Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    @tobacco 1. Nisi naveo izvor informacije. 2. Ne postoji Bogdan Radisavljević iz ALBE. 3. Ako misliš da je KKP zainteresovan za Bogdana Radosavljevića, ta informacija je objavljena na ovoj temi još prije 6-7 dana. Bonus: potencijalno navodno odumiranje moždanih ćelija ne bih komentarisao...
  2. Mlađe kategorije i KK Partizan

    U17 SP 2018: SAD - Srbija 93:61 Igrači KKP: Tanasković ...... 8 poena, 6 skokova, 1 asistencija Pažin .................. 5 poena, 3 skoka, 2 asistencije Karapandžić ... 2 poena, 2 skoka, 3 asistencije Srbija je inače imala 38 izgubljenih lopti. izvor...
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ovoga se nikad ne bih sjetio.
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Znači da ne tražimo nikog boljeg pod košem, Gagić će naredne sezone svakako biti najbolji centar ABA lige, tako da s njim i PG slabijim od Gossa imamo sasvim realne šanse za titulu? Kao da ja ne znam da je teško naći dobrog igrača za male pare, pogotovo ispod koša, i da nije lako dovesti pleja...
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako će nam, uz dužno poštovanje prema njemu, Gagić biti najbolji igrač od svih petica i četvorki, onda predsjednik kluba nije trebao najavljivati napad na ABA ligu. Mislim da tu, i pored eventualnog dolaska Lukovića, nedostaje još jedan mnogo bolji igrač (četvorka ili 4/5). Nigdje ja nisam...
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Smatram da će se ozbiljnost priče predsjednika KKP o napadu na ABA trofej, njegova sposobnost i namjere kao i ljudi oko njega, moći umnogome vidjeti po tome kakvi će nam biti prvi plej i najbolji igrač pod košem naredne sezone. Dakle: - da li će se pod košem dovesti "zvijer" ili neko ko bi to...
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da je Sy prvo trojka, pa onda četvorka.
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pa Kevin Jones je i došao za vrijeme Pekovića. Protekle sezone je doveden Williams-Goss, momak koji je igrao NCAA finale, i to bio prvi strijelac, skakač i asistent svoje ekipe u tom finalu, tako da malo nerealnosti nije na odmet. Brimah je NCAA šampion, G League šampion, nije se proslavio kod...
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ajde da mi sačekamo i vidimo ko će doći, ko otići, a ko ostati, da tema ne bi postala šbbkbb. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - by Nikos Varlas | eurohoops.net | 01.07.2018. Nigel Williams-Goss has a two-year offer from Zalgiris
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kevin Jones nije igrao u KKP prije 4-5 godina (osim ako ne pišeš iz budućnosti), već u sezoni 2015/16. To što 2 sezone pod košem nismo imali veoma dominantnog stranca koji pravi razliku, ne znači da to, kako kažeš, "zavaravanje", treba ostavljati "za neku drugu sezonu", pogotovo ako se planira...
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da su u redu ostanak Šalića i eventualni dolazak Lukovića (i navijam za to), pogotovo ako ćemo dovesti jednu "zvijer" na četvorci. C: Gagić ........ Luković ........ Šalić PF: "zvijer" .. Veličković ... Pecarski Meni ovo uopšte ne izgleda loše.
  12. Mlađe kategorije i KK Partizan

    U17 SP 2018: Srbija - Kina 73:61 Igrači KKP: Pažin ................... 18 poena, 3 skoka, 3 asistencije Karapandžić ... 15 poena, 2 skoka, 5 asistencija Tanasković .......... 8 poena, 2 skoka izvor: http://www.fiba.basketball/world/u17/2018/game/0107/Serbia-China#|tab=boxscore - - - - - - -...
  13. KK Partizan 2018/19

    "Partizan treba da ima šampionski tim ili da stvara šampionski tim, treću opciju nema" Duško Vujošević - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 29.06.2018. | by euroleague.net EB Institute...
  14. Mlađe kategorije i KK Partizan

    Pažin je po zvaničnoj statistici dao 29 poena. U17: Mali - Srbija, boxscore: http://www.fiba.basketball/world/u17/2018/game/3006/Mali-Serbia#|tab=boxscore
  15. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    basketballsphere.com | 30.06.2018. Zagorac: Najlakša odluka u karijeri
  16. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da bi se ljudi u klubu trebali mnogo potruditi da Williams-Goss i naredne sezone bude igrač KKP. Smatram da bi bilo dobro ponuditi mu novi unosniji dvogodišnji ugovor, po kojem bi KKP imao pravo na znatno veće obeštećenje nego što je to sada u slučaju da ode na kraju predstojeće sezone...
  17. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ovaj post nije odgovor na prethodni. :D Ovo je možda više za temu mlađe kategorije:
Top