Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. NikolaPartizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Umesto časova ljubavi, dobili smo čas podsećanja da je svaki deo društva okupiran od strane sns sekte. Država, služba, predstavnici crkve, sopstveni organizovani navijači...mislim da ne postoji niti jedan klub koji je ikada u istoriji bio primoran da se bori protiv ovakvog ujedinjenog fronta...
  2. NikolaPartizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pogrešio si klub, sportski direktor i predsednik dovode igrače treneru u fmp-u, kod nas nije to tako. Bio sam ubeđen da je selekcija ove sezona katastrofalna, međutim u poslednje vreme sve više počinjem da mislim da ova ekipa zapravo ima dosta potencijala, ali da nam fali par igrača da to bude...
  3. NikolaPartizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo je inače video gde neki govore kako pevuši našu himnu. Daleko je naša naredna utakmica, neka se malo ložimo :D
  4. NikolaPartizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Stvar je prilično jasna; da bi dobio Real, moraš da odigraš perfektno svoju igru, a uz to da oni imaju malo slabije izdanje. Mi smo se držali neko vreme, ali su kao jedan od dva najbolja tima u evropi u ovom trenutku iskoristili naše crne minute i prelomili utakmicu i to je to. Trenutno im nismo...
  5. NikolaPartizan

    KK Partizan - uprava i marketing

    https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4368752/ostoja-mijailovic-o-novom-ugovoru-zeljka-obradovica "Ugovor je u finalnoj fazi i biće potpisan čim se obe strane usaglase oko još nekoliko pojedinosti"
  6. NikolaPartizan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nije ga doveo, ali je aminovao njegov dolazak. Nije došao samo Željko kao trener, nego je sa njim započeo i čitav ovaj projekat kojem prisustvujemo, a to ne bi bilo moguće da se nisu "našle"(dopustile) finansije. Kolika god evropska i svetska legenda Željko bio, zaista sumnjam da je to mnogo...
  7. NikolaPartizan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Loše znaš, predsednik svih institucija, sportskih klubova, zdravstvenih ustanova, sudijskih organizacija, pravosuđa itd je aleksandar vučić Autolimar se pita koliko i mi sa foruma
  8. NikolaPartizan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Slažem se delimično, upravo zbog tih mogućih komplikacija Željko često napominje kolike korisiti i grad i država imaju od Partizana i ovog projekta koji je on započeo, što je i sinoć učinio. Ali sam mišljenja da neće doći do nekih većih ukidanja sponzorstava ili zabrana privatnicima da ulažu...
  9. NikolaPartizan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nisam znao da nam je predsednik jedan od najjačih autolimara na svetu, čim on jedini ima toliku moć da se suprostavi oskaru i njegovoj mafiji
  10. NikolaPartizan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nadam se da je stigao da se oprosti od oca. Saučešće našem NAJVEĆEM vojniku
  11. NikolaPartizan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Po toj logici bi onda mogao i sam da produži ugovor, zar ne?
  12. NikolaPartizan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Meni ta priča oko Trinkijerija i dalje nije jasna, zato što je godinu dana nakon njegovog odlaska i rečenice "Partizan mora da odluči šta hoće" doveden Željko i započet trenutni projekat. Ne znam šta se čeka oko ugovora, moje razmišljanje je da limar i njegov gospodar, prevashodno pičkousti...
  13. NikolaPartizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja ne znam odakle vam više snage da se ložite da ova ekipa može da uradi nesto posebno u evroligi ove godine. Jedino što nam ide u "prilog" jeste činjenica da nikada u gostima Barseloni nismo pobedili, s toga možda na delu vidimo zakon velikih brojeva
  14. NikolaPartizan

    FK Partizan 2023/24

    Preporučujem određenom broju forumaša da meditira nad generalovom rečenicom da je "aristokratski boriti se za unapred izgubljenu stvar." U nepoštenoj borbi protiv države mogu se dobiti jedino mali broj bitki, ali nikako rat. U prevodu: nemoguće je očekivati da tokom cele godine budemo bolji od...
  15. NikolaPartizan

    FK Partizan 2023/24

    Ovo mi je bio jedan od dražih derbija u poslednje vreme. Nakon našeg vodećeg gola, ekstaza na zapadnoj tribini je bila ogromna, mogu samo da zamislim kako je bilo na jugu i istoku. Poslednji put sam bio u sličnom stanju u onoj sekvenci kada Lukač brani penal i u narednom napadu im ga Drinčić...
  16. NikolaPartizan

    FK Partizan 2023/24

    Ne usmeravaju nas nigde, nego nas drze zakljucane na stadionu sat vremena, s tim sto ne znam da li je ista procedura i za navijace na zapadu
  17. NikolaPartizan

    KK Partizan - uprava i marketing

    https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/obradovic-vreme-ce-pokazati-da-li-cu-nastaviti-u-partizanu/476303 Ponovicu se; ukoliko se Zeljku ne produzi ugovor, iz sveg srca nam prizeljkujem gasenje
  18. NikolaPartizan

    FK Partizan 2023/24

    Da
  19. NikolaPartizan

    FK Partizan 2023/24

    Ja sam sad bio do ticketline, jug je rasprodat, ne znam da l je u to ukljucen taj novi sektor. Po prvi put u zivotu idem na zapadnu tribinu, s toga ocekujem neki istorijski dogadjaj u subotu, nadam se u nasu korist :D
  20. NikolaPartizan

    FK Partizan 2023/24

    treba i meni...
Top