Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. PROFESOR

    FK Partizan 2023/24

    Pre svega čestitka Igoru i momcima na otetoj pobedi. Što se tzv. bojkota tiče svako ko je večeras bio u Humskoj mogao je lako videti kolika je to besmislica. Dva đubreta nisu ni pedalj dalje od Partizana, a tim je morao da se muči bez prave podrške. Istovremeno na sramotu Juga i svih nas tuđi...
  2. PROFESOR

    Kup Radivoja Koraća 2022

    Свашта сам већ видео и доживео са Партизаном па сам на све и спреман. Али тешко је и лагао бих кад бих рекао да ми није било до тога да искључим тв обучем танку јакну и одем да кружим око кварта док ми не постане толико хладно да могу рећи да ми није добро због зиме. Ипак нисам искључио јер ме...
  3. PROFESOR

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    25. јун 2021. године би многи узели као несвакидашњи историјски тренутак, можда и као нулту тачку у односу на коју би се кошаркашко време рачунало испочетка, па чак и најнезаинтересованији би без дилеме закључили како извесно није реч о тек неочекиваном развоју догађаја, већ да засигурно постоји...
  4. PROFESOR

    FK Partizan 2018/19

    Сисоје геније дебели И галактикоси увели Апокалипса се сломила Од гробарског спловила Џаба лажног судије И циганске лакрдије У Хумској војарни Прођоше к'о Јарни--
  5. PROFESOR

    FK Partizan 2018/19

    Кога заболе све и да се свет окрене наопако, да је чему и да у њему иде по правди, не би ни био виђен да буде уништен. Нема ту шта да иде морал горе – доле, окрени леђа, као на утакмици, певај своју песму, као што песма и каже...све у к. Партизан је шампион. Као у бици код Термопила, 300...
  6. PROFESOR

    VК Partizan, PK Partizan

    Зар тај базен још није одузет? Како је могуће да ови још пливају, одакле им сва та вода, толике лопте? Одакле уопште они.....jош увек?!
  7. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Не постоји фора, сарказам или виц који може оправдати поклањање црно - белог дреса циганској вуцибатини која је толико пута просула своје циганске фекалије по истом. Али, сјајна комбинација недостатка интелигенције и одсуства самопоштовања исписала је једно понижење више.
  8. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Чини ми се да је то како се Евертон снашао у новом клубу и какве су му тамо партије крајње ирелевантно за било какву расправу о Партизану. Посебно то не може да послужи као било какав аргумент по питању квалитета и оправданости довођења његове замене. Квалификација да је Евертон у Италији врло...
  9. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Није овај тим најгори, већ је као неки склепани и "буџени" ауто, од свакојаких делова и такозваних мајстора. Нешто са трабанта, нешто са југића, понеки стари аудијев и са мерцедеса или фејк фераријев, а за неки се и не зна одакле је, можда и са каквог фрижидера скинут. Па ово уградио Ивица, оно...
  10. PROFESOR

    ИГРАЧ СЕЗОНЕ 2017/18

    Пресек гласања пред последњу утакмицу првенства и финале купа:
  11. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Играли смо тај танго смрти као никада пре, а ниткови направише да је за нас танго у ствари тек тужна мисао која се плеше. Ако се икаквим плесом може звати ово потуцање по терену. 'Ајде што смо положили оружје, а да битка није честито ни вођена, него смо вечерас још и последње реслове неког...
  12. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Нисмо ми баш прави мишеви, више неки онако глодари, што би предмет гаранције рекао. Али зато имамо Мики Мауса за директора и Пају Патка за тренера, па нам је Клуб постао смешан као цртани филм. Сад натраг у Пантићев Дизниленд, док Паја Патак не поправи слику.
  13. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Неће нико из Телеоптика да да гаранције.
  14. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    То има смисла, али нема оправдања. Од овог циркуса мало је вероватно да буде већи. Можда да и дефинитивно испаднемо из Купа или доведемо у питање и саму Европу. Ово последње би већ била врхунска уметност деструкције. Ако не могу да реше тренера одмах или решење постоји, али неће сад да...
  15. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    То би био сасвим логичан резон да живимо у Грчкој или некој сличној земљи.....овако, та прича је чиста утопија. Ми смо разбијени и разлупани као народ, друштво, појединци, како год окренеш. Шта год причали, ми смо тек крхотине нас старих, целих и правих, крхотине које тандрчу наоколо и за...
  16. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Поправља слику. А што би и ишао? Да држи до професионалног дигнитета, покупио би прње одавно, да му је до части и поштења, отишао би макар после кукавног дербија или у најгорем случају који тренутак пре него што је вечерас судија дунуо за крај. Овако, лепо су му вазура и ивица наместили...
  17. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Тешко му је да се изражава, размишља на ромском, а прича на српском.
  18. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Клемпави мудрински се озбиљно намеће за директорову гаранцију. Распустити први тим, стручњаке, директоре......, па све од почетка. Обавезно неки, може скроз једноставан тест интелигенције, пре било каквог потписа. То идиоти и цигани не могу да положе.
  19. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Могу да замислим ситуацију у којој Куп није ни неопходан за било какву оцену рада стручњака са наше клупе. Просто, ове сезоне је направљен "незапамћен, миленијумски подвиг" у Европи и то је нешто што Жељко и Ивица могу да рециклирају хиљаду пута, на сто начина, па фанфаре трубе без престанка, а...
  20. PROFESOR

    FK Partizan 2017/18

    Сад да "поправимо слику" како рече Мирослав Ђокица. Као да је неко зажмурио од блица на фотографисању, па ће следећи снимак да испадне боље, а за овај није важно. Мада фотка је скоро па савршена, слика и прилика оног што је ове сезоне урађено са клубом и споља и изнутра. Од тима који је...
Top