Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK PARTIZAN 2015-16.

    Sklon crnom humoru jesam, a prepisivao nisam ni u skoli. :wink:
  2. KK PARTIZAN 2015-16.

    Da se nadovezem da 4-ka sigurno dolazi, dok je za pleja 50-50, cekace se last cut, i tu treba probrati za male pare da valja, i jos mozda na vise godina. Na Kostu ce se cekati, jer pitanje je koliko je spreman, i kada ce biti spreman za nesto ozbiljnije. No, i sa 50% spremnosti on je za nas...
  3. Dule Vujošević

    Osecam potrebu da odgovorim Profesoru posto je to od mene krenulo, da ne bi slucajno ispalo da imam neke lose namere prema bilo kome u Partizanu. Posle Duletovo poslednjeg intervjua, krenula je rasprava kako moze da pljuje Tosu, Bozica...ja sam obrazlozio prema mojim informacijama i saznanjima...
  4. KK PARTIZAN 2015-16.

    Nama 4-ka treba kao lebac. I to rim protector, u napadu ne mora kos da pogleda. Ono sto nam je bio mark svih godina i zbog cega smo bili uvek u igri jeste skok, koji sada ne postoji. Ni defanzvni, ni ofanzivni.
  5. Dule Vujošević

    Hm...zapamticu ovaj post. Ovde je tvoja rec protiv moje. Vreme ce pokazati sta je istina.
  6. Dule Vujošević

    To je istina! Ako poznajes određene ljude, možeš i porveriti.
  7. KK PARTIZAN 2015-16.

    Sa Vrabcem se problemi papiri. Jer je on i dalje clan sa Trierom. Doduse taj klub je bankrotirao jos u toku prosle sezone, oduzimali im bodove, na kraju si ispali ili ih izbacili nisam sigran. Pa se ceka da se to razresi.
  8. Dule Vujošević

    Nisam rekao da su njih dvojica dobili posao zbog partiskih knjizica, vec da je Tosa postavio svoju viziju trenera, a ne Beric. Posto su bile dve struje. A to da oni imaju partiske knjizice je istina. Isto tako mislim da ce njih dvojica sve dati da naprave nekih uspeh i rezultat sa Partizanom, to...
  9. Dule Vujošević

    Ni u jednoj poruci nisam nikada nikoga vredjao. Vec samo iznosio informacije za koje znam da su istinite ili argumentovano raspravljao na datu temu. Sada je tema Duletov intervju. Za jedan deo ti znas da je laz, sto i jeste, a za drugi deo ja znam da je istini, sto i jeste! Zanima me sledece...
  10. Dule Vujošević

    Sens, da li bi mogao da mi kazes, kako sam ja to vredjao Tosu u postu koji si mi predpostavljam ti obrisao? Kada je sve to istina! Ako si upucen, i sam to dobro znas. Nemam opcije privatne poruke, pa moram ovako. Izvinjavam se svima na ovoju poruci.
  11. KK PARTIZAN 2015-16.

    Vrabac i Magdevski su dobili ugovore, i igraju u Valjevu. Edit: Nemamo mi novaca za Dina Murica.
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Tačnu projekciju onoga što će biti KK Partizan 2015/16 smo mogli da vidimo sinoć u fudbalskom derbiju. Na žalost čini mi se da će tako biti bar još nekoliko narednih sezona. Sinoć smo mogli da vidimo kako izgleda kada imaš direktnu pomoć države, kada imaš 40M+ eura duga a u prelaznom roku...
  13. KK PARTIZAN 2015-16.

    Za ovu pricu sam vec bio nacuo, bila je u domenu traca. Pa se nisam time i zanimao, sve dok mi jedan poznanik to nije potvrdio. Pa da li neko od vas koji imate informacije znate nesto vise o tome da li je Petar Bozic clan sns-a? Edit: Pisao bih vam na pm, no nisam platio clanarinu, pa ne...
  14. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Potpuno se slazem sa ovim. Ako je Dule postao tezak za saradnju, nije to postao preko noci. Ovo smrdi dosta jer se nagle krenulo sa pljuvanjem i blacenjem Dula na dosta mesta. Prvo hoce premijer da ga skloni i onda je ta prica zatajila jer je Dule odjesnom postao nepodnosljiv! Drugo, ko je...
  15. KK Partizan 2014/15

    О игри не желим ништа да пишем, колико год судије навлачиле и имале утицаја на игру ми смо у оба меча имали шансу да преокренемо, али то на жалост нисмо искористили. Честитам нашим момцима на борбии жељи, надам се да ћемо имати више памети у домаћици. Занима ме, да ли неко зна ко је господин...
  16. KK Partizan 2014/15

    Vec nas sada ima oko stotinak kod Pionira, bice nas 10000! :D
  17. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Марић отишао у Иран, шта се ту десило... http://www.sportando.com/en/world/asia/154171/aleks-maric-leaves-galatasaray-to-sign-in-iran-with-petrochimi.html
  18. KK Partizan 2014/15

    Апропо ове утакмице у среду, могао би да се организује и наступ групе ЈНА на крају утакмице или полувремену. Мислим да би то био пун погодак. :D
  19. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Није он у питању, већ Бојан.
  20. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ова информација је од новинара са mvp.rs.
Top