Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Veceras bez fensera i botokserice, nista vidimo se na Evroligu sledecu sezonu :puke: Ipak, futura nije toliko atraktivan protivnik za neki selfi ili stori pored terena. Odbrana korektna, napad moze puno bolje, ali ipak najbitnije je da je 1-0, u Moraci nas ocekuje ozbiljan hrkljus i tuca.
  2. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da ispostujemo momke i napunimo halu i pored toga sto se naravno placa karta za kosarkasku predstavu. Da pozdravimo Zeljka i pokazemo veru u njih, (B)Aba liga se mora osvojiti, a KLS maksimalno obesmisliti.
  3. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Nekad smo jedva cekali kvalifikacije za LS, borili smo se da budemo tamo, sad kad smo tamo, mi cemo sve sto valja da prodamo, a nema puno takvih i opet cemo da jurimo igrace koji su na injury listu ili pak nisu igrali fudbala 3 godine. Eventualno se pojacamo iz Mladost Lucana ili Javora. Plansko...
  4. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    nadj trener, onaj sto mu je sudjenje bilo super, jel? Jebu nas kao volove, ali tako nam i treba dok sedimo skrstenih ruku. Igore nisi ( neki ) trener, ali si pokazao da si veliki Grobar i veliki covek, postovanje za to.
  5. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    A, ko ce posle nadja? Svinjura ili oskar?
  6. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Kovacevic, Owusu i Antic su tri najgora igraca koja sam video u Partizanu do sada, a bili su mnogi Rankovic, Vukelja, Viktor Ugo, Ednilson, Markes, Ngambi, Lovre, Zabija itd.
  7. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Tsc je ove sezone bolji tim od Partizana, tuzno , ali istinito. Hvala svinjuri sto smo postali go ku*ac od ekipe.
  8. Ilyasova

    KK Partizan - uprava i marketing

    Gde ima to vredjanje pudle da se vidi, kafica, lepo nedeljno suncano popodne i pljuvanje pudle, a da ne zaboravimo i psiha:D Zeljko hvala ti sto mi ulepsavas zivot jos jednom i da na leto napravis najbolji moguci tim:partizan-fan:
  9. Ilyasova

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sad ce da se busa u grudi bravar, a Zoc sam sebi produzio ugovor :respect Plati porez, obezbedi dobar budzet i normalno sudjenje, a ne da presipas iz supljo u prazno.
  10. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Prvo Grbovicu slino jebem ti mater i tebi i tvom vodji. Drugo mi vec formirasmo tim za iducu sezonu, sastavise nam razni telegrafi "nikad jaci" i nikad skuplji tim.
  11. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Do autogola smo bili puno bolji i nasa igra je bila smislenija. Kovacevic najgori half kojeg smo imali, Sanicanin je Kanavaro za njega, priem, kontrola lopta katastrofalna, uvek kad ima loptu u nogama plasim se da je ne izgubi. Owusu nije fudbaler, Antic i Filipovic kriminalni.
  12. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Aaaa majicama cemo bas da ih potresemo, i psiha i ciganski savez. Daj bre ne blamirajte se, je*ale vas majice, da mi oproste pristalice neznijeg pola. Nadam se da ce bar svi nositi gace, umesto ove majice. PS. I manite se ovih pretnji ala sone, "necemo igrati u kupu" itd itd..
  13. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Ja navijam za to da se ponovi scenario iz finala turskog kupa. Al tamo nisu problem sudije, jer se krade u korist oba tima, vec huligani, dok je ovde podredjeno sve na jedan tim, tim drzava, tim rep'stacija. Samo bog zna koliko vas mrzim govna ciganska!
  14. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zar ne insistira sad druga strana univerzuma da se prvo odigra KLS, pa zatim onda Aba? Ili svake sezone kakvu odluku donese sone, ista da se i uvazi.
  15. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Idealna prilika ako vremenski uslovi dozvole da docekamo futuru i fmp na Jna.
  16. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    A, koga cekamo? Prosli mi, prosla futura, na koga se ceka? Isuse boze, Aba i njen kalendar:krsti:
  17. Ilyasova

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Oduvali smo ih i to sto se kaze sa "rezervistima". Daj sad u dve utakmice i milogorce. Smith ako nam donese Aba trofej, sve mu je oprosteno, isto vazi i za Ponitku :D Mislim da je prva utakmica 03.05.
  18. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Sad ce psiho da izadje na tv-u, da odrzi govor, da nas ohrabri i obeca da ce sve biti posteno i regularno u sredu i da ce ako zatreba on biti taj u kVar sobi i da deli najpostenije moguce pravdu. Isprani mozgovi, ciganske glave, oni pamte Drobnjakov aut, ali ova lakrdija ih ne potresuje, sve...
  19. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Dzaba se busamo u grudi kao Partizan nece igrati utakmicu u kupu, to je kao kad sone prica "ne zna dali ce fmp igrati na KRK" itd. Bicemo "kulturno" primorani, ako ne igramo, nece psiho gmazuri da da love kad treba za evropsku licencu, a evropa donosi profit vepru. Natcho moj kapiten:respect
  20. Ilyasova

    FK Partizan 2023/24

    Nadj je uvek bio i ostao go*no, jebo ga psiho! Odigrali smo mnogo bolje ovaj derbi nego li prethodni, da nije bilo sudije, sad bi pricali o amaterskoj odbrani Partizana, a ne o jos jednoj kradji u koristi zvezdanaesterca. Samom pojavom u sredu mi smo mec izgubili... I da svinjuro umri, umalo...
Top