Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. КУП ЈЕ НАШ!

    Rutinska pobeda, svaka cast momcima, i na terenu i na tribinama :pfc: Samo ne razumjem sto se uvek treba politika mijesati na tribinama, manite se budalestina ljudi..
  2. NLB-liga 2010/11

    www.livescore.com pa onda Basketball :)
  3. Jelen Superliga 2010/11

    Kako da vam nije jasno, postoji neko ko momka gura, i svi mi znamo da to nije Stanojevic...
  4. 139. Večiti Derbi

    Izvor: B92
  5. 139. Večiti Derbi

    Haha pa u tome je stvar, ovo nije "divlji" zapad nego Srbija :pop
  6. Liga šampiona 2010/11

    Ponos :respect Ali stvarno, taj crveni karton za Jovanovica.. E moj Wolfgange :pop Momci na terenu sjajni, navijaci sjajni, ma svaka vam cast!
  7. Rhyl & PARTIZAN (Black&White friendship)

    Nevermind.
  8. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Koje godiste su pioniri?
  9. Jelen Superliga 2010/11

    Kakav nam je Mladen? Da li je neka ozbilnja povreda u pitanju ili?
  10. Liga šampiona 2010/11

    Kakav Crespo? Moze li me neko ispricati nesto o tome? :D
  11. Liga šampiona 2010/11

    Pa to je crveni karton, zamalo slomio nogu Moreiri, i belgijanci su to priznali.
  12. Liga šampiona 2010/11

    Potvrdjeno. Anderlecht ima "rupu" na poziciji RB, znaci desnog beka. Gillet igra veoma slabo a alternativa za to mesto je ko drugi nego nas Nemanja Rnic :D
  13. Liga šampiona 2010/11

    Ma tako se uvek prica da nece biti prenosa, ali onda RTS ipak sredi prenos i sve je ok.
  14. Partizan i mediji

    Kako da nema prenosa na RTS-u ili na Areni? Pa mi igramo u drugom terminu nego ostali, to valjda znaci da trebaju da nas prenose?
  15. Evroliga 2009/10

    Ups, mozete brisati ovaj post.
  16. Partizan i mediji

    Opet nema prenosa utakmice :banghead
  17. Zaustavite hajku na Grobare!

    Aj molim vas, znate i vi da ima tipova na Juznoj tribini koji nevaljaju, njih treba uhapsiti, a ostale pustiti na miru.
  18. Djuric vs Sava

    I da li se prenosi, kao ono kod komsinice kad je bilo na SOS-u?
  19. Liga Evrope 2009/10

    Jooj, poceli smo bas solidno, a sad smo se srusili skroz.. Ipak 3 sansi, trebaju se iskoristiti..
  20. Liga Evrope 2009/10

    Ocekujem start kao protiv Tuluza, tad sam verovao u pobedu, videlo se da su igraci bili motivisani. A onda je pao taj njihov gol, i sve je otislo u 3 pm...
Top