Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Grobar92

    Uprava i marketing

    Pa to sam te i pitao. Zamenili smo mali problem igromnim problemom, znači nismo se rešili problema.
  2. Grobar92

    Uprava i marketing

    @Nemanja-950 Ne slažem se
  3. Grobar92

    Uprava i marketing

    Pa jel imamo sada problem manje?
  4. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Jebote z.p. u dupe.
  5. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    alberte, odlazi. gmazuro, umri.
  6. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    @Nemanja-950 Videćeš uskoro. Uostalom ovde se ne radi o tome koji je bolji/gori trener.
  7. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Neka se tera u kurac. Može biti zadovoljan time što je vodio Derbi, dobiće priliku do kraja sezone, što je samo po sebi neverovatno. Ali koja ti ljiga od čoveka moraš da budeš da u ovom trenutku kao početnik tražiš ugovor na godinu dana?
  8. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Glupost je dati Duljaju otkaz, ako uzmemo u obzir da može samo gori da dođe. Igor je neke dobre stvari uradio, borio se koliko je mogao, bavio se stvarima koje uopšte nisu njegov posao (gmazuro umri). Bolje da ne potrošimo još nekog partizanovca. Ako ipak ode, neka bude “trener” ovaj naš bivši...
  9. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Niti sam se žalio, niti sam rekao da nas je pokrao, rekao sam da nam večeras on ništa nije kriv. Samo sam mu jebao mater po sred pičke, a ti se zapitaj zašto ti je krivo zbog toga.
  10. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Jel ti je ovo ozbiljno pitanje? Ako da, imaš 2 opcije. 1. prestani da pratiš fudbal/sport 2. Idi gledaj fmp (ovo ti dođe kao prva tačka) Mi smo ovo sami zasrali, sudija nije nizašta kriv, ali ko si ti da mi braniš da jebem sudiji mater po sred pičke?
  11. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Koji sam ja debil. Sudiji jebem mater po sred pičke, iako smo sami krivi.
  12. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Očekujem da večeras bude to to, što se nerviranja ove sezone tiče. :napred-partizan:
  13. Grobar92

    KK Partizan - uprava i marketing

    E moj leBranko, crno ti se piše.
  14. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Ništa onda daj njega, kad je bal, nek je maskenbal.
  15. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Verovatnoća je velika da posle Duljaja nađ sedne na klupu. Zbog toga dosta nas ne želi da ode..
  16. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Od ove trojce, jedino je Severina klasično krilo.
  17. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Što se mene tiče, mogao bi svaku utakmicu pratiti preko Tv-a, samo da napusti klub.
  18. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    “saznajemo”:buhaha
  19. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Bravo junačino. Opustite se, ako spremaju prekid, bolje i tako nego da se nismo pojavili. Ne verujem da ćemo odigrati.
  20. Grobar92

    FK Partizan 2023/24

    Pa nećemo da izađemo sa omladincima da odigraju celu utakmicu, šta vam je? Ako omladinci počnu, sledi prekid.
Top