Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. StrikeFront

    Kup Radivoj Korać 2024

    Svaka cast svakome ko je verovao da mi mozemo dobiti ove nakon svih onakvih sramotnih nasih utakmica. Nisam hteo nista da pisem pre utakmice jer sam bio totalni pesimista, ali ko mene jebe... ja sam nebitan svakako. Verovao sam protiv Reala prosle sezone i to ne posle onih 2:0 za nas vec pre...
  2. StrikeFront

    FK Partizan 2023/24

    Bravo za pobedu. Brine igra pozadi... bas lako nas probijaju i prave probleme. Imali smo velike srece kod one njihove precke. Igra napred je dobra a moze biti jos bolja kada se uigraju sva pojacanja. Dali smo 5 a imali jos dobrih sansi. Pojedinacno neki igraci... Bazdar dosta gresio i cini se...
  3. StrikeFront

    FK Partizan 2023/24

    3 boda najbitnija na uzasnom terenu i da ga puse ciganski sudija i ciganski savez... Jovanovic - Nikolic - Saldanja trio za pobedu. Idemo dalje.
  4. StrikeFront

    Јавор 0:1 Партизан, играч утакмице

    Jovanovic - sacuvao mrezu. Nikolic - asisitirao cim je usao za pobedonosni gol. Saldanja - postigao gol za pobedu, 15-ti ligaski u sezoni...
  5. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ono sto najvise boli... boli vise i od svakog poraza je to na koji nacin mi gubimo vecinu utakmica. Veliku vecinu utakmica smo izgubili na nase neverovatne gluposti. I sto je najgore... nista ne ucimo iz toga nego se nastavlja. Nemamo igru, nemamo akcije ali su zato nase cuvene gluposti...
  6. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve kontra od prosle sezone. Tada je na pocetku bio kanal pa smo usli u onu ludacku seriju i stigli dokle smo stigli ali istovremeno postovali i tu ABA ligu i odradili da imamo domaci teren... a sada? Sve kontra... upali smo ne u kanal nego u tesku kanalcinu gde uglavnom idu porazi jedan za...
  7. StrikeFront

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Potpuno zasluzeni zvizduci. Malo da se probude iz uljuljkanosti silne podrske a nimalo se ne vraca za to. Napadnite me slobodno sad. Ja sam kriv.
  8. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I na 71:77 za nas sam bio ubedjen da gubimo. Zasto? Ocekivao sam da ce se desiti neke nase teske gluposti. Toliko.
  9. StrikeFront

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nije nas ovaj sad poraz unistio za prvo mesto... unistili su nas porazi od Mege, Igokee i Zadra. Opet uzasan start, opet sve kao prosla sramotna utakmica ali dosli smo u egal jer je pristup u poslednjoj cetvrtini bio onakav kakav je trebao da bude od pocetka. Zasto nije i zasto nam se stalno...
  10. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ona mutirana ciganska je bila herojska pobeda a ova nasa... ma srecna... samo sreca i nista drugo... mediji ciganski sve vam jebem !!! Od -24 do +9. Koliko sam bio poludeo zbog onakvog pocetka ali i na 15:39 sam nekako imao neku mini nadu da cemo bar uci u neku borbu i egal pa kako bude -...
  11. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nama je mnogo bitnija utakmica bila sinoc nego sto ce biti ta za tri nedelje, bar u smislu rezultata jer ta za tri nedelje i da je dobijemo nece nam znaciti puno u tom rezultatskom smislu i tabele jer oni su u ABA prvi pa su prvi. Ali slazem se, neka pokazu makar da mogu da igraju egal sa njima...
  12. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da. Jako kratko... nekih 30-ak godina. Po meni je ovo bilo nesto najgore sto sam gledao... govorim za prvo poluvreme. Ti ako imas neku drugu utakmicu ili utakmice da izdvojis - tvoje pravo. Mani me ovog pametovanja. Pozdrav.
  13. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prvo poluvreme je bilo nesto najbednije i najsramotnije od kad ja pratim Partizan. Toliko o utakmici.
  14. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bolestan sam... ali Partizanove pobede najbolje leče. Hvala crno-bela ljubavi.
  15. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sve dok primamo ovoliki broj poena mi nismo ozbiljna ekipa. Ovi su bili na proseku od 70 i nesto datih poena a nama uvalili stotku. Kad ni 10 razlike na kraju trece nije dovoljno za mirniju zavrsnicu i pobedu, slicno kao u Atini... Ma nemam snage za vise da pisem. Toliko.
  16. StrikeFront

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Treba prepoznati pljuvanje i dobronamernu kritiku a ne odmah skakati kako svi oni koji napisu neki kriticki komentar isto tako i pljuju... pljuvanje je kad se vredjaju igraci i trener ali to moderatori vide i kazne... veliki pesimizam je kad se vec sad oprasta od Aba titule a nije odigrano ni 10...
  17. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Upisana pobeda i to je najbitnije. I dalje je to pretežno loša igra, na mahove bude tek nešto bolje... Ako ništa drugo, drugo poluvreme dosta bolje a posebno u odbrani. Imali smo sreće što je protivnik bila Alba i što smo igrali kući, ipak je to možda i najgora ekipa Evrolige što trenutna tabela...
  18. StrikeFront

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Loše igramo i to traje... cigane i Fener smo nekako izvukli da dobijemo... Nismo slučajno gubili od Mege i Igokee. Baskonija i Bajern su nam bile neke šanse za brejk na strani... osim Asvela što smo tamo dobili - to je to. A sere mi se ovo kada igraju bez bitnih igrača - ništa to nismo...
  19. StrikeFront

    FK Partizan 2023/24

    Trčao sam bukvalno brzo sa posla ka stanu kako bih stigao da gledam utakmicu... Prvo poluvreme jako dobro. Par lepih prilika, gol koji smo dali nakon sjajne akcije Zahid-Saldanja... oni imali onu jednu šansu preko Ivanovića... Drugo poluvreme slično kao u Pazaru... dosta smo se povukli, ovi...
  20. StrikeFront

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Čista nesportska je to bila bez obzira koliko volimo Ledeja a volimo ga mnogo. Pa nismo cigani jbm mu mater... jeste bila i na sreću nije svirana ali svakako smo zasluženo izgubili. Ništa nije gotovo, naravno. Ni za to prvo mesto u regularnom delu ABA lige... na pobedu smo manje od govana a...
Top