Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2022/23.

    Ko je vidio lice Gorana Tomića, ima da umre u najvećim mukama. Taj sam i ja. Pišem slabo kad, neka pišu oni koji bolje znaju, ali, ovo je epski momenat foruma.
  2. FK Partizan 2022/23.

    Iskreno, zadovoljan. Plašio sam se teškog debakla, bez zajebancije. Dosadašnje utakmice su mi ličile na prijateljske iz pripremnih perioda gdje se ispituju taktike, postave, igrači itd. Ovo večeras kao generalna proba, a očekuje se i još koji igrač. Tako i rezultat, mogu ovi momci mnogo bolje...
  3. Партизан 1:1 ц. звезда, играч утакмице

    Diabate, Natho i Urošević, za njega mi je uvijek sigurica da će ići dokle može. Stavio bih i Velića, dobar je bio mali. Osim prvih 15-20 minuta, vjerovatno najbolja partija do sada, kao da je falilo da im neko kaže, ajde malo muda, jebem mu majku. Nije ovo ništa, da se razumijemo, ali mislim...
  4. Liga konferencija 2021/22.

    Dajte dobri ljudi neki link za prenos, ako može.
  5. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Taj mali Trobok, kakve veze sa tvojim imenjakom?
  6. FK Partizan 2021/22.

    Baš mi padne na pamet lokalna grobarska legenda, uvaženi član ovog foruma, kad stupi u raspravu sa ciganima, a oni krenu, Tuđman, šiptari, NDH, zvezda srbski klub, četnici itd... A on mrtav ladan kaže: -Kud nisam musliman... Onda oni bleje zabezeknuto, kako to jebo te? A čovjek učesnik rata...
  7. FK Partizan 2020/21.

    Pa, ako je 25. Maj, ništa bez sleta ne priznajem.
  8. Uprava i marketing

    Mislio sam da je naletio na nju tamo, kad ono... Pade mi na pamet sad ono Đurićevo kucanje u mikrofon kad se ono Tumba opraštao od kluba. Prokleta kina, prokleti novac... Kakva vremena, krv ti jebem. A sad matori debeovac, snob i profa koji glumi Šešelja pred haškim sudom. Ko nas je kleo...
  9. Uprava i marketing

    Vuletića na stranu, ne znam samo ko je u ona vremena dozvolio Snežani Filipović prilaz na 100 metara od stadiona, a kamoli da obavlja posao direktorke marketinga. Jeste bilo davno i ispisano je kamata postova o tome i ima većih pasjaluka u klubu, ali ono je bio skandal svoje vrste. Rijetko...
  10. FK Partizan 2019/20

    Skandal od utakmice. Šta se ovdje igralo, bogo moj... Jebeš cigane, šta su naši igrali ovo, koja je ovo filozofija, koji pristup... Krštenu akciju nismo napravili. Ne znam ko je kriv, gledao sam gadnih poraza i loše igre, ali, ovo je neshvatljivo.
  11. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    I da završim, ljepota koju vrijedi čekati... Dugo... Nema veze...
  12. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Nemojte Ćićolinu, žena Mađarica, nema veze sa ovim pomijama... Volim ovo ovako, košta živaca, ali, dođe mi da se izvinjavam nekome... a, neću :D
  13. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Bravo, Partizane, bravo!!! Hvala vam , momci...
  14. FK Partizan 2016/17

    Vuk Rašović je jedan od rijetkih naših trenera kojima nema šta da se zamjeri. To šta je on imao na raspolaganju i šta je uradio dovoljno govori o njemu, prekratko je bio da mu sudimo. Meni je žao ako je Kiza po znanju dobar, kako kažu, ali je tolika slina da mu ne pada na pamet da se...
  15. FK Partizan 2016/17

    Na nešto je i ličilo prvih 20-ak minuta, onda je uslijedilo 4-5 minuta igre Spartaka oko naših 16 m i sve se sjebalo, ne znam kako opisati igru. Neki moj laički utisak je da se sa ovim igračima može bolje. Sad, šta je u pitanju? Šteta što se ne jave oni stručniji sa nekom ozbiljnijom...
  16. Uprava i marketing

    Nije na meni da pitam, ali zar je moguće da su nestali oni dobri i hrabri momci sa tribine? Šta god mislio o alkatrazu, čini mi se da je tu bilo i neke časne ekipe. Kako može neko sebi da dozvoli da udara čovjeka u onakvoj situaciji, pa ko god da je? Strašno je gledati onaj snimak, trojica...
  17. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    E jebi ga, vodio je i Jokan sa Bogunovićem 2:0 protiv Turaka, ako ćemo tako, pa se onaj španski smrad izasrao.
  18. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ne bih volio da jeste, ne ide mi to uz Partizan. Sad kad skontam kakve smo mi likove imali, jedan Jokanović, pa i Rašović koji ni kriv ni dužan nastrada, kao i Jokan, doduše. Stanojević, koji je znao da bude i prgav i bezobrazan kad treba. Govorim o mladim trenerima iz bliske prošlosti, da ne...
  19. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    @hejsel, da li je moguće da je čovjek stvarno rasista, nešto mi to nevjerovatno... Jbg, neupućen sam u štošta, na netu se svašta pročita, ne bih da vjerujem u koještarije, 21. je vijek. Sve je krenulo sa zajebancijom oko Fofane, sad se svašta priča.
  20. FK Partizan 2015/16

    Iz perspektive matorog, pasivnog posmatrača zbivanja, fale mi upisi Dvoglavog i Crno-belog. Ljudi bolje znaju, pa treba i da pišu. Ono juče je bio skandal, nema druge riječi. Pri negativnom rezultatu se ubacuje klinac 2000. godište? Dobro, znam da nije bio niko drugi, ali, zašto nije bio...
Top