Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kup u NIŠU 2018

    Ocekivao sam da cu se malo vise radovati prvom trofeju posle nekoliko godina. Medjutim, sinoc kad se utakmica zavrsila izvalio sam da sam se ovoj pobedi radovao manje-vise isto kao i bilo kom drugom finalu kupa u poslednjih 20ak godina. Sta ti je vlastela, i posle nekoliko godina posta i dalje...
  2. Dule Vujošević

    . @tobacco Objasnio je Tegi kad je gostovao na Balkan Info. U tom poslu moras da budes i pametan, da znas kad je pravo vreme da udaris a kad da se povuces. Odgovor na tvoje konkretno pitanje "sta ga razlikuje od ostalih podguznih muva" se krije upravo tu. Tegi moze da popusti ako gazda...
  3. Liga Evropa 2017/18

    . Ово последње јесте тачно, свака комбинација без Евертона је значајан минус, али поређење Јевтовића и Раће просто не иде. Јесу они сличан тип играча али са драстичном разликом у квалитету. Раћа има неупоредиво квалитетнији шут, бољи проценат успешних пасова, бољи је у ваздушним дуелима, а...
  4. Liga Evropa 2017/18

    . Па и нормално је да Мутин Партизан буде испред Ђукићевог. Шта год неко мислио о Мути он је ипак озбиљан тренер са пристојним резулатима у каријери. Освојио 4 титуле шампиона државе, и то не КЛС него у златно доба Јуба лиге, замало и пету да узме са БФЦ али срећом у четвртој утакмици финала...
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    . Одлично подсећање на тај период, али ево још мало додатних детаља (није лоше због млађих који се тог периода и не сећају). Што се тиче прве сезоне ту је све лепо описано, само треба нагласити да ми у нормалним околностима нисмо ни требали да играмо са гавросима у осмини финала него је њима...
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Није гласао јер гласања још није ни било. Тек кад се понове избори на још неколико места, накнадно оборених на управном суду, може да се приступи гласању о проглашењу коначних резултата. Али за сваки случај, пошто је тај члан РИК-а давао неке чудне изјаве претходних дана, Стаматовић га је...
  7. KK Partizan 2016/17

    Играли смо без Хечера, Маринковића, Гордона, и Копривице, плус Миха и Луки играли болесни. Тотално нереално је било очекивати било шта осим убедљивог пораза кад играш против било које екипе ЕЛ/ЕК квалитета (по старом формату такмичења 24+36). А и поред тога момци су изгинули на терену и да смо...
  8. Prelazni rok 2016. godine

    . Данко је отишао у Кину као слободан играч. Божа не може да оде на тај начин јер има уговор, дакле у игри је само варијанта обештећења. А како наши траже очигледно превелико обештећење неће он скоро у Кину. Треба посматрати ствари из другог угла. Исплатило би се можда када би Кинези...
  9. KK Partizan 2016/17

    . Прво, са малим закашњењем, честитке на принови.:ziveli А око тешке центарске линије у сезони кад је Лучић био тренер, чини ми се да није било баш тако као што си описао. Копривица је већ био отишао а Глинтић још није ни дошао. Центри су нам те сезоне били Александар Гилић, наравно...
  10. KK PARTIZAN 2015-16.

    . Нема овде кошарке. Кад судије екипи која игра више него агресивну одбрану не досуди ниједан фаул од изласка из бонуса па све до минут и по пре краја, и кад их још целу утакмицу гура па укупно шутну скоро 40 слободних бацања, нема ту никакве приче о кошарци. Да је било нормално суђење они нама...
  11. KK PARTIZAN 2015-16.

    Ово је тотално здрава логика међутим има једна зачкољица. Ваљда је и тим осталим наведеним клубовима у интересу да циганија не игра ЕЛ. Шта има Задар, или Олимпија, од тога што ће евентуално уместо нас ускочити да једне године играју ЕК кад знају да ЕЛ скоро видети неће ма ко победио у овом рату...
  12. KK PARTIZAN 2015-16.

    . Вероватно ће играти и АЕК јер је јуче грчки савез поднео захтев министарству спорта да практично нареди АЕКу да послуша савез. Делује да је и ту готова ствар. Осим поменутих Грка, 7 италијанских клубова је потписало уговор са Фиба (3 са ЕК и ту ће савез морати да интервенише ако хоће да...
  13. KK PARTIZAN 2015-16.

    Како да се преко Еврокупа вратимо у Евролигу? Ако мислиш да га освојимо, то је прилично неозбиљно јер се зна да то такмичење могу да освоје или Шпанци или неко од Руса. У последњих 15ак година колико се ја сећам увек исти клубови освајају то такмичење. Можда је једном Арис пореметио планове и...
  14. KK PARTIZAN 2015-16.

    . Слажем се да због 50 или 100 хиљада разлике не би требали ни да размишљамо о тренутној него дугорочној исплативости. Само ово нису баш ситне калкулације тј разлике. Ако узмемо у обзир да ЛШ доноси већи број утакмица а нама је то веома значајан фактор онда рачуница каже следеће: - 7 у...
  15. KK PARTIZAN 2015-16.

    . У Фибиним такмичењима трошкови путовања и осталог једноставно не постоје. Све то иде на рачун Фибе. Потврђено из 2 различита извора. Што се тиче наградног фонда Еврокупа то још увек није званично али Ђорди је незванично помињао око 3 милиона. Дакле милионче мање него што нуди ЛШ (плус...
  16. KK PARTIZAN 2015-16.

    . Мислим да је управо у овим болдованим деловима и суштина целе ситуације. У нормалним околностима нас можда и не би превише требало да занима сукоб ФИБА-УЛЕБ. Свако од нас би "навијао" за једну или другу страну али се једноставно не би превише оптерећивали тим сукобом. Међутим, у ситуацији...
  17. KK PARTIZAN 2015-16.

    . Први болд. Није тачно да је било ко изабрао Улеб пре Фибе јер Фиба до ове године ништа није ни нудила па самим тим нико није ни могао да је одбије. Осим наравно оне прве сезоне када су се играла 2 елитна такмичења. Свих преосталих 14 година, све до прошле године, Фиба је мировала. Прошле...
  18. FK Partizan 2015/16

    . Не фали му ништа ни на беку, а може можда да одигра и у везном реду. Испаде он одличан играч иако мени није тако деловао након прве полусезоне коју је одиграо код нас. Има Валери и бољи проценат од тога али није за поређење са Жилетом. Ем што Жиле углавном сам себи креира шутеве, ем што су...
  19. Uprava i marketing

    . Заборавио си и "шмекерско држање цигаре". Видиш да има и треће.:D
  20. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    . Е сад. Ти баш волиш да закомпликујеш ситуацију. :wink: Јесте да и у Б лиги може да буде једно или два таква гостовања, као што си узео скоро па најдаљи могући пример Крушевца (можда и буквално најдаљи) али није то неки нерешив проблем. На крају крајева ја сам већ поменуо да прелазак на тај...
Top