Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Silvija Mizdrak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Daj Bože da si u pravu, mada...
  2. Silvija Mizdrak

    KK Igokea - KK Partizan 2. utakmica plej-ofa

    Ponjitka, Smit i Ledej...
  3. Silvija Mizdrak

    FK Partizan 2023/24

    Pogledati pod "odbrana Duška Vujoševića" sve je tu rečeno.. .
  4. Silvija Mizdrak

    Dule Vujošević

    Pih, ja muža ućutkivala da odslušam Duleta, na njegovo gostovanje u Muzeju iluzije otišla sama, dan po povratku s mora, otišla na VMA da ga obiđem i odnela i poklon, koji nema gde da se kupi...
  5. Silvija Mizdrak

    Dule Vujošević

    Dule na N1, počelo u 21h.
  6. Silvija Mizdrak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nije jedina nelogična odluka, zato je ćelavi Milov isprdak i počašćen sa tribina... Koliko god da ih dobijemo, ne možemo dovoljno da se operemo od poraza ovde... Elem, iako je bilo blizu u par navrata, nisam bila nervozna, nekako znajući da neće i preokrenuti... Tako da sam lagano izgurala...
  7. Silvija Mizdrak

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    ^ dresovi posvećeni Miloju, kao i sama utakmica. A poseta, to je bolje ne pominjati... Istini za volju, radni dan, još uvek i radno vreme, a opet, tužno :frown:
  8. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ^ da se zapitaš, za ovo poslednje naročito, da li je slučajno?! I bez teorija zavere, zdiba nadaleko, do Andrićevog venca... Na otvorenom terenu, Tašmajdan, pre početka takmičenja, izgledalo fenomenalno, ali sad, u ovakvom trenutku?!
  9. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ajde, objasni, zašto onda mi ostali ne završimo u zatvoru? Msm, i ja se derem da je peder, pa? Da nisu nečim drugim zaslužili?! Zajebi, znaš, da se kurče i pokazuju kurac ostatku hale, sa sve osmesima, jer, jbt, oni su, pazi sad, navijači, koji dolaze samo na EL, a mi simpatizeri i semenkari, a...
  10. Silvija Mizdrak

    KK Partizan - KK Valensija igrač utakmice

    Smit, Mateuš i Džejms.
  11. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Utakmica odigrana bolje nego što sam očekivala, iskreno, rezultat nebitan ali pobeda, naravno, poželjna i ostvarena. Smit veoma pozitivno iznenadio, odličan bio večeras. O džukelama, kako je nas ostale nazvao jedan s tužne tribine, ne vredi trošiti reči, ali pokazivati kurac drugim navijačima...
  12. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ulazio je lik na kraju prve četvrtine, do mene sedi...
  13. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne mogu da govorim u tuđe ime ali, čisto informativno, ja sam, trenutno, na 10 minuta do hale i utakmice veterana. I, da, jebe mi se za druge, ja oduvek gledam samo Partizan. On je večan, svi drugi su prolazni...
  14. Silvija Mizdrak

    KK Partizan - KK Zadar igrač utakmice

    Za dobro jutro, Balša, zbog svega, Naneli, zbog pucačine, Zek, zbog borbe, mada je to standard i merna jedinica, jbg...
  15. Silvija Mizdrak

    KK Alba - KK Partizan igrač utakmice

    Panter, Naneli, Zek.
  16. Silvija Mizdrak

    KK Budućnost - KK Partizan igrač utakmice

    Isto, bogami...
  17. Silvija Mizdrak

    KK Studentski centar - KK Partizan igrač utakmice

    Balša, Naneli i Panter, zbog toga što su dali dve trećine poena...
  18. Silvija Mizdrak

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne zaboravi da nije trenirao, pritom u kakvom je emotivnom i mentalnom stanju, baš je teško da će zaigrati... Gledam a ne verujem da će ovi opet da nas namuče, ne daj Bože, dobiju, srećom pa je ishod bio drugačiji. Balša danas odigrao alal mu vera, Smajli izgubio i samopouzdanje uz kilažu...
  19. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Više je zbog dugotrajnog stajanja, ali nije za ovu temu... :D
  20. Silvija Mizdrak

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Malo mi bilo sinoć u hali pa su mi na fizikalnoj dodatno posolili rane... :rolleyes:
Top