Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I meni je to bezveze, nekako mi staticno, jednolicno, ne znam sta bih rekao. Mnogo je bila bolja prosla varijanta.
  2. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bas tako, vecina je to zaboravila, namerno kazem zaboravila a ne nije skapirala jer verujem da je svako to video. Svakom NBA igracu koji dolazi u evropu a da nije evropljanin potrebno je prilagodjavanje na evropski stil igre, to su mozda neke sitne stvari nama koji posmatramo ali kad igras ceo...
  3. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Veceras je dosta toga bilo dobro po mom misljenju, igrali smo hrabro, ulazili pod kos, skakacki bili ravnopravni pored dva najbolja centra u EL. Sad sto neki sutevi nisu usli to je drugo jbg, Aleksinih par ulaza na primer. Protok lopte je bio dosta bolji nego u ranijim utakmicama, daleko od...
  4. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ako je ovde brat da zna gde mu je sezonska
  5. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Konacno. Jednom da nam se sreca nasmesi i utakmicu koju sami zakomplikujemo na kraju dobijemo. Tandem Frenk vs Bruno veceras funkcionisao besprekorno. Prijatno su me iznenadili i hvala im na tome. Generalno nismo odigrali nista spektakularno, i dalje je tu dosta mana koje treba da se isprave...
  6. _Shone_

    FK Partizan 2023/24

    Evo recimo jedan predlog. Predsednik - Milija Babovic Gen dir. - Sasa Ilic Sportski dir - Ivan Tomic Trener - Vladimir Ivic ili Slavisa Jokanovic Zasto Milija Babovic? Na celu kluba treba da bude neki dobar i jak privrednik koji zna da postavi model kako jedan privredni subjekt treba da...
  7. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sinoc procitao rezultat samo, danas tek odgledao utakmicu u celosti. Opet smo izgubili na nasu naivnost i losu komunikaciju u odbrani u samoj zavrsnici. Sto kaze Zeljko ne znam kako im utuviti u glavu neke stvari. To sto smo igrali bez jednog od dva najbolja igraca u poslednje vreme Dzejmsa...
  8. _Shone_

    Želimir „Željko“ Obradović

    Srecan rodjendan velikom Zoc-u. Ziv i zdrav bio.
  9. _Shone_

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Konacno da zgazimo ove bubasvabe. Jbt koja su oni krs ekipa kad igraju sa ostalima bilo u EK ili Aba, a protiv nas se napale kao majmuni. Nisam gledao utakmicu, samo procitao izvestaj na portalima tako da igru ne mogu da komentarisem, procitah da je Zoc zamerio individualizam na terenu i...
  10. _Shone_

    Dule Vujošević

    Srecan rodjendan velikom Duletu. Neka ga zdravlje posluzi, sreca prati, a put dovede opet u nas u klub na neku funkciju u mladjim kategorijama, da uziva sa klincima bez stresa i servira ih ZOC-u za prvi tim. Ziv bio Dule!
  11. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uzivanje je bilo veceras gledati kako igramo, energija na visokom nivou, na momente sjajna odbrana i vidi se da ima mesta za napredak u istoj. Andjusic prijatno iznenadjenje, konacno da odigra jednu zrelu utakmicu, Ponitka isto bez obzira na ucinak od samo dva poena. Kevin veceras spustio gas...
  12. _Shone_

    Partizan i mediji

    Mozda je najidealnije ovde da postavim, ako nije moderatori prastajte https://www.instagram.com/reel/C3s0x4KqIwu/?igsh=ZGJiY2Nhd2M0bTdz
  13. _Shone_

    Kup Radivoj Korać 2024

    I sa tako skracenim rosterom opet imali sansu, medjutim uprskali jer izgleda da Panter misli da je u toku prva utakmica 1/4 el protiv Reala. Da se razumemo, nemam nista licno protiv njega, drago mi je da je tu i da imamo takvog igraca ali njegovo srljanje u pojedinim situacijama (a nije prvi...
  14. _Shone_

    Kup Radivoj Korać 2024

    Vidis druze ja se zbog Zeljka i nerviram. Takva trenerska velicina zasluzuje da ga igraci postuju na terenu, odigraju maksimalno koncentrisano i onako kako on trazi (protok lopte primer aut) a ne da na tajmautu govore "yes coach" a kad izadju na teren teraju po svom. Slozio se neko ili ne mislim...
  15. _Shone_

    Kup Radivoj Korać 2024

    Glavni krivac Kevin Panter, tri dobre odbrane imamo i on u napadu srlja. Mnogo sam nervozan svasta bih rekao bolje malo kasnije da se oglasim jos jednom.
  16. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bez zelje da branim tog lika ali mozda mu je neki rodjak, kum, prijatelj ko ce ga znati.
  17. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Besan kao ris vidi se. Tresni bre Zeljko vratima od svlacionice uz reci "trening u 5 ujutru".
  18. _Shone_

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    A licenca trenutno deluje kao sargarepa na stapu, taman da se dohvati neko je izmakne. Elem setimo se kada je bilo Zenit vs Partizan wild card, dobio je naravno Zenit. Sto @Van Der Berg pomenu sve ono sto smo radili u prvoj dekadi 2000-te nije bilo dovoljno. Licno ja ne verujem da cemo je...
  19. _Shone_

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da li zaista mislis da Zeljku neko moze da dovede igraca a da on pre toga ne aminuje? Ovo veceras treba da im bude samar otreznjenja da bride oba obraza, da stave prst na celo i razmisle za koji klub igraju, za kog trenera igraju i za kakve navijace igraju. Umor? Nema opravdanja u njemu...
  20. _Shone_

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Veceras ovo sto se desilo je za jednu dobru analizu, do sada smo gubili na pocetku velikom razlikom pa jurili, a protiv ovih je bilo obrnuto. PJ u kanalu celu utakmicu, Naneli isto tako. Kaminski i Ledej svaka cast za borbu momcima skidam kapu. Kapiten Kevin konacno proradio, neka nastavi ovako...
Top