Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Mora prvo da ga odmrznu pa da nauči šta treba da kaže, teško je to u njegovim godinama
  2. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Odgledao sam ne znam koliko utakmica, ovakvo suđenje u životu video nisam. Da sudija kaže našem igraču "shut the fuck up" i daje žuti karton čoveku koju mu kaže "e alo umesto 9, odmerio si 12 metara". Kriterijum njima svira kontakt pogledom, nama ništa pa to nema nigde.
  3. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Pa nama su stranci sve, najbolje da pucamo mesta za strance na bekove a da nam napred igraju poluproizvodi. Ovako napred totalna ofanziva a nazad šta uradimo. Koga umesto Zahida, Nathka, Saldanje pa i krilni igrači Kalulu, Severina... Mi bolje domaće nemamo
  4. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Ne postoje kvalitetni bekovi na našem tržištu, to je deficitarna pozicija vec 20 godina u fudbalu.
  5. Мали џин

    KK Partizan - uprava i marketing

    Realna sopštenja = saopštenja za rEaLnE gRoBaRe
  6. Мали џин

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ne bre, ima već tehnički pregled nego uvode ovo da "teraju" u ovlašćeni servis
  7. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Počinjemo bez bonusa...
  8. Мали џин

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Saznalo se to posle, neki Miki Milenković koji se valjda potucao po tim nižim ligama
  9. Мали џин

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Paločević koji kaže da je Goh dobio šansu tek kad je on otišao iz kluba se uzimao kao relevantan sagovornik, pa nemojte da se zajebavamo :D
  10. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Jel ozbiljnije nešto ili će biti spreman za ligu?
  11. Мали џин

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne zaslužujemo, zato što ti komentari dolaze od ljudi koji misle da KK Partizan postoji od pre 2 godine.
  12. Мали џин

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    Mislim da se igrači iz Norveške vode kao da dolaze iz EU al neka potvrdi neko upućeniji.
  13. Мали џин

    Uprava i marketing

    Ja vas samo molim da ne pišete izmišljotine. Ništa više, samo se suzdržite od toga. Protestna šetnja je prošla baš onako kako je trebalo, poslata je jasna poruka. Promena i odlazaka parazita i uništitelja Partizana nema bez zajedničke borbe svih onih koji vole Partizan.
  14. Мали џин

    FK Partizan 2023/24

    Taki je naš brat, jedan od nas mazohista koji vole ovaj naš nesrećni klub. Jako inteligentan i nesebičan igrač koji može da uzme ulogu od 20-30 minuta po utakmici i svojom rolom da doprinos kao juče ili kao protiv TSCa.
  15. Мали џин

    Letnji prelazni rok 2023

    Mi struju ne plaćamo a ne obeštećenje.
  16. Мали џин

    KK Partizan - transferi

    Kaže čovek neće da deli ljude, odavno smo mi podeljeni... Nije uopšte bitan on, mene njegova odluka nije razočarala koliko mi se gadi iz dana u dan ovo životno okruženje, uvek kad pomislim da nema gore, demantuju. A Ostojić soli rane saopštenjem... Ali opet, sa druge strane kad se pogleda, samo...
  17. Мали џин

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Redovno se radi ažuriranje liste samo što nisu ispravili broj ljudi koji je uplatio.
  18. Мали џин

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Ostao sam vam dužan konačnu tabelu članova sa donacijama. Opet ponavljam, u slučaju da nekom nismo upisali nick a to želi neka se javi privatnom porukom.
  19. Мали џин

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Ozbirom da iz kluba nismo dobili potvrdu da će akcija biti produžena, sva sredstva koja su uplaćena i prošla na naš račun danas do 13h su prosleđena klubu. 1.551.992 dinara smo skupili i ne znam šta da kažem osim da vam se po stoti put zahvalim. Zajednica Partizan.net je još jednom pokazala...
  20. Мали џин

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Rekoh još sinoć, naš najveći problem je što nismo navijači nekog Huventuda pa da kažemo e jbg, premašili smo ciljeve koje smo postavili za ovu sezonu i super. Mi smo navijači kluba koji je jedan od temelja evropske košarke i kluba koji je godinama unazad zlostavljan od strane jednog čoveka i...
Top