Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2021/22.

    Pored Rikardovog teledirigovanog projektila hit veceri gol Urosevica, pogodi ga Jovic u trepavicu ;)
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nema potrebe da idem kod kardiologa ;)
  3. FK Partizan 2020/21.

    Ovaj trk? 17.09.2011. protiv Hajduka iz Kule 2:0
  4. FK Partizan 2019/20

    Dobar si Sagitarijuse ja prvu uzivo gledao na Kosevu 19 .juna 1977. protiv Sarajeva 1:0 za nas strijelac Pavle Grubjesic. Za mladje forumase, ovo sto danas gledamo nekad je bilo sasvim normalno, mozda nismo pobjedjivali uvijek ali smo zato uvijek igrali napadacki na gol vise.
  5. Liga Evrope 2019/2020

    I iz Republike Srpske ce biti velika posjeta, kod mene pedeset cetvoro djece prijavljeno, koliko sam cuo klub placa prevoz. Ocekujem da ovi preko puta organizuju neku akciju tipa 30000 hiljada policajaca ili nesto tako na utakmici. ;)
  6. FK Partizan 2019/20

    Bibras "Tatko" Natko ;). Zdjelar - bez komentara.
  7. FK Partizan 2018/19

    Evo jos malo o gol tehnologiji, jedan primjer kako je tesko na "dvodimenzionalnom" mediju kao što je fotografija ili video odrediti bez pravog ugla ili repera neki polozaj. Fotografija je sa utakmice Kaljari Inter iz proljecnog dijela 2017., loptu sam zaokruzio a lako bi se moglo reci da je...
  8. FK Partizan 2018/19

  9. FK Partizan 2017/18

    Navalite jednu utakmicu od prvog minuta pa makar izgubili tri razlike, igrajte fudbal, trcite, uklizavajte, borite se, dajte da nekoga grc uhvati, faul napravite nekad al' neka sportski bude. Napravite lijepu akciju odigrajte na prvu pa ce ljudi doci da vas gledaju, pogledajte nekad neki stari...
  10. Liga Evropa 2017/18

    Cetiri (4) faula smo napravili za cijelu utakmicu ...
  11. Zimska Radio Mileva 2017

    Necu umjetnike 'ocu trojicu koji trce 120 minuta samo da znaju dodati loptu nista vise ;) Dobrodoslica novajlijama ...
  12. Liga Evropa 2017/18

    Cvile kere sa Arene ne mogu cudu da se nacude kako prodjosmo a intergalakticki .... ;). Kad bi vrijeme ovako sporo teklo k'o ova utakmica zivjeli bi svi po 1000 ljeta. Ispadamo, lose igramo, ali bilo je par poteza koji podsjecaju na slavne dane. Samo da znate sta ste propustili vi rodjeni...
  13. Liga Evropa 2017/18

    E ovako kako mi igramo kad je Tavamba u igri igraju sve ekipe (od termina do nizih liga) kad su inferiorne, kad ne mogu da potrce, kad su slabe "na lopti". Stavis jednog grmalja u spic i nabijas loptu na njega pa sta ti Bog da . Nemamo mi igraca trenutno da igramo drugacije, ja bi kapitena drzao...
  14. Liga Evropa 2017/18

    Evo sad malo gledam statistiku na UEFA sajtu, mi nismo izgubili na strani u evropi sest utakmica zaredom :). Zoran Tosic tacnost dodavanja 96% a Ostojic 22 od 22 lopte tacno dodao, svaka cast.
  15. Liga Evropa 2017/18

    Odlicna analiza na sajtu omrazenog RTS-a ;) http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/2870337/partizan-protiv-jang-bojsa-zapocinje-novu-evropsku-odiseju.html
  16. Zimska Radio Mileva 2017

    mali off: ko je bio na "Milevi" ni pakao mu nece tesko pasti ... ;)
  17. Zimska Radio Mileva 2017

    https://www.youtube.com/watch?v=LyVjRK2w78A&feature=youtu.be
  18. Zimska Radio Mileva 2017

    Heysel66 valjda karton Skenderbega ...
  19. Zimska Radio Mileva 2017

    Suma, Jankovic, Krkic, Tosic, Radin ............... atomski mravi ;)
  20. FK Partizan 2017/18

    Evo sad gledam snimak najjaci komentar (inace iritantnog komentatora) : izvode nasi aut a on ce " Tavamba je tamo sam odnosno ima samo jednog igraca na ledjima ..." ;)
Top