Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. JSL 2012/13

    Браво црно-бели хероји! :respect Секти не помаже ни десет Вучића и Човића.
  2. JSL 2012/13

    Не знам шта да мислим. Цигани су били спремни да приме 3-4 гола без проблема. Све је могло бити готово за 20 минута... али није. Пар играча се, благо речено, сумњиво понашало. Клуб нам полако, али сигурно умире са овим вирусима на челу. Сава и Дунав их неће опрати.
  3. Dres Partizana - nekada i sada

    Мени ОК изгледа. Мало шарено са жутом и плавом, али ипак добро. Доста боље од MSI и ЕПС-а. Него... где нам је Агробанка на дресу? :wink:
  4. Liga Evrope 2012.

    Оваквом тиму је свака група тешка. Међутим, нису ово екипе које се не могу добити...
  5. Liga šampiona 2012/13

    Без да се неко увреди, ово је укратко описано - срање. Кад сам се наспомињао фамилије нашим врлим фудбалским звездама тамо око 60.мин после сам био потпуно миран. Станојевићу, брате, свака теби част шта си успео са куртоном од екипе. Ако сам шта лоше рекао за твој рад, молим те праштај...
  6. FK ĐurGarden 2011/12

    Немамо пуно спонзора, а и ови што имамо један по један иду или у банкрот или газде заврше у затвору. Ђурино друштванце. Агробанки НБС одузела дозволу за рад.
  7. FK ĐurGarden 2011/12

    Ту и јесте квака. Он човек ове резултате постиже у производњи, а не као већина осталих "тајкуна" отварајући тржне центре и маркете. Нема шта да се сумња у његове способности и финансијско стање. Једино је питање хоће ли и када ће доћи.
  8. Radio Mileva - leto 2012

    Хм, а где нам нестаде млађани Живко?
  9. Jelen Superliga 2011/12

    Често се запитам да ли ми овде играмо исту игру који играју у остатку света. ОК, три бода, али игра... :pop
  10. Jelen Superliga 2011/12

    Не знам чему нервоза. Имамо тренера светског гласа, господина Гранта. Од следеће утакмице креће наша серија победа. Партизан је велики клуб и мора да побеђује. У земљи, али и у Европи. Зато је господин Грант и доведен. Семафор, најмодернији у региону је већ стигао, ради се на побољшању...
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Сумрак Партизана Нисам имао снаге да погледам све што је данас речено на скупштини... Не само због тога што се не слажем са реченим (нормално је да постоје различити ставови, људи смо), већ због тога што неспособњаковићи, сподобе, лопови, интелектуални и морални инвалиди...једном речју шљам...
  12. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ако ништа, коначно неко ко може да се носи (политички) и са Додиком и са Дачићевом јагњећом бригадом. Очекивања су велика, али нам оптимизма не фали.
  13. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ау, ово су лепе вести. Надам се и да су тачне. Од тих разних привредника и "привредника", заиста не могу да се сетим особе која би боља била у улози председника. Човек нормалан, вредан, дисциплинован, релативно чист... Држи производњу, а не као већина осталих неке трговинске ланце, земљу итд...
  14. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Сад гледам на сајту клуба интревју са Диаром... Овај ретард од новинара најцрње форе користи у разговору са нашим играчем. Лични услови, 200 000 евра, у Бугарској је лепо, све зависи од тебе...
  15. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Чек' Газда, 20. фебруара скупштина, па тек на њој евентуална трећина може заказати нову скупштину (која може и нпр. крајем марта да се одржи)? Ја сам мислио да ће моћи да шутну ђуру и 20.феб. Јбг, онда смо реално заглавили са мутом и грантом за ову полусезону.
  16. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Просто више немам снаге да коментаришем... Како је могуће да овакве...сподобе, лопови, ликови без кичме, образа и менталних капацитета седе на челу клуба и да им нико ништа не може. Просто је ван поимања.
  17. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Јадан Мо. Ако су га је*али у здрав мозак ови наши, тек ће она њихова наказа да га за*ебава.
  18. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Стварно га претерасте више са јеврејима. Ок, Грант јесте јевреј, али то није разлог да се у свакој другој реченици то наглашава (а неки то комбинују и са фазонима јевреј-новац). Исто као што не потенцирамо да је овај Србин, онај Мађар или нпр покојни Бобек Хрват. Има човек име и презиме, зовите...
  19. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Што се мене тиче Гранта можемо да задржимо на месту неког директора. Ионако има искуства човек. Не сумњам у његову стручност, али Станоје је тренер. Што се тиче Муте, Наце-Маце, Вука (не Рашовића) већ Бранковића, лепог Раше и Бурека... летећете само тако из клуба. Нисмо ми ретардирани цигани да...
  20. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Јеботе која срамота. Овог мутавог не можеш слушати... Не верујем шта нам урадише од клуба.
Top