Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. system

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pošumljenom je kao i svakom drugom parazitu jedino bitno stanje u sekti mu i duševno stanje gazde mu.
  2. system

    FK Partizan 2023/24

    Potpuno mi je jasno na šta aludiraš samo mi nije jasan kontekst da li veruješ da Duki radi to iz interesa ili nešto drugo ?Ako izađe i kaže ja nisam hteo da dovedem nekoga u prelaznom roku jer verujem u Baždara onda snosi punu krivicu. Ovako u ovom povampirenom interesu da nam dotični bude...
  3. system

    FK Partizan 2023/24

    Zašto bi oladili kad i ćorav vidi da smo menaĐerska prćija. Znaš da ti dolaze ciganska govna i ti u jednoj takvoj utakmici forsiraš nekoga iz menadžerske ergele jer ko jebe titulu daj pare da se obrću. Umesto da im olupamo ciganske pičke u prvih deset minuta i uspostavimo dominaciju mi forsiramo...
  4. system

    FK Partizan 2023/24

    Uopšte se ne nerviram oko FKP jer za razliku od KKP gde jedan igrač ima veću platu nego protivnik budžet u ABA ovde je situacija znatno drugačija. Ovo što igramo je ogroman uspeh i zaslužuju svaku podršku kao tim. Dočekao sam da ode sin Čhelsia Pantić kad eto ti ga Baždar kuca na vrata Laze L...
  5. system

    FK Partizan 2023/24

    Pa nešto su se kao javili.
  6. system

    FK Partizan 2023/24

  7. system

    FK Partizan 2023/24

    Sisaj ga srBski nakotu.
  8. system

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nemamo kvalitet za bolje i to je to. Iskreno ravnodušan sam.
  9. system

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da se uvede pravilo da se sa Efesom igra svako drugo kolo. Brat Zakarije posle utakmice ide pravo u teretanu da odradi trening.
  10. system

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja stvarno ne znam šta ste očekivali od psihove podguzne muve, pa neće valjda da izađe javno i brani Žoca i KKP već da opravda gazdu. Niko normalan ne bi ni išao kod one ajtolahove jebulje a još manje trpeo ono u studiju, ćoki je njihov novo i jako bi voleo da je tako i ostalo.
  11. system

    FK Partizan 2023/24

    Ka već potegnusmo temu odlazaka šta bi sa našom bebicom i velikom nadom Čelzija Dačom Pantićem ? Jel ga škartirasmo il' ne smemo da ostavimo naše dete bez parica za splavove ?
  12. system

    FK Partizan 2023/24

    I naš FKP ima svog madara a mail im ode isto u junk evo isčuđavam se baš. Mora da je do provajdera. Razlika je u tome što Žoca ne sme niko tek tako javno da napadne i mora ajtolah lično da 'povuče' udar (a i Žoca khm) pa se već sutra pokaje i spušta loptu i ako su upregli sve kuso i repato što...
  13. system

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kačite Excel da razrešimo dilemu.
  14. system

    KK Partizan - uprava i marketing

    U ovim pričama oko budžeta nas i nečastive uvek se pravi previd da ćoki našim parama finansira ono što sad trenutno zove FMP-om. Milionski iznosi su u pitanju. I to niko ne pominje, neshvatljiv zicer se propušta. Potpuno nejasno za mene.
  15. system

    KK Partizan - uprava i marketing

    Stigla direktiva, hvala Bogu nije u Excelu
  16. system

    KK Partizan - uprava i marketing

    Imal' živih u klubu ? Čeka li se da ajtolah aminuje saopštenje ?
  17. system

    Kup Radivoj Korać 2024

    Kako je se naš treći uzastopni poraz od FMP-a i gubitak kupa pretvorio u 'Žoc je najveći duvajte ga svi aaaaaa' na forumu ? Pedeset stranica ljudi brane Žoca od nekih fantomskih naloga koji nisu vredni vremena i kao da je nejvećem potreban advokat a skoro da niko ne komentariše kanal u kome se...
  18. system

    Kup Radivoj Korać 2024

  19. system

    FK Partizan 2023/24

    Poserem se na ligu i državu u kojoj prvoligaš igra na onakvom terenu + na sudiju pride ali to sam bar navikao. Toliko od utisaka.
  20. system

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    @Kevin Ja te i dalje čekam da me prosvetliš.
Top