Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. banche1986

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Moze li se na nekom linku gledati utakmica ?
  2. banche1986

    Dres Partizana - nekada i sada

    Po Uefa pravilima ,dres mora da izgleda isto sa prednje i zadnje strane. Bez ovih pruga pozadi, ne bi mogao da se koristi u grupnoj fazi. Ono iz prosle sezone ,po njihovim pravilima nisu pruge ,pa je moglo da prodje .
  3. banche1986

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ozbiljan udarac su imali i Čurovic i Pažin .
  4. banche1986

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Igrao levog beka ?
  5. banche1986

    Dres Partizana - nekada i sada

  6. banche1986

    FK Partizan 2016/17

    Koliko vidim, Radnički uglavnom trenira na tom glavnom terenu,u to pravi taj teren dosta losim. Ni jedan ozbiljan klub kome je stalo do terena, ne trenira na glavnom terenu. U Maju mesecu kod nas su tereni u najboljem stanju, i terenu ne treba mnogo da bi izgledao pristojno u ovo doba godine...
  7. banche1986

    Dres Partizana - nekada i sada

    Zašto Božinovu na dresu piše Božinov? Gde god da je igrao na dresu mu je pisalo BOJINOV, samo kod nas Božinov! Sumnjam da su svi ostali loše pisali prezime,a samo mi ispravno. Znam da se izgovara Božinov, ali na dresu se piše onako kako mu je u fudbalskoj legitimaciji.
  8. banche1986

    Dres Partizana - nekada i sada

    Evo snimka gde se vidi da igraci Veleza protiv nas nose Vokado opremu .A bilo je jos ekipa koje su nosile Vokado ,vidjao sam na nekim starim fotkama, mislim Buducnost PG i jos neko. https://www.youtube.com/watch?v=m5Hn-20uFmY
  9. banche1986

    Dres Partizana - nekada i sada

    Replika bordo-plavog Vokado dresa .
  10. banche1986

    Dres Partizana - nekada i sada

    adidas unity font
  11. banche1986

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

    Nadam se samo da necemo dovoditi igrace iz klubova koji su ovog proleca igrali prijateljske sa ciganima , sa takvima nikakva saradnja . Voleo bih i da u boducnosti nikako ne dovodimo igrace koji su navijaci komsinice.
  12. banche1986

    Dres Partizana - nekada i sada

  13. banche1986

    Dres Partizana - nekada i sada

  14. banche1986

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Odlicna utakmica , svaka cast. Mnogo znaci kada se postigne gol na vreme, a bas mnogo nam znaci i Lazovic na terenu.Mnogo puta je ucestvovao u kreiranju akcija ,vracao se unazad po loptu i otvarao prostor ostalim veznim igracima . Nestvarno dobar teren u Kragujevcu ,pravi tepih ,a rekao bih i da...
  15. banche1986

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ne treba da se izbacuje lopta kada je ocigledno da protivnicki igrac lezi da bi odugovlacio . Vulicevic je izbacio loptu kada je lezao Petrovic , a prethodno ga je Luka udario u grudi , ipak mislim da je pravilno postupio u toj sitoaciji. Cak sta vise Luka je bas dobro prosao tu , setimo se samo...
  16. banche1986

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Mnogo vazna pobeda .Ocigledno da pritisak ,da mora de se pobedi je dosta uticao na igrace.Imali su zelju , a rano primljen gol je jos vise uticao da krenu svim silama na protivnicki gol, na kraju se sve dobro zavrsilo . A vidi se da imamo problem kada ne povedemo na vreme, da smo ranije...
  17. banche1986

    Radio Mileva 2014

    Neki klubovi dovode igrace bez obzira na broj godina , bitno je samo da taj igrac u tom trenutku moze da pomogne timu i da moze da unapredi igru . To kod nas nije slucaj , kod nas je vazno da igrac ima sto manje godina i da posle moze preko za neku kintu , nebitno gde moze i Koreja ,Kina...
  18. banche1986

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Torbica je jedan od onih koji nisu prosli probu kod nas .
  19. banche1986

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Da li neko ima snimak utakmice Porto-Partizan , iz 2000.god ?
  20. banche1986

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    U sezoni 97/98 broj 7 je nosio valjda Vukicevic ? Igrao je Tesovic u sezoni 98/99 , nije bio standardan , ali je ulazio , tada su forsirali mladje igrace. Ali mi cudno da ga nije bilo u nesrecnoj 97/98 , mozda neka teza povreda.
Top