Квалификације: Рил-Партизан, пренос izvor: www.rts.rs
  15. VК Partizan, PK Partizan

    Preneto sa foruma JF:
  16. Rukometni klub Partizan

    Evo izvestaj ortaka koji je bio na tekmi: Partizan je 11.11.06 bio domaćin. Igra nije bila losa, momci su se borili i igrali za grb na grudima! Presudio nam je golman Wackera, koji je branio kao da je bio na speedu. Navijanje: Prisutna Crno Bela Garda iz Svajcarske i dosta simpatizera...
  17. Rukometni klub Partizan

    Dali ce neko od vas biti na tekmi u svajcarskoj? Ja sam na obe tekme! :napred Partizan :napred Partizan :napred Partizan
Top