Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. maximilian72

    FK Partizan 2023/24

    Ja vec par godina imam osjecaj da im lakne kako na terenu tako i u klubu kad nemaju vise pritisak da se bore za titulu. O Duljaju necu da pisem jer nema odbranu niti mnogo toga da bih ga kritikovao. Svaki prelazni rok citam kako nam treba i skautiramo krilo?! Pa jebo' ti krilo familiju kad ti...
  2. maximilian72

    FK Partizan 2023/24

    Da imamo odbranu koju doduse nemamo godinama ovo bi smo dobili ali bez odbrane i protiv sudije je previse vala. Zato se usudjujem reci da je ovo odlican rezultat. Kontra je bila doktorska a dupli zuti je pokusaj egzekucije Partizana od sudijske organizacije, zato je mali derpe i postavljen da...
  3. maximilian72

    FK Partizan 2023/24

    Presretan, nisam vjerovao u tim vise u trenera jos manje. Al mi je jos draze da ne mogu da se sjetim da smo mijenjali trenera nakon derbija...ovo ih boli u pizdumaterinu. Napred Partizan.
  4. maximilian72

    FK Partizan 2023/24

    Mirisalo je da gubimo tri nula prvih 25 minuta. Onda smo se probudili i desilo se sta se desilo. Problem je sto smo mogli dovesti Messia i drustvo u napadu ali mi nemamo odbranu. Toliko smo suplji da nam je apsolutno zagarantovano 1-2 gola po utakmici, to je moj utisak utakmice, pored naravno...
  5. maximilian72

    Liga Konferencija 2022/23

    Porodio sam se jebem ti fudbal.
  6. maximilian72

    Liga Konferencija 2022/23

    Jebenu ekipu sastavio Gordan
  7. maximilian72

    Liga Konferencija 2022/23

    Da mi je neko pricao da ce Partizan 85 minuta da odbrani 0-1 u Njemackoj rekao bih da je lud.
  8. maximilian72

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    @Sistem meni je bilo apsolutno jasno da nece doci niko ko je vec radio sa Ivicom i Vazurom. Stolica nasljedjuje sporu, demoralisanu i umornu ekipu igraca. Ja mislim da goru situaciju nije moguce naslijediti za tim koji 'pretenduje' prema tituli. Nama za pocetak treba bar 7 sjajnih igraca da...
  9. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Covjek je pristao da uzme krs ekipu i svaka mu cast Zelim mu puno srece jer ce mu trebati s obzirom da igrace nece dobiti. Sretno Ilija svi su drugi utekli.
  10. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Savo je puko' pod pritiskom a sledece sezone ce biti tri puta veci nego kad je otisao. U principu je nebitno ko ce biti trener jer nemamo tim za titulu i to je sva prica. Mislim da ko je god prihvatio taj posao to vec i zna. Zatim prvi put u X godina nemamo ni jednog igraca koga mozemo prodati...
  11. maximilian72

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    S obzirom da nece doci npr Jokanovic, Ivic sigurno ni Nikolic koji nas je i onako ostavio nakon osvojene titule ne vidim nikoga sa srpskim pasosem ko bi mogao da preuzme Partizan i napravi rezultat. S tim vise sto nas problem nije bio Stanojevic nego igracki kadar koji je...bolje ovdje da stanem.
  12. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Jel' neko vidio nasu kontru 4 na 2. Bogu plakat'.
  13. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Ja sam prezadovoljan jer sam ocekivao da primimo 3 komada. Pazite mi nemamo srednji red koji moze da odadi smislenu akciju o individualnim kvalitetima u sredini nema ni govora. Potreban kompletan remont koji se nece dogoditi jer nemamo dinara a i ko zna ko ce trener da bude jer su i tu...
  14. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Titula je izgubljena u polusezoni kada je 'procijenjeno' da nam ne trebaju pojacanja i da vezni red sa Natkom, Jojicem i sakatim poluspicem Markovicem moze da donese titulu. I bez navlacenja i kradja cigani imaju 3 puta bolju ekipu koja nas je vec dobila jedan derbi bez problema a sada zamisli...
  15. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    U spektakularnom stilu smo ispali iz evrope i izgubili titulu u 3 dana. Od pocetka sezone sam pisao da uzimamo titulu a sada kazem da ce biti -7 na kraju, cigani ni bod nece vise da izgube dok derbi ne smijem ni da pominjem tek od toga nema nista...kraj.
  16. maximilian72

    Liga konferencija 2021/22.

    Hahahah. Gledam ono nase uzasno trange-frange u evropi, nista ni s cim 78 minuta a znao sam da ga dajemo od pocetka. Odavno nisam bio ovako mrtav hladan. Idemo dalje.
  17. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Znao sam da nece pobjeci kao p.... U prvom mandatu ga je otjeralo ono govno od djure mutavog ko zna koliko bi ostao.
  18. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Znao sam da je Mozzart objavio sranje pa Stanoje sada da objavi da nece ostati ko ce od igraca da gine na proljece, autoritet otisao kroz prozor. Samo sam cekao demanti on njega. Ali mi je drago sto su objavili jer ce sada ostati 100% ako uzme titulu. Nece uraditi ono sto je Marko uradio...
  19. maximilian72

    FK Partizan 2021/22.

    Najvaznije je da su igraci ozbiljno shvatili ovu sansu da pobjegnu na +5. Raduje i druga stvar da imamo mladog napadaca dostojnog da zamijeni Ricarda, pokazao je da zna i nogom da igra. Menig imao zeljni momenat danas, ono protiv grka je bio raspad i nadam se da nije igrac samo za Ling, Long...
  20. maximilian72

    Liga konferencija 2021/22.

    I mi i Sparta smo srecni sa zrebom.
Top