Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. qrajber

    FK Partizan 2017/18

    Dosao bi Pape pesice iz Sarajeva, da su politicari hteli to da dozvole. Druga su vremena bila tad se sve radilo po kljucu, reprezentacija je vecito morala da vuce po par igraca iz svake republike, samo da bi se pravio privid nekog jedinstva i ocuvao socijakni mir. Ista je prica bila i sa...
  2. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    Možda Tawamba vredi 2.5 miliona nama? Nosio je ceo tim ove jeseni, i odradio tek 6 meseci od tri godine ugovora. Zašto bi ga uopšte prodavali? Može, ali ta ta cena onda mora da bude daleko iznad tržišne. Niko ga puškom nije terao da proletos potpisuje ugovor. Zaradjuje fine pare, kojih se...
  3. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    Taj nas je Ivica i napravio na 5M vise, vratio Marka Nikolica, doveo celokupan tim koji je osvojio titulu, u najneravnopravnijim uslovima ikad. Na stranu namestaljke i zatvorene utakmice, cigani dobijaju 5-7M od pickoustog svake sezone, to su ogromne pare, pola budzeta. Koga god da dovedemo na...
  4. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ivanović... još jedan koji će nam opraštati dugove naredne zime. Daj Bože da grešim. Rekoh pre dve nedelje da je levi bek jedino što vredi u Spartaku. I evo ga Hajdin kod cigana.
  5. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    Nisam za. Ako vec dovodimo napadaca kojeg zbog godina ne mozemo posle da prodamo, to mora da bude nosilac igre, u rangu sa Tosicem i Stojketom. Ostalo moraju da budu mladi igraci koje bi u perspektivi mogli da zavaljamo makar za milion evra profita, jer od toga mi zivimo i dovodimo pojacanja...
  6. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    Ne mislim na platu od milion evra, vec na vrednost celokupnog ugovora sa obestecenjem. Mi najboljeg igraca JSL (stvarno najboljeg) ne mozemo da dovedemo. Pogotovo ne ako ima 22g. Vojvodina za talentovane igrace, koji su daleko od epiteta najboljeg, dobija obestecenja od 2-3M, manji timovi...
  7. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    Najbolji igrac lige - znaci da je bolji od Stojkovica, Tosica, Tavambe, i Evertona? Pa kako onda sa 22g ne moze da zabode milionski ugovor, ne otimaju se za njega bar Portugalci i Holandjani, nema spanske sapunice oko njegovog dovodjenja, vec nudimo 200k i to je to?
  8. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    Protiv nas gde svi odigraju ultranapaljeno, te meceve ne uzimam za merlio. Gledao sam Spartak uzivo na 3-4 male utakmice, poslednji put protiv Vozdovca na krovu - pratio Ivanica , nije se video. Nije los ali nista extra, ovi koje imamo su klasa za njega. Izuzev levog beka nema Spartak igraca za...
  9. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    A 90% forumasa je godinu dana u gejzirima svrsavalo na sam spomen Suminog imena, pravile su se analize njegove igre, po kvalitetu su ga poredili sa Leonardom.... a sad bi zbog Sume da teraju Ilijeva. U daleko jacim klubovima, sa ozbiljnim skauting sluzbama koje potencijalna pojacanja prate...
  10. qrajber

    Liga Evropa 2017/18

    DRON PAO: Albanci planirali incidente na utakmici Ko spomenu da ovde ne rukujemo hidrogenskom bombom, već organizujemo navijanje, kao da nije svestan ni protiv kakvih poganih provokatora igramo, ni koliko smo mi nepromišljeni kao narod. Dron je sprečen danas preko Preševa, prošvercovaće...
  11. qrajber

    FK Partizan 2017/18

    Jel ima neko nekakav info kad počinje prodaja karata za današnji meč, kad se otvaraju tribine... Ovi indijanci ni fejs nikakav info nisu dali
  12. qrajber

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/53100/veljko-birmancevic-bicu-nosilac-igre-partizana Veljko Birmančević: Biću nosilac igre Partizana
  13. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    @uprkos što se zadnjeg veznog tiče - ulagali smo u kosovića i jevtovića, davali smo im minute u igri i ne bi valjalo sad da ih prebacimo na klupu i srozamo im cenu na minimum. Kad izvučemo koju paru za njih, onda za te pare možemo do ozbiljnijeg pojačanja Moramo u svakom trenutku da imamo bar...
  14. qrajber

    Liga Evropa 2017/18

    U jbm ti šiptari mrtvi
  15. qrajber

    Liga Evropa 2017/18

    Kakva crna komercijalnost, ionako jednu igramo pred praznim stadionom.
  16. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    A mi znamo kakav je Solomon igrač i da li će uopše spojiti dva meča? Trujić nije neki igrač, ali na nivou ovakvog Partizana svakako jeste. Obeštećenje 0, igraće za kikiriki, tačno toliko nam je para i ostalo. A budi ubedjen i ja bih voleo da vidim pravo pojačanje, ali da ne lažemo sami...
  17. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    Trujic talenta nema, samo fizikaliju. Ali ako smo uvaljali Skuletica za 4M mozemo i Truju makar za dva. Bolje ne sanjajte, mi smo sa Sumom zavrsili sa pojacanjima, sad mogu da dodju samo dopune.
  18. qrajber

    Zimska Radio Mileva 2017

    @Ilyasova Što pa mora i da ima brz po levom kilu? Ako stavimo jednog brzog po levom krilu, drugog po desnom, dva napadača... ko će onda da nam igra u sredini? Ako već igramo sa dva klasična napadača i četvoricom u odbrani, daleko nam je bitniji drugi zadnji vezni nego drugo krilo. Mnogi timovi...
  19. qrajber

    FK Partizan 2016/17

    Da li u ovih 6 kola ima iko ko ce protiv ganfera da odigra posteno?
  20. qrajber

    Kup u Nišu

    Poslao drugara iz Niša na zadatak. Ima kod tapkaroša za subotu, nema za finale, ni po kakvoj ceni. Pritom danas su se karte za četvrtfinale prodavale na blagajni. Mutljavina... ništa novo.
Top