Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. zugrobar

    FK Partizan 2023/24

    По жељи
  2. zugrobar

    FK Partizan 2023/24

    Једно јако поливање цигана у свим сегментима! И даље има чудну моћ!
  3. zugrobar

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Вероватно проценти шута - 50, 40, 90.
  4. zugrobar

    FK Partizan 2023/24

    Ја увек ископам овде, и за фудбал и за баскет. https://sportshub.fan/event/radnicki_1923_partizan_165647407/
  5. zugrobar

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ајд' да питам овде, можда је неко имао сличну ситуацију. Пошто су се након скоро 20 дана смиловали да пошаљу сезонску на адресу, успели су да некако све измешају. Јутрос ми стиже она класична порука о пристиглом пошиљци под ознаком том и том. После 20ак минута ме контактира курир, каже имам...
  6. zugrobar

    Dule Vujošević

    Ја њега волим до имбецилности, јебе их уздуж и попреко и не хаје, и тако већ 20+ година.
  7. zugrobar

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ово је само почетак мајку ли вам јебем погану, ајмо ми!
  8. zugrobar

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Без те једне секунде, рођене из духа Партизана, историја наше кошарке не би била црно-бела: Пантеров скок
  9. zugrobar

    Uprava i marketing

    Мислим да бар половину хале чине људи који нису из Београда тако да нису могли ни да стигну на протест од 18. А свакако је срамота онако мали број људи.
  10. zugrobar

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Портрет уметника у младости :pfc:
  11. zugrobar

    FK Partizan 2022/23.

    Кристијан Белић један је од нас!
  12. zugrobar

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Далас Мур освојио такмичење у шутирању тројки на руском ол-стару. Не могу да кажем у брзом шутирању тројки јер ми се чини да су имали доста више времена него у НБА.
  13. zugrobar

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Гомила Гробара, добра атмосфера, све како треба
  14. zugrobar

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ја сам ушао на фору и то из четвртог покушаја, на половини друге четвртине. Срамота је за клуб да гомила људи са картама купљеним пре два месеца остане испред хале. Ово "отказивање" карата на дан меча је незабележено до сад, а реакција клуба на шиканирање својих навијача је скандалозна.
  15. zugrobar

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    На силу једва
  16. zugrobar

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ко ће да нам рефундира трошкове за пиво и остале текуће потребе бре
  17. zugrobar

    VК Partizan, PK Partizan

    Природа се полако обнавља, на реду је баскет а и све остало. Момцима свака част, враћамо се на место које нам припада, полако али сигурно.
  18. zugrobar

    FK Partizan 2021/22.

    Могло је да се узме, скине у ПДФ-у па тек накнадно штампа кад год, ја сам успео да јуче узмем тако преко сајта. Свакако би требало да истока има још увек на благајни њиховој.
  19. zugrobar

    Спарта Праг 0:1 Партизан, играч утакмице

    Тукао се, уклизавао, било га свуда по терену, губио лопте па их враћао, поделио асистенцију за гол - Капитен Саша Здјелар
Top